Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Yok olamadım halen... Yaklaşık 1 saat evvel açık kahverengi çok az bı akıntı geldi tamam oluyorum dedim ama durdu. Akintimin rengi yeniden şeffaflaştı. Anlamadım hiçbir şey bana ne oluyor. Heralde sökülecek beklemedeyim..
İnşallah yerleşme kanamasıdır

Benim bu ay 5. Denemem olacak :KK43:
Aynı durumdayiz seninle. 4. Ve son ay da boş geçti 😢 son ay demişti doktor. Yine olmazsa aşılamaya geçeceğiz demişti. Bende yarına randevu aldım. Muhtemelen aşılama geçeceğiz ama bilmiyorum çocuk videosu görünce gözlerim doluyor artık 😢

Canım gittin mi doktora ne dedi doktor
Gittim yumurtalık rezervin az dedi :KK43: sınırdasın diyor fsh için de. Geçen yıl ki değerlere bakarak söyledi. Bugün tekrar kan verdim amh tekrar bakacak. Ama olur çocuğun dedi sanırım ilaç başlatacakmış bana değerlerimi gördükten sonra üzüldüm :KK43: eşimden de sprem örneği istedi onu verecek akşam eşim de.

Amh 1.66 idi fsh 6 idi geçen sene. Şimdi ne alemde bilmiyorum . Ama ultrasonda da çok yumurtam yokmuş korkulacak birşey yok dedi ama.

Önemli olan yumurta takibini yapması canım. Benim doktorum diyor ki tutarsa gelişen tek bir yumurta da bile tutar.. biz de aşılamaya geçtik. Klomen tedavisine devam etmeyecem 4 ay sonuç alamadıyssk klomene devam etmeyelim dedi

Fsh 8’e yükselmiş benim :KK43:
Canım orada önemli olan FSH/lh oranının 1 civarı olması. bak misal benim Amh değerime bile bakmadı doktor hep FSH lh e2 bakıyordu tek. Bak diyorum ki yumurta gelişimimde sıkıntı var yumurtam gelişmiyor ve ilk kez 4 ayın sonunda bu ay 2 yumurtam oluşmuştu gelişme potansiyeli gösteren ama yine tutmadı... Bir daha ne zaman gideceksin doktora ? Muhtemelen ilaç artı yumurta takibi yapacaktır

Canım orada önemli olan FSH/lh oranının 1 civarı olması. bak misal benim Amh değerime bile bakmadı doktor hep FSH lh e2 bakıyordu tek. Bak diyorum ki yumurta gelişimimde sıkıntı var yumurtam gelişmiyor ve ilk kez 4 ayın sonunda bu ay 2 yumurtam oluşmuştu gelişme potansiyeli gösteren ama yine tutmadı... Bir daha ne zaman gideceksin doktora ? Muhtemelen ilaç artı yumurta takibi yapacaktır
Yarın sonuç göstermem canım. Senin nasıl fsh lh? Bu orandan kastın nedir

Canım atıyorum FSH 8 çıkmış ya lh da 5-6 civarı çıktı. 8/5 veya 6 da 1 küsürlü bir rakam elde edilince sıkıntı olmuyor bildiğim kadarıyla 2.5 ten büyük çıkması polikistik over oluyor. FSH da adetin 2-3. Günü 10a kadar da normal kabul ediliyor risk arz etmiyor

Canım atıyorum FSH 8 çıkmış ya lh da 5-6 civarı çıktı. 8/5 veya 6 da 1 küsürlü bir rakam elde edilince sıkıntı olmuyor bildiğim kadarıyla 2.5 ten büyük çıkması polikistik over oluyor. FSH da adetin 2-3. Günü 10a kadar da normal kabul ediliyor risk arz etmi
Yani tabi ki bunlar benim bildiğm şekilde yanlış da biliyor olabilirim

X