Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Bende de karın ağrısı var ara ara ama henüz regl olmadım. Göğsüm de balon gibi şiş resmen ama 10 gündür falan böyleydi zaten son 2 gündür iyice arttı. Bugün bat ama bakalım belki yarında olabilirim 27-28 gün arası değişiyor çnkü benim
Benim de bugun bat arada sancı gibi geliyo başka ağrı yok sadece karın bolgem baya şiş ve sert taş gibi

O nasıl bir şey ki
Valla daha denemek nasip olmadı belki haftaya denerim bende... Ebelerin elle muayenesi miymiş neymiş işte regl olacaksan rahim aşaya iniyormuş parmağını biraz içeri soktuğunda engel gibi bişey varsa rahim aşaya inmiş adet geliyo demekmiş, eğer hiç bi sertlik engel ya da zorlanma olmadan boşluk var gibi parmak içeri gidiyosa rahim yukarı çıkmış yani kapanmış gebelik var demekmiş 😃

Valla daha denemek nasip olmadı belki haftaya denerim bende... Ebelerin elle muayenesi miymiş neymiş işte regl olacaksan rahim aşaya iniyormuş parmağını biraz içeri soktuğunda engel gibi bişey varsa rahim aşaya inmiş adet geliyo demekmiş, eğer hiç bi sertlik engel ya da zorlanma olmadan boşluk var gibi parmak içeri gidiyosa rahim yukarı çıkmış yani kapanmış gebelik var demekmiş 😃
Bat 11 Aralık'ta hala adet olmadım deniycem bi😂

Benim daha var dur bende deniyeyim arada fark varmı bakalım 😂😂😂 gerçi benim daha reglime var o yüzden rahimin yukarda olması gerekiyo mantıken yani tabi iki güne kırmızıları görmeyeceksem 😂

Benim daha var dur bende deniyeyim arada fark varmı bakalım 😂😂😂 gerçi benim daha reglime var o yüzden rahimin yukarda olması gerekiyo mantıken yani tabi iki güne kırmızıları görmeyeceksem 😂
Yaptım bilemedim zorlanmadan girdi ama sert gibi geldi içi galiba adet olucam

Yaptım bilemedim zorlanmadan girdi ama sert gibi geldi içi galiba adet olucam
Ay bende yaptım benimde tecrübem yok tabi ama en azından fikir olur hepimize 😃 giriş baya bildiğin beton gibi sertti parmağımı sıktı bile yani ama parmağımın ucu çok yumuşak bi yere değiyor sanırım ucunun değdiği yer boş gibi ya da sönük gibi olması gerekiyo

Ay bende yaptım benimde tecrübem yok tabi ama en azından fikir olur hepimize 😃 giriş baya bildiğin beton gibi sertti parmağımı sıktı bile yani ama parmağımın ucu çok yumuşak bi yere değiyor sanırım ucunun değdiği yer boş gibi ya da sönük gibi olması gerekiyo
Hah evet tam anlattığın gibi ama ne anlamadım 3 gün gecikti adetim 7 gün olsun öyle test yapıcam ama karnım ağrımaya başladı galiba adet olucam

Hah evet tam anlattığın gibi ama ne anlamadım 3 gün gecikti adetim 7 gün olsun öyle test yapıcam ama karnım ağrımaya başladı galiba adet olucam
Ama aramızda tek fark ben adet beklemiyorum daha 10 gün var yani ikimizinde aynıysa hamiş olmayasın sen 🤭🤭 en son ne zaman test yaptın

Ben yaptım dün ve bugün 2 gündür negatif test. Regl gecikmesinin bugün 3. Günü
Benimde bugün 3.gün Kasım ayında eşimle birlikteliğimizi bu uygulamadan takip ediyorum ben 30 Kasım'da ki gün orta hamile kalma şansı vardı biz beraber olduk ama eğer 30 Kasım da olduysa çok yenidir o yüzden belki çıkmaz testte diye duruyorum
IMG_20201212_232359.jpg

X