Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Merhabalar bende ayın 18 inde ilk yumurtlama gününü gördüm 22 sinde çatlamayı gördüm 30 unda kan verdim ve gebelik çıkmadı. Ne zaman adet olmam gerekiyor bu hesaba göre ya da hamile olma ihtimali var mı hala kesin yok mudur

Canım sen sanki erken kan vermişsin adet tarihim ne en son gününe üç dört gun kala ogrenebilirsin

Canım sen sanki erken kan vermişsin adet tarihim ne en son gününe üç dört gun kala ogrenebilirsin
pco var bende o yüzden çok düzensiz adetlerim ama bu ay tam 14. gün yumurtlamayı gördüm . prolaktin yüksekliği var bende tedavi görüyorum o yüzden erken vermiş oldum kan testini . Ne zaman adet olmam gerekiyor onu hesaplayamıyorum şuan yumurtlamadan 14 gün sonra mı yoksa çatlamadan 14 gün sonra mı . aslında şuan adet belirtileri var kasıklarıma zaman zaman hafif ağrı giriyor ve göğüşlerimde şişme var o yüzden kafam karışık

Bişey gören var mı ? Dün akşam 5 gibi yapmıştım resimler dünden bugünde yapsam çıkar mı acaba korkuyorum bata 3 gün kaldı

Eklentiler

• 06166985-E704-4E5D-9641-BC4AF3CDF726.jpeg
    118,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 0FABDB4D-0DC7-4691-B771-66F69D926EA0.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 4CEB49F0-7386-44B7-BA9F-6172A4D10E2E.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 34
Ah canım yok kimyasal bile yaşayamadım.. yani bilmiyorum rahim filmi bile çekildi tüpler açık çıktı falan. Problem ne bende bilmiyorum
Merhaba bizde 7 aydır deniyoruz nasip olmadı henüz bende tüplere baktırma düşüncem var fakat cesaret edemedim acılı oluyormuş siz nerde yaptırdınız acıyor mu ve gerekli işlemmi cidden

Merhaba bizde 7 aydır deniyoruz nasip olmadı henüz bende tüplere baktırma düşüncem var fakat cesaret edemedim acılı oluyormuş siz nerde yaptırdınız acıyor mu ve gerekli işlemmi cidden
Yani benim yaptırdığım yerde doktor kendisi yapıyordu ve anestezili olsun mu hocam dedim korktuğum için ama gerek yok herkes ön yargılı ama sorunsuz bı islem dedi. Şöyle düşün ağır bir adet sancısı çekersin de ağrı kesici içersin ya öyle. Ahestesisiz çektim 10 sn sürdü ağrım sonra hemen geçti

Öylemi herkes kötü diyince şüphelenmiştim eğer dediğin kadarsa dayanabilirim muhtemelen teşekkür ederim

Öylemi herkes kötü diyince şüphelenmiştim eğer dediğin kadarsa dayanabilirim muhtemelen teşekkür ederim
Yani bilmiyorum aslında bende çok korkmuştum ama yani o film çekilirken herşey o çok istediğim minik için düşününce biraz daha basit oluyor sanırım. Samimi söylüyorum o ağrıdan daha çok bana ağır gelen birşey vardı o da o çok kötü birşeymiş canım çok acıyacak psikolojisi. Tabi insanın acı eşiği ile de alakalı birşey bu ama benim acı eşiğim de o kadar da kuvvetli değil yani :)

Cok haklısın herkesin bünyesine göre değişiyor tabiki kıyaslama yapmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…