Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Şimdi yine nöbette evimede çok uzağım sıkılıyorum artık hep tek başımayım netfilixte izlemediğim dizi film kalmadı üç tane balığım var çoluk çocuk yok zaten yeni evliyiz onlarla bakışıyoruz bütün gün

İnşallah gönlüne göre olur herşey sağ salim çabucak kavuşursun eşine en azından ailenin yanına gitmişsin tek başına kalmamışsın
Amin inşallah ya evet ama böyle durumda insan evini bırakıp da gidesi de gelmiyo sanki eşim gelicek gbi geldi evi zor bıraktım

Ya nasıl oluyo bidaha anlatsana parmağın sert mi hissetse adet olacak
Aynen eğer adet gelecekse parmağının ucu top gibi yuvarlak sert bişeye denk gelecek diye tarif ediyorlar ben denedim elime gelen çok yumuşak bişeydi yani ciğer gibi mi desem bilmiyorum şuan adet beklemiyorum ben daha 10 günüm var

Merhaba kızlar baştan sona okudum mesajlarınızı Allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah en kısa zamanda. Bende 1 yıldır korunmuyorum 3 ay önce folikasite başladım. Aynı benimde başlıktaki gibi sağ kasığımdan bacağıma ağrı vuruyor yatsamda geçmiyor göğüslerimda ağrı var ama o her zman olan şey belim ağrıyor ve akıntım var hep ıslak hissediyorum . Adet belirtileri de böyleymiş sanırım ama insan umut ediyor işte merak ediyor. Test yapmamak için zor tutuyorum kendimi. Annemde şuan yanımda normalde İstanbulda oturuyor ben samsuna gelin geldim o gitmeden olsun istiyorum en azından mide bulantın geçene kadar yanımda olur diye ama o da 1 haftaya gitmeyi düşünüyor Allahım hepimizin gönlüne göre versin varmı kasığı ağrıyıp yatınca bile geçmeyen? Bu arada bebiş haberi alan var mı

Benim ki yumurtlama günleri dedik uyutmadi,yürütmedi.Hayatimda böyle ağrı
görmedim suan da ağrı azaldı ama hala uzerine yatamıyorum.Gaz sıkıstıriyor beslenmeme dikkat ediyorum açıkçası.Baktigimizda tam yerleşmeye çalışan bi bebek var ben ise gebeyim,Suan da gogus rengi değişti goz batması var,kirpikler karisik ve alt karnim da bi agri var.Bunlarin yani sıra adet sancisi çekiyorum ve göğüs ucum kaşınıyor ve ablamda ayni belirtiler var ve iki çocuğu var suan da..Beklentiye girmeden sabırla bekle hatta unutmaya çalış..Degilse beyin de östrojen ve Fsh kendini hamile zannettiriyormus..Rabbim sana hayirli evlat versin inşallah...Adetin gecene kadar unut ve ağır taşıma degilse bu belirtiler gebelik belirtisi olabilir..

Rabbim isteyen herkese nasip etsin canım benim birde oğlum var ona kardeş olsun istiyoruz. İlk hamileliği hatırlamıyorum doğrusu belirtileri nelerdi ama bunun kadar merak etmemiştim belki o da baya geç geldiği içindir artık ümidimi kesmiştim herhalde ki 5 gün geçince yapmıştım ama şimdi nedense düşünüp duruyorum acaba mı diye. Ve şuanda yazarken bile sağ kasığımdan bacağıma vuran ağrı sürekli ben burdayım diyor ve beni uyutmuyor 2 saattir yatakta sağa dön sola dön yapıyorum

Hanımlar en bastan okudum yazdiklarinizi. Birçoğunuzla ayni durumdayız bat gunune kadar hatta. 11 aralik bat. Kaset testler negatif cikiyor. Minicik lekelenmelerim oldu kahverengi. Dün çok korkunç şekilde bel agrisi yasadim. Kesin adet oldum dedim ama olmadi. Şu an ağrı hafifledi. Ara ara tatli tatli sancilar giriyor karnima. Bir iki gun once goguslerim sızladı. Deli gibi iştahim açık. Ne bulsam yiyecek durumdayım. Bir yandan hamile degilimdir diyorum. Vücut ısım yükselmedi hiç. Bilmiyorum işte. Birlikte bekleyelim demeye geldim.

Ben de aynı durumdayım. Bat 11 aralıkti. Testler negatif. Son günlerde sağ kasığım ağrıyor ve hareket ettikçe artıyor. Uyuyamadım. Kan vermedim hala testler negatif olunca.

Beklenen misafir geldi az önce bende

Ben bunu denedim ama yumuşak bir şey değdi. Sert değildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…