Gebeliğinizi en erken ne zaman öğrendiniz ne gibi belirtileriniz var

Az bir miktar büyüme ve uç sızlaması gibiydi canım ama kanamam başladı benim ya kimyasal oldu ya da mevsimsel olarak daha farklı yaşıyorum adetimi. Umarım sizin Allah gönlünüze göre verir :)
Canınız sağolsun, inş hepimizin gönlüne göre verir Allah.
Kaç aydır deniyordunuz?

İnş hamileliktendir. Sonucu haber ver.

Adet günü negatifi görünce ümidiniz gitmedi mi yok diye?

Sonradan gecikme olduğu için mi tekrar test yapma gereği duydun?
Tabikide hayal kırıklığına uğradım. Adet gecikti diye değil aslında belirtiler vardı içimden bir his hamile olduğumu söylüyordu zaten ateş basması kasık ağrısı vs... Adet gecikmesinde ilk gün testte cikmayabiliyor çok yeni olduğu için

Canınız sağolsun, inş hepimizin gönlüne göre verir Allah.
Kaç aydır deniyordunuz?
Amin, denemiyorum ben aslında iki tane küçük çocuğum var 14 gün gecikmeyle birkac belirti var diye test yapıp silik görmüştüm, yanlış pozitif görmüş oldum

Amin, denemiyorum ben aslında iki tane küçük çocuğum var 14 gün gecikmeyle birkac belirti var diye test yapıp silik görmüştüm, yanlış pozitif görmüş oldum
Allah isteyene versin diyelim o zaman:)
Ama bayağı da gecikmiş kim olsa acaba mı derdi.

Hayırlı olsun minik şimdiden.
Özelden yazdım.

Allah isteyene versin diyelim o zaman:)
Ama bayağı da gecikmiş kim olsa acaba mı derdi.
Amin canım Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın Evet hiç bu kadar geciktiği olmamıştı, daha öncede korunduğum halde hamile kalınca ister istemez tereddüt oluyor insanda

Amin canım Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın Evet hiç bu kadar geciktiği olmamıştı, daha öncede korunduğum halde hamile kalınca ister istemez tereddüt oluyor insanda
Ben ilkinde korunurken kalmıştım,ama ikinci bayağı uzun sürdü gelmesi, ben sanıyordum ki o da hemen olur ama öyle olmuyormuş:)

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

Her 2 gebeliğimi de tam adet günümde idrar testi ile öğrendim. Her ikisinde de (testten önce) dizkapaklarımdan ayaklarıma inen ağrılar vardı. Bacak kemiklerim ağrıyordu sanki. Halsizlik vardı. 2. Gebeliğimde Kalçamdan bacağıma yayılan kramp girmişti birde. En net belirtilerim bunlardı.

Gebeliğinizi en erken ne zaman ve nasıl öğrendiniz ne gibi belirtileriniz vardı vücudunuzda değişen ne oldu yardımcı olur musunuz rica etsem
Canım ben 8 ay hamile kalmak için uğraştım her regl döneminde hayal kırıklığı yaşadım sonunda umutlarımı kaybetmiştim ki çok şükür bu ay çift çizgiyi gördüm...
Hemen yazıyorum bu ayın diğer aylara göre farklı olduğu belirtileri
-İlk olarak normalde reglime üç dört gün kala göğüs hassasiyeti başlıyordu bu defa bir hafta öncesinden başladı.
-bir diğer dikkatimi çeken şu oldu regli haftasında normalde ter kokum değişirdi bu ay öyle bir değişim de olmadı.
-sol kasığımda batmalar oldu. Daha öncede olmuştu hamile miyim diye şüphelenmiştim sonu hayal kırıklığı olmuştu. Ondan bu belirtiyi gebeliğe yormadım.
-reglime iki gün kala sanki regli oluyormuşum gibi karnım sancılandı. Kanamam olacak yine diye umutsuzluğa kapıldım. Sonra internetten gebeliğin ilk haftalarında regli benzeri ağrıların olacağını kanama olmazsa bunun gebelik işareti olduğunu gördüm.bunu öğrendiğimde regli olmam gereken günün içindeydim ama olmadım. Hemen ertesi gün idrar testi yaptım ve sonunda çift çizgiyi gördüm.
-sonraki gün doktora gittim ultrasonda görünmedi. Kan testi istedi doktor kanda da HCG değerlerim yükselmişti. Gebelik başlamış dedi doktor. Bir hafta sonra ultrasonda da kese göründü çok şükür.
-şuan 6 haftalık hamileyim. Bu arada tıpa göre bu gebelik haftaları son regli tarihine göre hesaplandığı için 6 diyorlar. Oysa yumurtalama dönemimin üstünden dört hafta geçti.
-mide bulantılarım da beşinci haftada başladı. Giderek artıyor.
-ya kızlar benim tecrübem de bu şekilde oldu. Ben gebelik planlarken böyle yazıları okumayı çok istemiştim. Şimdi çok şükür ben yaşadım. Başkalarına da bir rehber olsun diye buraya yazdım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inaşşallah

Yaa çok güzel bir duygu bu inşallah rabbim önce bana sonra isteyen herkese nasip eder bu duyguyu yaşamayı

Gebeliğinizi en erken ne zaman ve nasıl öğrendiniz ne gibi belirtileriniz vardı vücudunuzda değişen ne oldu yardımcı olur musunuz rica etsem
adete 2 gün kala öğrendim. adetime 5 gün kala akıntım koyulaşır hatta hiç olmazdı bu kez yoğun beyaz-sarı sulu akıntılarım oldu. yine adete 5 gün kala ateşim 36 larda olurdu hep 37 dereceye yakın çıktı. bir de sabahları iştahsızlığım oldu. :))

Canım o çizgi pembe mi burdan anlaşılmıyor.
Öyleyse inş bebiştir.
Son ilişkin kaç gün önceydi?

Benim negatifti 5 gün önce testte.
Daha önce yaptın mı sende test?
Canım regle 1 gün kala ve bugün yaptım bu da bugünkü sanirjm daha çok yeni adet olucakmisim gibi kasıklarım ve belim ağrıyor ama olmadım yarın sabah sağlık ocağına gidip kan vericem onun dışında bugun hafif hafif baş donmelerim oldu ama çok hafif daha önce test yaptım dün ve bugün yaptım bugün de regli olmam gerekiyordu olmadım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…