Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Polikistik overliyim eskiden çok kafam takılırdı her ay sahte gebelik belirtileri yaşardım son zamanlarda umudum mu kalmadı nedir artık olmuyor

Nasıl sıkınca süt geldi

Adetime 9 gün kaldı sen ne zaman testte pozitifi görmüştün? Gerçi bu ay adet gününe kadar test yapmayayım diye düşündüm. İnsan negatif görünce çok üzülüyor
Canım ben adetime beş dört gün kala erken gebelik testiyle öğrendim adette on gün varken belirti yaşadım ama yedi gün kala ram belirtilere emin olmistum daha yoğundu

Benim şuan bir hafta kaldı nasıl belirtilerin vardı?
Mide yanması vardı hafif ama pek umursamadım yemek tendir dedim göğüslerim dolgulaşti batma olmuştu damarlarım belirlenmiştir kasıklarda değişik bir batma vardı bel ağrısı idrar koyulaşmişti halsizlik vardı tabi bu belirtiler adete bir hafta kala başladi devamlı olmuştu

Bende hiç biri yok göğüs hariç

Bende altı haftalık olucam yarın ayın başında gidecem bebek varmı yok mu diye 5+3 kese gördüm bakalım bebek oluşmuşmu bana dua edin kızlar siz benim hep dualarimdasiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…