Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Bende bugun test yaptım normal testler ama negatif cikti maalesef yani tam bilmiyorum ama ikinci cizgi gorunuyo biraz ama renksiz pembelik hiç yok

Yaş ileri olduğu için doktorlar tüp bebek diyo herhangi bir sorun yok ama. Maalesef maddi gücüm tüp bebeğe yetmiyor. En büyük üzüntüm bu aslında
Bozma hiç moralini, veren Allah sonuçta sabret inşallah önümüzdeki ay sende söylüyosun bak hiç bi sorununuz yokmuş çok şükür. Rabbim geciktiriyosa güzelleştiriyodur sen gönlünü ferah tut

Yürürken çok baskı yapıyorsa hareket etmekte zorlanıyorsanız kengi durmuş olabilir bastırın derim

Kengi ne demek ? Kusura bakmayın bu konulara biraz yabancı olduğum için bilmiyorum bi çok şeyle daha yeni yeni tanışıyorum
Bende hamileliğinde öğrenmiştim bir sabah kalktığımda başlamıştı yavaş yavaş sona erdi ama bana hamile olduğum için basmadılar tıbben adının ne olduğunu bilmiyorum ama kaynanam demişti sanırım halk arasında kengi deniliyor sizin tabir ettiğiniz sey

Anladım canım ama şu an ağrım yok ağrılar beni zorlayınca doktoruma gittim ve ultrasonda 3 cmlik kist göründü o ağrı yapıyormuş

Bozma hiç moralini, veren Allah sonuçta sabret inşallah önümüzdeki ay sende söylüyosun bak hiç bi sorununuz yokmuş çok şükür. Rabbim geciktiriyosa güzelleştiriyodur sen gönlünü ferah tut
Saol canım Allah Razı Olsun. Bu cümlelere çok ihtiyacım var. Yakınımda kimse yok. Anne baba uzakta zaten manevi destek de yok maddi desteği geçtim. Tek başıma sorunlarla baş etmek zorunda kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…