Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Evet canım vereceğim zaten doktor Perşembe gelmemi istedi bende o güne kadar 2 günde bir vereyim diyorum. ☺
Araya ctesi pazar giriyo sonra 15 temmuz resmi tatil. Ama özeller aciktir dimi? Ben takipi devlette yaptirip nasipse kese icin ozele gideyim diyorum acaba kac gune goruruz keseyi nasipse

Araya ctesi pazar giriyo sonra 15 temmuz resmi tatil. Ama özeller aciktir dimi? Ben takipi devlette yaptirip nasipse kese icin ozele gideyim diyorum acaba kac gune goruruz keseyi nasipse

Evet canım özeller açık bana Perşembe görebiliriz dedi 1000 ve üstün olunca görülebiliyor dedi. O yüzden Perşembe görme şansım var senin belki Salı günü görebilirsin değerin çok güzel o güne kadar geçebilir☺️

Evet canım özeller açık bana Perşembe görebiliriz dedi 1000 ve üstün olunca görülebiliyor dedi. O yüzden Perşembe görme şansım var senin belki Salı günü görebilirsin değerin çok güzel o güne kadar geçebilir☺
İnsallah canım Allah nasip eder insallah ben de sali gunu kan vericem ama doktorumun ameliyat gunu sali gunu. Deger 1000 1200 e katlrs persembe özele gideyim diyorum insallah 🤲🤭

İnsallah canım Allah nasip eder insallah ben de sali gunu kan vericem ama doktorumun ameliyat gunu sali gunu. Deger 1000 1200 e katlrs persembe özele gideyim diyorum insallah 🤲🤭
İnşallah katlamış olur canım 🙏🏻
Ben geç yumurtladım. 22 Temmuz’da ovulasyon testi ile gördüm değerlendirdik. değerim biraz düşük ama geç yumurtlamama bağlıyorum. Keseyi görürsek rahatlayacağız ☺
Bende Perşembe özele gideceğim bakalım umarım görürüz.

İnşallah katlamış olur canım 🙏🏻
Ben geç yumurtladım. 22 Temmuz’da ovulasyon testi ile gördüm değerlendirdik. değerim biraz düşük ama geç yumurtlamama bağlıyorum. Keseyi görürsek rahatlayacağız ☺
Bende Perşembe özele gideceğim bakalım umarım görürüz.
Ben 30 günde bir adet goruyorum 15. Gunde ovu.da cift cizgi gordum 16.da yumurtam catladi. Sence iyi mi degerlerim? Daha adete 1 gun var yarin adet gunum

Ben 30 günde bir adet goruyorum 15. Gunde ovu.da cift cizgi gordum 16.da yumurtam catladi. Sence iyi mi degerlerim? Daha adete 1 gun var yarin adet gunum
Bence çok güzel ben 22.gün gördüm 30-32 arası oluyor adetim. Şuan 6 gün geçti ve değerim biraz düşük o yüzden korkmuyor değilim ama iki kat artıyor olması daha önemli olduğu içimi rahat tutmaya çalışıyor ve geç döllenmeme bağlıyorum.

Senin değerin çok normal adet günün bile geçmemiş olması bile güzel. ☺️ 🙏🏻

Bence çok güzel ben 22.gün gördüm 30-32 arası oluyor adetim. Şuan 6 gün geçti ve değerim biraz düşük o yüzden korkmuyor değilim ama iki kat artıyor olması daha önemli olduğu içimi rahat tutmaya çalışıyor ve geç döllenmeme bağlıyorum.

Senin değerin çok normal adet günün bile geçmemiş olması bile güzel. ☺ 🙏🏻
Canım çok heyecanli bi surecmis dimi🤭 ben gece uyuyamadim hic🤣 insallah keseyi goruruz binan once hayirlisiyla💓 ben de persembeye kadar bekliyim diyorum dayanabilirsem

Canım çok heyecanli bi surecmis dimi🤭 ben gece uyuyamadim hic🤣 insallah keseyi goruruz binan once hayirlisiyla💓 ben de persembeye kadar bekliyim diyorum dayanabilirsem

Evet çok heyecanlı ve zaman geçmek bilmiyor 😂 sen salı günü tahlil yaptır duruma göre Çarşamba yada Perşembe günü gidersin.
🙏🏻 Allah gönlümüze göre versin. Sağlıkla kucağımıza almak nasip olur umarım ❤️

merhaba ıkı gune betalarım 38 68 118 ve bır hafta snra 665 kusur cıktı kese gorunmedı ve bı daha test yaptrcam sızce ne olur benım halım :KK43:

merhaba ıkı gune betalarım 38 68 118 ve bır hafta snra 665 kusur cıktı kese gorunmedı ve bı daha test yaptrcam sızce ne olur benım halım :KK43:

Canım bozma şakın moralini diğer testten sonra bak bakalım ne olacak durum. Zaten 1000 küsür de bile keseyi görmek çok zor. Doktorlar genelde 2000 e yakınken çağırıyorlar. Sen en son ne zaman yaptırdın testi ?

X