Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Merhaba
Bende araniza yeni katıldım.2019 Kasım 24 ü bat tarihi ve ben 40 gun hamile kaldigimı öğrendim kahverengi kanamalar geldi ve düşük ile sonuçlandı daha sonra 2020 haziran ayında yine karar verdik ama bu zamana kadar olmadi ve
Bu Kasım 24 u tekrardan bat tarihim ben ilk defa klomen ve catlatma ignesi kullandım ayin 9 unda suanda goguslerim cok sis arada kasiklarima batma oluyor ve bel ağrısı ayin 25 inde kan testi ver dedi doktor ve dün rahim duvarima bakildi 11 mm dedi guzel dedi bilmiyorum ne olacak bu arada 4.5 yıllık evliyim

Folik asit kullanmaya başladım 1 aydır kullanıyodum canım. Başka bişey yapmadım bide hemen lavaboya gitmedim biraz bekledim ayaklarımı yukarı dikip🙈
Merhaba ben iki aydır klomen kullanıyorum. Geven ay adet oldum 26 kasımda tekrar klomene başladım 26 aralıkta adet olmadım. 14. Gün yumurtlama gördüm ama yumurtlama nin bir gün öncesi ve 3. Gunu ilişki oldu. 26 kasımda adet ağrılarım oldu adet olacam sandim iki gün böyle sürdü bugün 29 kasım ve hala olmadım. Sabahları uyandığımda yoğun bi adet ağrısı oluyor ama sonra geciyor. Şimdilik göğüs hassasiyeti var. Sizde de böylemi oldu. Test yapmaya korkuyorum

Merhaba ben iki aydır klomen kullanıyorum. Geven ay adet oldum 26 kasımda tekrar klomene başladım 26 aralıkta adet olmadım. 14. Gün yumurtlama gördüm ama yumurtlama nin bir gün öncesi ve 3. Gunu ilişki oldu. 26 kasımda adet ağrılarım oldu adet olacam sandim iki gün böyle sürdü bugün 29 kasım ve hala olmadım. Sabahları uyandığımda yoğun bi adet ağrısı oluyor ama sonra geciyor. Şimdilik göğüs hassasiyeti var. Sizde de böylemi oldu. Test yapmaya korkuyorum
Klomen regl gecikmesi yapabiliyor. Ben 5 gün geç oldum klomeni kullandığım ay.

Merhabalar bence yapın kesin sonuç alırsınız korkmayın en azından ona göre hareket edersiniz ağirlik kaldırmazsiniz temizlik 😊 sizin mesajınızdan once msj atmışım bu forma ama kimse cvp vermemiş 😊adete 2 gun kala ogrendim bende hamileymisim

Merhabalar bence yapın kesin sonuç alırsınız korkmayın en azından ona göre hareket edersiniz ağirlik kaldırmazsiniz temizlik 😊 sizin mesajınızdan once msj atmışım bu forma ama kimse cvp vermemiş 😊adete 2 gun kala ogrendim bende hamileymisim
Öğrendim kuzu hamile misim ❤❤❤

Ben kendi doktorumun soylediklerini soyluyorum rahime yerlesme zamaninda dikkat edilse kimseye zarari olmaz herbalde bebegini kaybeden biri olarak yaziyorum
Başın sağolsun bu hafta baya yoruldum mecburiyetten kendimi de rahatlatmaya çalışıyorum

Kan sonucum cumartesi 1962 Cikti
Bu perşembe kadın doğuma sıra alabildim şimdilik gece yatağa girince bel ağrım var başka hiç bi belirti kalmadi göğüs hafif hassas

Çalışıyorum ama evrak işi oturuyorum yerime öyle. Umarım bi problem çıkmaz. Perşembe günü doktor sonucunu söylerim.

X