Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

E nabizdan çıkış yapıp yeniden mi girip baksan acaba
Canım baktım 56 çıkmış sence iyimi ya adete iki üç gün varken yaptım normalde yarın adet olmam lazım dün verdim carsambaya randevu aldım ya düşük yaptimya korkuyorum yine boş gebelik olur diye ben boş gebelikte adet bir hafta geçmişti beşbin küsur.cikmisti acaba haftaya cuma tekrarmi kan versem sence şimdiki değer iyimi

Canım baktım 56 çıkmış sence iyimi ya adete iki üç gün varken yaptım normalde yarın adet olmam lazım dün verdim carsambaya randevu aldım ya düşük yaptimya korkuyorum yine boş gebelik olur diye ben boş gebelikte adet bir hafta geçmişti beşbin küsur.cikmisti acaba haftaya cuma tekrarmi kan versem sence şimdiki değer iyimi
Kuzum en kısa sürede randevu al doktora görün tebrikler var görünüyor ama önlemini al madem öyle bir tecrübe yaşadın. Doktora da belirt mutlaka daha önce böyle birşey oldu yine öyle olmasından korkuyorum diye ❣️😍

Ya bence iyi yaptın. Belki doktor önceden böyle bir tecrübem oldu dersen bebeğin rahme daha iyi tutunabilmesi için bir ilaç vs yazar
Aynen hemn öğrenmeden randevu aldım dedim varsa giderim yoksa iptal ederim çok şükür var salı günü kan vericem doktora gitmeden ondan sonra doktora gidicem ya zaten gitigimde o da kan tutar

Çok sevindim 😍😍 soğan kürünü nasıl uyguladın? Benim adetim yeni bitti bugün 10. Gün ne zaman içmeye başlamıştın ben de mi yapsam acaba
Canım ben adetliyken içtim sancım çok oluyordu on beş gün içtim YouTube da İbrahim Saraçoğlu soğan kürü yaz çıkar canım açık açık anlatıyor ben yanlış bilgi vermiyim

O zaman bu ay da tutmazsa diğer adetimde başlarım küre. Bu arada bu ay ben çok üşüttüm yaa etkiler mi çok sizce
Valla canım benim bı arkadaş ben hamile kaldığım ay üşütmüştüm hatta antibiyotik falan kullaniyordum o yüzden hiç umudum yoktu megersem hamile kalmışım diyodu. Yani Rabbim verdi mi veriyor

Kızlar geçen hafta cuma beta vermiştim 56 di bugün kan verdim 925 bir hafta olucak yarın kan vereli sizce iyimi kese oluşuyor dedi biraz bunaldım sanki

Kızlar geçen hafta cuma beta vermiştim 56 di bugün kan verdim 925 bir hafta olucak yarın kan vereli sizce iyimi kese oluşuyor dedi biraz bunaldım sanki
Bence çok iyi :) maşallah canım . Benim de kasıklarım çok ağrıyor bugün banyoyu yıkadım soğuk suyla kramplar giriyor :KK43: ama hamile kalmamı engeller mi ya ? Üşütünce kasık ağrısı normal mi sizce yoksa iltihap falan mı oldum acaba bir kaç ay önce idrar tahlilim temizdi.

X