Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Yarın sonuç göstermem canım. Senin nasıl fsh lh? Bu orandan kastın nedir
Misal ben şimdi e nabiza baktım da doktor en son klomen tedavisine başlamadan önce yani 4 ay önce FSH lh bakmış FSH 6 çıkmış lh 3.29 sorun görmemiş ki yumurta takibi ile klomene başlamış

Yarın sonuç göstermem canım. Senin nasıl fsh lh? Bu orandan kastın nedir
Misal ben şimdi e nabiza baktım da doktor en son klomen tedavisine başlamadan önce yani 4 ay önce FSH lh bakmış FSH 6 çıkmış lh 3.29 sorun görmemiş ki yumurta takibi ile kl
Fsh 8’e yükselmiş benim :KK43:
Yani moralini bozma bence değerin kötü degil dediğim gibi yumurta takibi çok önemli. Bak benim yumurta takibi de yapılıyor çatlama da kontollj yapılıyor yine olmadı 4 ay boyunca. Bu ay aşılama gececem

Misal ben şimdi e nabiza baktım da doktor en son klomen tedavisine başlamadan önce yani 4 ay önce FSH lh bakmış FSH 6 çıkmış lh 3.29 sorun görmemiş ki yumurta takibi ile kl

Yani moralini bozma bence değerin kötü degil dediğim gibi yumurta takibi çok önemli. Bak benim yumurta takibi de yapılıyor çatlama da kontollj yapılıyor yine olmadı 4 ay boyunca. Bu ay aşılama gececem
Benim de 10 ay önce 6ydı değerim şimdi 8 olmuş lh değerim 5

Doktor ilaç başlayacağını söyledi yarın sonuçları görünce verecek ilacı

Benim de 10 ay önce 6ydı değerim şimdi 8 olmuş lh değerim 5

Doktor ilaç başlayacağını söyledi yarın sonuçları görünce verecek ilacı
Canım bana kalırsa değerin kötü değil FSH ve lh bakımından. İlaçta tahminime göre yumurta rezervi ile alakalı olacak olabilir

Canım bana kalırsa değerin kötü değil FSH ve lh bakımından. İlaçta tahminime göre yumurta rezervi ile alakalı olacak olabilir
Canım siz bu konular için jinokoloji bölümünemi gidiyorsunuz yoksa gebelere bakan doktorlarami ben şimdi jinekoloji bolumundeyim kontrol için kürtajdan sonraki kontrol

Kızlar patoloji yorumlayabilirmisiniz

Eklentiler

• IMG_20230328_184611.jpg
    IMG_20230328_184611.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar bugün gittim doktora patoloji sonucu için temiz dedi tedavisinde 3 düşükten sonra araştırırız dedi anlamadım ya ben nasıl bir doktor hiç anlamadım ben demiyorum ki bugün tedavi et başlayalım bir araştır yani ben neden böyle bir şey yaşadım diye kızlar sizin de bildiğiniz bilgili Doktorlar var mı acaba iyi doktorlar varmı acaba

Kızlar bugün gittim doktora patoloji sonucu için temiz dedi tedavisinde 3 düşükten sonra araştırırız dedi anlamadım ya ben nasıl bir doktor hiç anlamadım ben demiyorum ki bugün tedavi et başlayalım bir araştır yani ben neden böyle bir şey yaşadım diye kızlar sizin de bildiğiniz bilgili Doktorlar var mı acaba iyi doktorlar varmı acaba
Canım hangi şehirdeydin

Kızlar amh yaşıma göre iyi mi kötü mü? Doktor iyi değil dedi 28 yaşıma gircem

Eklentiler

• A33A3F25-CD55-4D2F-B7C7-D027281CADA5.png
    A33A3F25-CD55-4D2F-B7C7-D027281CADA5.png
    50 KB · Görüntüleme: 33
X