Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Heh işte bende o belirtilerden kaynaklı umutlanamıyorum bir de yaptığım gebelik testi 6 gün öncesine kadar sonuç diyordu negatif çıktı bu yüzden heralde yoktur diyorum :)
Hemen çıkmayabilir bazıları adet bir hafta geçince öğreniyor yani en sağlıklısı gecikmeyi beklemek o yüzden umutsuzluga kapılma hiç belli olmaz ☺️

Eşim psikolojiktir diyor ama hiç aklımda yokken bunları yaşıyorum. Adet olcam diye hazırlamıştım kendimi. Tekrar ümitlerim arttı bu ay için. Adet olmadığım sürece ümidim devam ediyor. Acaba test yapsam mı? Dün çıkmamıştı bugün çıkar mı ki… rojbininannesi rojbininannesi canım senin kaşık batmalarından kaç gün sonra testte belli oldu bebek
Bende psikolojik diyorudum benim adetime yedi gün kala vardı arada saniyelik adet ağrısı oluyordum ama azdı yani haylada kasık batmalari var göğüsüm dolgunlaşti mavi damarlar belliydi arada ağrı oluyordu mide yanmam vardı haylada var acaba niye var onu anlamış değilim

Şimdi regl oldum sanıp lavaboya gittim afedersiniz ama su gibi ve beyaz akıntı. Her regl öncesi de böyle olur zaten benim. Gecikmeyi bekleyeceğim gecikmeden test yapmayacam. Olursam da soğan kürü yapacam ben de bu ay

Kızlar ya benim adetim 28 Şubat gösteriyor sizce yarın test yapsam çıkar mı 4 gün kalmış oluyor. Belirtiler var her gün yarın yarın diyip durdum sizce test yapmalı mıyım

Kızlar ya benim adetim 28 Şubat gösteriyor sizce yarın test yapsam çıkar mı 4 gün kalmış oluyor. Belirtiler var her gün yarın yarın diyip durdum sizce test yapmalı mıyım
Ya çıkadabilir ama çıkmayadabilir. Yukarıda yazdım misal kuzenim dedi ki benim adetim 10 gün gecikti buna rağmen silik çıktı test. Yap istersen ama kesin sonuç alamazsın

X