Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Canım en belirgin belirtim göğüslerimdeki şişlikti hiç inmedi 10 gündür falan bide damarlar çıkmıştı. Yumurtlama günümde aşırı kasık ağrısı yaşadım. Son 5 gündür de karnım ağrıyor adet gelcekmiş gibi. Karnım şiş alt tarafı ama çok sert diyemem zaten göbeğim vardı biraz. Bide 1 haftadır ince ince sızlıyodu kasıklarım böyle 5 saniye falan. Ordan anladım en çok zaten bide göğüsler direk belli ediyor bence. Zaten vücut sinyal veriyor her zamankinden farklı bişeyler oluyor. Ben erken gebelik testini adetim 2 gün gecikince yaptım ama öncesinde kaset testle bi denemiştim negatifti.
Bende bugun test yaptım normal testler ama negatif cikti maalesef yani tam bilmiyorum ama ikinci cizgi gorunuyo biraz ama renksiz pembelik hiç yok

Yaş ileri olduğu için doktorlar tüp bebek diyo herhangi bir sorun yok ama. Maalesef maddi gücüm tüp bebeğe yetmiyor. En büyük üzüntüm bu aslında
Bozma hiç moralini, veren Allah sonuçta sabret inşallah önümüzdeki ay ☺️ sende söylüyosun bak hiç bi sorununuz yokmuş çok şükür. Rabbim geciktiriyosa güzelleştiriyodur sen gönlünü ferah tut 😘

Kizlar bakin yarim saat sonra böyle oldu
IMG_20201216_120831.jpg

Aynen acıdan bende ilişki felan düşünemiyorum. Bende dün apandisit mi yoksa fıtık mı diye bissürü şey düşündüm. Dün ağrımaya başladı benim bugün de hafiften bi ağrım var yürürken bile baskı yapıyor
Yürürken çok baskı yapıyorsa hareket etmekte zorlanıyorsanız kengi durmuş olabilir bastırın derim

Kengi ne demek ? Kusura bakmayın bu konulara biraz yabancı olduğum için bilmiyorum bi çok şeyle daha yeni yeni tanışıyorum 🤷‍♀️
Bende hamileliğinde öğrenmiştim bir sabah kalktığımda başlamıştı yavaş yavaş sona erdi ama bana hamile olduğum için basmadılar tıbben adının ne olduğunu bilmiyorum ama kaynanam demişti sanırım halk arasında kengi deniliyor sizin tabir ettiğiniz sey

Bende hamileliğinde öğrenmiştim bir sabah kalktığımda başlamıştı yavaş yavaş sona erdi ama bana hamile olduğum için basmadılar tıbben adının ne olduğunu bilmiyorum ama kaynanam demişti sanırım halk arasında kengi deniliyor sizin tabir ettiğiniz sey
Anladım canım ama şu an ağrım yok ağrılar beni zorlayınca doktoruma gittim ve ultrasonda 3 cmlik kist göründü o ağrı yapıyormuş

Bozma hiç moralini, veren Allah sonuçta sabret inşallah önümüzdeki ay ☺️ sende söylüyosun bak hiç bi sorununuz yokmuş çok şükür. Rabbim geciktiriyosa güzelleştiriyodur sen gönlünü ferah tut 😘
Saol canım Allah Razı Olsun. Bu cümlelere çok ihtiyacım var. Yakınımda kimse yok. Anne baba uzakta zaten manevi destek de yok maddi desteği geçtim. Tek başıma sorunlarla baş etmek zorunda kaldım. 😓

X