Gebeliğinizi en erken ne zaman öğrendiniz ne gibi belirtileriniz var

Oluyor arada ama yatınca değil bi hareket falan edince
Benim 6 günüm var yatınca ya da oturunca hafif hafif ağrılar giriyo test yapmamak için zor tutuyorum kendimi belimde de ağrı var göğüs hassasiyetim reglime 10 gün kala başladı oluru var mıdır bilmiyorum

Benim 6 günüm var yatınca ya da oturunca hafif hafif ağrılar giriyo test yapmamak için zor tutuyorum kendimi belimde de ağrı var göğüs hassasiyetim reglime 10 gün kala başladı oluru var mıdır bilmiyorum
Valla kuzum bilmiyorum ki inşallah vardır bende bekliyorum

Canım benim de 6 gün var regle göğüs hassasiyetim var ve yattigim zaman karnımın alt kısmına hafif hafif ağrılar giriyo geçiyo sende de oluyor muydu
Bende yatarken kalkarken değil sürekli bi agri vardi regl agrisindan farksızdı. Göğüs ağrısı da daha sonra arttı yani rahatsiz edecek kadar degildi bat gününden önce

Ben adetten 4 gün önce erken gebelik testi yaptığımda negatif sonuç aldım.
Korunuyordum ama prezervatif yüzünden emin olamıyordum.
O ara sadece bel ağrım ve inanılmaz bir gaz problemim vardı.
Sol kasık ağrısını yumurtlamaya verdim hiö düşünmedim
1gün kala pozitif sonuç aldım.
Ama bence hamilelik belirtilerinin adetten çok farkı yok.
Göğüs ağrıları hassasiyeti 5-6. haftada ancak başladı.

Ben 5 martta pik gördüm akşam sikikleşmeye başladı bu sabah erken gebelik testi yaptım negatif gebelik kesin yok mudur?

Kızlar merhaba ben 10 mart çarşamba günü hcg berdim 865 çıktı 16 mart salı günü tekrar verdim 15034 çıktı kese var ama şu an içi boş 4+4 dedi doktor normal mi sizce birşey söylemedi başka değerim nasıl

Normal herhalde kuzum kese görünüyor 7-8 hafta da bebek ve kalp atışı duyuluyor diye biliyorum

İlk gebeliğimde belirti yaşamıştım ama hep negatif gördüğüm için hamileliğe yormamıştım erkende öğrenmedim zaten adetim 2 gün geçmişti. Uyku hali ve kasık batması en kuvvetli belirtilerdi.
İkincisinde ovulasyon testi kullandım çatlamanın olduğu gün birliktelik oldu, o günden 10 gün sonra belirti yaşamadan test yaptım silik çizgi görerek öğrenmiş oldum. Adet zamanımda başlayan koku hassasiyeti ve mide bulantısı oldu 3. Aya kadar.
Her iki hamileliğimde çok farklı ilerledi belirtilerin birbiriyle alakası yoktu.

Canım başka bir doktora daha gözük istersen.
Belki vajinalde çıkar.
Benim beta 830 çıktı 4 gün sonra gel kese görmemiz gerek dedi.
4 gün sonra gittiğimde direkt karından ultrasonda kese de bebek de göründü.

Pik olduktan 10 gün sonra öğrendim.
Göğüs hassasiyeti dışında hiçbir şey yoktu.

Benim belirtilerim şunlar idi:
Göğüs hassasiyeti acayip acıyordu değdikçe felan
Beyaz akıntı (yoğun bi şekilde idi)
Sık tuvalete çıkma (yarim saate bir belki daha az)
Istah açılması resmen doymuyordum
Bide kasik batması özellikle sol kasigım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…