Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Evet canim ama pek sağlıklı gebeliğe benzemiyor ama inşallah Rabbimin mucizesi olur sağlıkla devam eder.
Evet işte doktor olumsuz birşey diyor sonra annenşn morali bozuluyor ve doktorum dediği gibi olumsuzlukla sonuçlanmayınca rabbimin mucizesi oluyo inşallah arkadaşınki de öyledir

Amin canım evet kan pıhtılaşması çıktı
Bi belirtisi var mı canım? Benim sol kolumdaki damarlar böyle ağrıo gibi nasıl tarif edeyim bilemedim ama her zaman değil. Geçen haftadan beri dikkat ettim sol bacağımda da vardı kimyasal gebelik geçiriyorum şu an acaba ilgisi var mo merak ettim. Bi de ara ara çok üşüyorum

Yok öyle bi belirti olmadı bende ama 3 düşükten sonra genetik testler yapıldı orada belli oldu

Canım merhaba ben en son tekrar Pazartesi kan verdim 6000 çıktı
Hafif ağrılarım oluyo arada sende de oluyor mu
Neden tedirginsin canım şikayetlerin mi var
Artık kan vermivermiyorum en son doktor kafadan hesaplama ile 8000 dedi keseyi gördükten sonra zaten değere bakmıyor tedirgin olmam doktor konusunda karar veremedim 3 hafta deyince insan bir kalp atışını duyalım der direkt 3 hafta sonra gel dedi

Keseyi görünce sonrasında kalp atışı için bi on gün - iki hafta falan sonraya çağırıyorlar genelde ama bilemedim içine sinmediyse farklı doktora görün bence

Ben doktor konusunda en doğru kararı vermek için üç doktora gitmeyi düşünüyorum en başta üçünü deneyip birine karar verip yola onla devam edeceğim

Merhabalar ben suan kese boyutuna göre 6 haftalık hamıleyım su keseyı gördük fakat bebek yoktu ondan oncekı gün kahverengı bır akıntı geldı dün ıse hastaneden gelınce hıc dınlenemedım ve tekrardan bu sefer cok geldı ama kan gbı degıl ve bebek ıcın 2 hafta sonra gel dedı doktor bunlar normalmıdır

Eve geldikten sonraki durumunuzu doktora bildirdiniz mi?

Canım merhaba hayırlı olsun öncelikle
Bence hemen gitmelisin çünkü doktorum bana kanama veya lekelenme gibi şeyşer olursa hemen gel dedi

Canım merhaba son durumunda bir değişiklik var mı
Biz bugün gittik doktora duyduk kalp atışını çok şükür bin şükür

Canım merhaba son durumunda bir değişiklik var mı
Biz bugün gittik doktora duyduk kalp atışını çok şükür bin şükür
Ayyy çok sevindim bakkk
Bende bir halsizlik gece uyuyama ve baskı hissediyorum onun için korkuyorum kalp atışını bende hayırlısı ile duysaydım yarın bende randevu aldım başka doktora insalah kalpatisini duyarız bizde dua et bize
Senin adet olman gereken zaman ne zamandı benim 2 şubat ve şuan atmaya baslamismidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…