Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Bu ovitrelle iğnesi genelde böyle yapıyor. Galiba hormonları etkiliyor. Ayrıca benim yarın 14. Günüm. Ve hala bu belirtileri yaşıyorum. Bat'a saatler kaldı. Ve ben hiç bat beklemiyorum. Kim bilir Allah isterse olur.
Ayy inşllah haber var çok heyacanlı zaman geçmek bilmiyor inşllah yeni yıla güzel başlangıç yaparız

Var mı belirtiniz ? Ben yarın test yapmayı düşünüyorm belki çıkar.
Bence batı bekle hayal kırıklığı oluyor sonra kötü bi duygu
Bende iki hafta önce felan sol kasık böbrek felan aşırı ağrıyordu belim aynı şekilde göğüs uclarim ama şimdi kasığımda ağrı yok belimdede arada hafif oluyo başka da bişi Yok bilmiyom rahim filmi de cektirmistim ben bu ay

Benimde 13 u bi belirti yok rahîm filmi cekenlerde bazen gecikme oluyormuş belki öyle olur bide ben battan 4 5 gün önce adet olurdum bilmiyom yaa kafam karışık karnim bi şiş anlatamam sanki 4 aylık 😄
Ben klomen ve ovitrelle kullandım. O yüzden hamilelik belirtileri yapabiliyormuş. Rahim filmi çekilmedi bana. Yaşım 40 üstelik. Geç evlendim ben. Ama regl düzenlidir benim hep. Bu ileç ve iğne geciktirebiliyormuşta adeti. O yüzden sükûnet ile bekliyorum. 3-4 gün daha geçsin test yapacağım. Ama hafta başı test yaptım erken gebelik testi negatif çıktı. Eşime bile adet olmadığımı demedim. Allah büyük o isterse her şey olur bekliyorum benim de kucağımı boş bırakmaz inşallah.

Ben klomen ve ovitrelle kullandım. O yüzden hamilelik belirtileri yapabiliyormuş. Rahim filmi çekilmedi bana. Yaşım 40 üstelik. Geç evlendim ben. Ama regl düzenlidir benim hep. Bu ileç ve iğne geciktirebiliyormuşta adeti. O yüzden sükûnet ile bekliyorum. 3-4 gün daha geçsin test yapacağım. Ama hafta başı test yaptım erken gebelik testi negatif çıktı. Eşime bile adet olmadığımı demedim. Allah büyük o isterse her şey olur bekliyorum benim de kucağımı boş bırakmaz inşallah.
Rabbim inşallah hayirlisiyla nasip eder

Kızlar durumunuz nee kırmızı kart gören var mi
Bende de karın ağrısı var ara ara ama henüz regl olmadım. Göğsüm de balon gibi şiş resmen ama 10 gündür falan böyleydi zaten son 2 gündür iyice arttı. Bugün bat ama bakalım belki yarında olabilirim 27-28 gün arası değişiyor çnkü benim

X