Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Kızlar reglim iki gün gecikti dün hiç belirti yok ama bu sabah talihsizlik yasadim yatağımdan bir şeye uzanim derken belimin üstüne sert düştüm bira hafif hafif ağrılar geliyo olacak miyim acaba

Kızlar reglim iki gün gecikti dün hiç belirti yok ama bu sabah talihsizlik yasadim yatağımdan bir şeye uzanim derken belimin üstüne sert düştüm bira hafif hafif ağrılar geliyo olacak miyim acaba
Geçmiş olsun canım. İnş bişey olmamıştır. Ben sabah yapmadım test belki bugün regl olurum diye hayal kırıklığı olmasın dedim. Benimde 2 gün gecikti. Normalde gecikmez hatta erken erken olurum bakalım bugünde geçsin🙏

Bugün regl gecikmesinin 5. Günü benim. Sabah sadece peçete ile sildiğimde kahverengi bir leke geliyor. Haricî gelen bir şey yok. Acaba regl mı oldum yoksa başka bir şey mi bunu yaşayanlar var mı?

Yaaa çok şükür canım sağlıkla kucağına al inşallah bana tam olarak belirtilerini yazar misin
Canım en belirgin belirtim göğüslerimdeki şişlikti hiç inmedi 10 gündür falan bide damarlar çıkmıştı. Yumurtlama günümde aşırı kasık ağrısı yaşadım. Son 5 gündür de karnım ağrıyor adet gelcekmiş gibi. Karnım şiş alt tarafı ama çok sert diyemem zaten göbeğim vardı biraz. Bide 1 haftadır ince ince sızlıyodu kasıklarım böyle 5 saniye falan. Ordan anladım en çok zaten bide göğüsler direk belli ediyor bence. Zaten vücut sinyal veriyor her zamankinden farklı bişeyler oluyor. Ben erken gebelik testini adetim 2 gün gecikince yaptım ama öncesinde kaset testle bi denemiştim negatifti.

X