Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Ya o tarih benim sat günüm ben bile zor dayanıyorum test yapmamak için, sen nasıl bekleyebiliyosun kalk yap varsa elinde test

Kızlar nolur bana akıl verin bizde 7 aydır korunmuyoruz. Bat yarın bu ay Kasım 30 yumurtlama günümdü ilişki oldu. Yumurtlama gününden 5 gün sonra benim sol kasığımda sızlama ve iğne batması gibi olan ağrılar oluştu gün içinde ara ara girip çıkıyordu göğüsler desen şiş ve karında şişlik var. Ve bu kasık durumu bende ilk defa oldu. Bende bu siteden gebe kalanların belirtilerşne bakınca kasık demiş çoğu kişi. Fakat bugün o kasık sancısı hiç olmadı şimdi de daha çok bel ağrım var test yaptım bugün negatif. Acaba adet olacağım için mi kasık ağrım olmuyor daha. Cevap verirseniz çok sevinirim

Hemen moralini bozma gecikmeden on gün sonra bile kanda zor öğrenenler oluyo sabret biraz geç döllenme olmuş olabilir belki, unutma negatif çıkması kesin bebek yok demek değildir bekle biraz sabah ilk idrarınla tekrar et

Acaba hamile birinde nasıl çok merak ettim

Ya ne güzel ailene yakınsın ben haftada 3 gün tek başıma kalıyorum eşim nöbetteyken
Ya ne yakını 10 saat yol geldim sen şükret bence haline benim. Eşim normalde de 10 gün de 2 gün oluyor sadece evde şimdi ise Azerbaycan a gitti göreve 3 ay gelmiycek büyük ihtimalle

Bizde hataydayız ailem Konya'da iyi ne güzel jandarmaymış rahattır en azından
Çok şükür işten yana hiç sıkıntımız yok karakoldan dışarı bile çıkmıyo masa başında işi sadece çalıştığı karakolda fazla astsubay olmadığı için fazla nöbeti oluyo bazen haftada 4 gün nöbete gidiyo

Ya ne güzel keşke bizimde öyle olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…