Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Maşallah ne güzel inşallah bunda da duyarsın geç olmadan canım :KK200:
Sanıırm bu kese oluşumu, kalp atışı falan kişiden kişiye göre değişiyo herkes farklı bir hafta yazmış okuduklarımda bakalım biz ne zaman duyucaz aceba :anne:

Adet tarihinden hesaplandığı için canım 6 ve 7 haftalara denk gelebilir yumurtlama olduğu zaman kişiden kişiye değişir benim takibim dusu k sonrası ilk ilişkiden olmuştu ve 5.haftaya denk gelmisti

Yarın 12de randevum var:KK37:çok heyecanlıyım valla hayırlısı olsun sağlıkla almak nasip etsin insallah

Merhaba kızlar ben 27 ocakta adet oldum adet bitiminden 2 gün sonra lekelenme oldu ertesi gün yani 4 şubatta beta HCG 47 çıktı,
6 şubatta 53,
7 şubatta ise 52,
8 şubatta 54,
10 şubatta 61 çıktı varmı aranızda böyle birşey yaşayan şu an leke kanama hiçbir şey yok.

Yarın 12de randevum var:KK37:çok heyecanlıyım valla hayırlısı olsun sağlıkla almak nasip etsin insallah
Ay ay ay :KK200: hadi inşallah keseyi görürsün canımcım haber ver bana da
Bende bıgün dayanamayıp yine sağlık ocağına kan vermeye gittim artış nasıl takip etmek için
Hemşire diyo ki 9 ay boyunca gelcen mı:halay:

Merhaba kızlar ben 27 ocakta adet oldum adet bitiminden 2 gün sonra lekelenme oldu ertesi gün yani 4 şubatta beta HCG 47 çıktı,
6 şubatta 53,
7 şubatta ise 52,
8 şubatta 54,
10 şubatta 61 çıktı varmı aranızda böyle birşey yaşayan şu an leke kanama hiçbir şey yok.
Canım bence kadın doğuma bi görün değerlerin çok yakın birbirine
Biede aynı yerde mi yaptırdın tüm tahlilleri

:halay:teyteyyyy keseyi gördük şükür canım ama aklım çok karıştı 3 hafta sonra gel dedi
Hicbir tahlil vermedi
Yaaaaa hadi gözüm aydın taze anne :halay: kalp atışı için çağırdı o zamn üç hafta sonra
Progesteron, tsh t4 istedi benden de cumartesi doktorcum:KK200::anneadayı:

Neden istedi acaba benden birşey istedi ilk gebeliğin ondan mi bana denk gelen doktorlar relaxxxxxx oluyor:KK12:
Canım bildiğim kadarıyla progesteron önemli tutunması için bebeğin, bu yüzden progesterona bakmak istedi bence o düşük olunca hap falan veriyorlar tabi bunlar benim bildiğim şeyler doktor direk böyle demedi bana
Evet daha önceki sağlıksız gebeliği saymazsak ilk bu

Evet aynı yerde yaptırıyorum doktor dış gebelikten şüphelendi ama ben bu şekilde olup sonra düzelen varmı onu merak ediyorum

Nasil hemen dış gebelik diyebiliyorlar hayret yani değerler cok az ilerleme göstermiş kimyasal gebelik dese ilk ihtimal neyse direk daha degerler cok düşükken nasil dış gebelik diyorlar anlamıyorum.
benimde böyle olmuştu değerlerim cok az artıyordu dış gebelik dedi ama kimyasal gebelikti gecirdim maalesef 1hafta sonra adet oldum sifirlandi degerlerim. Hiç korunmadik gerek yoktu çünkü cok şükür 2ay sonra hamile kaldım.
Allah yar ve yardimcin olsun inşallah arkadaşım tez vakitte sağlıklı gebelik yaşarsın insallah.

Nasil hemen dış gebelik diyebiliyorlar hayret yani değerler cok az ilerleme göstermiş kimyasal gebelik dese ilk ihtimal neyse direk daha degerler cok düşükken nasil dış gebelik diyorlar anlamıyorum.
benimde böyle olmuştu değerlerim cok az artıyordu dış gebelik dedi ama kimyasal gebelikti gecirdim maalesef 1hafta sonra adet oldum sifirlandi degerlerim. Hiç korunmadik gerek yoktu çünkü cok şükür 2ay sonra hamile kaldım.
Allah yar ve yardimcin olsun inşallah arkadaşım tez vakitte sağlıklı gebelik yaşarsın insallah.
Evet az da olsa ilerlemiş değil mi

Bundan 2 ay önce bende kimyasal geçirdim onda lekelenmem oluyordu 1 hafta da düşmüştü şimdi hiç leke falan yok 1 haftayı da geçti kafam karıştı iyice bu 7. hamileliğim

Bundan 2 ay önce bende kimyasal geçirdim onda lekelenmem oluyordu 1 hafta da düşmüştü şimdi hiç leke falan yok 1 haftayı da geçti kafam karıştı iyice bu 7. hamileliğim

Allah yar ve yardımcın olsun inşallah canım genetik testler yapıldı mı?

X