Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Bende de bayanlar adetimden 3 gun once.. idrarda silik ciktı. Doktora gittim beta hcg 79 cikti.. 2 gun sonra 241 e yukselmis adet 1 gun oncesi.. keseyi siz ne zaman gordunuz acaba ?
Keseyi vajinal 1500lerde görebiliyorlar canım ama yükselişin güzel gibi gönlünü ferah tut inşalla h sende yavrucagina kavuşursun şimdiden hayırlı olsun benim karından muayenede 4500 ve 8000 arasında gormustu

Amin canim sagolasin.. cok fazla konusma oldugu icin okuyamadim.. doktor 1 hafta sonra gel dedi merakla o gunu bekkiyirum.. kese gordukten kac gun sonra kalp atisina cagirdi canim seni? Baktim 7. Haftalik yaziyor sende duydunuz mu

Amin canim sagolasin.. cok fazla konusma oldugu icin okuyamadim.. doktor 1 hafta sonra gel dedi merakla o gunu bekkiyirum.. kese gordukten kac gun sonra kalp atisina cagirdi canim seni? Baktim 7. Haftalik yaziyor sende duydunuz mu
Genelde kese görüldükten 10 gün sonra diyorlar ama benim doktor 3 hafta sonra dedi onun için bekleyemicem yarın gideceğim inşallah güzel haberlerle çıkarım adetten tam 18 gün geçti

Bende de bayanlar adetimden 3 gun once.. idrarda silik ciktı. Doktora gittim beta hcg 79 cikti.. 2 gun sonra 241 e yukselmis adet 1 gun oncesi.. keseyi siz ne zaman gordunuz acaba ?
Genelde 5.hafta civarı ama herkesinki çok farklı olabiliyor canım mesela geç döllenme olmuşsa daha şlerki haftalarda görülebiliyor
Allah sağlıkla kavuştursun bunarada

Doktor gelmene gerek YÖK dedı bende persembe başka doktora alacağım randavu
Bence çok ilginç ya nasıl gelme diyorsa
Keseyi gördükten sonra genelde kalp atışı yakınbi zamanda duyuluyor yani beklemenin manası neyse

Genelde 5.hafta civarı ama herkesinki çok farklı olabiliyor canım mesela geç döllenme olmuşsa daha şlerki haftalarda görülebiliyor
Allah sağlıkla kavuştursun bunarada
Insallah anim degerler zamanlar seninle ayniydi insallah bende duyarim yarın dua et

Hadi gözün aydın kııızzz nasıl da pıt pıt pıt değil mi doktor değiştirmekle iyi bir karar verdin
evvvettttt ayyy adını minnak koydu doktor bizimde dilimize dolandiay iyi ki bulmuşum bu doktoru iyi gitmişim süper haydi alalım keyfini çıkarmaya

Kız düşünebiliyormuşum içinde bir kalp atıyor.... guluyorummmmmm aklıma o an grldikce

Doktor içine sindiyse ne güzel yaaa
Evet pıt pıt pıt insan inanamıyor
Bizim ilk olunca bide işte halen inanamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…