Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Evet benim arkadaşım da rahim filmi sonrası hamiş oldu
Evet işte o yüzden umutluyum ama belirtiye de belirti diyemiyorum ki çünkü hemen hepsi sık aralıklarla yaşadığım şeyler zaten. Tek taraflı anlık ağrı oluyor kasıklarımda ,bende afedersiniz genelde gaz sıkışması olur ondandir diyorum. Böyle bugün midem çok yandı hafif bulanti hissi oldu, süt içince geçti. Yine midemi bozmuşumdur diyorum

Kızlar benim yumurtlama dan bir hafta geçmiş uygulama göre acaba bugün adet sancım gelip gidiyordu kasık batmayla berber birde göğüste hafif sızlama acaba diyorum bebek tutunma falanmi yaa kendimi dusunmekten alamıyorum ya

Canım belli olmaz ben dusukte hiç belirti yasamamiştim

Olabilir de canım niye olmasın ki. İnşallah olmuştur hayırlısı ile yaa

Olabilir de canım niye olmasın ki. İnşallah olmuştur hayırlısı ile yaa
Gogleden araştırdım adet belirtileri oluyormuş bel kasık krap gibi benimde bugün öyle oldu hele birde bir hafta geçmiş yumurtlamadan altı gün sonra oluyormuş 12 gün falan yazıyor bende soğan suyu içtim ya ona herhalde çok güveniyorum kızımda tutmuştu hamilelik şüphesi aramak istemiyorum ama olmuyor işte

Olabilir de canım niye olmasın ki. İnşallah olmuştur hayırlısı ile a
Bizim regl tarihleri De yakın birbirine. Hadi bakalım inşallah güzel haberler veririz birbirimize

Kızlar ne durumdasınız bugün oldu benim mide yanması geçmedi halen. Afedersiniz sürekli geğiriyorum. Süt içiyorum anlık iyi geliyor sonra bişey yiyince içince yine yanıyor

Kızlar ne durumdasınız bugün oldu benim mide yanması geçmedi halen. Afedersiniz sürekli geğiriyorum. Süt içiyorum anlık iyi geliyor sonra bişey yiyince içince yine yanıyor
Bende şimdilik bir şey yok canım beklemedeyim soğan kürü ne güvendim bakalım ne olacak

Tahminen döllenme oldu ama gebelik tam oluşamadı adetim de ondan gecikti bence beta hcg hafif oynaması da ondandı bence durduk yere neden yükselsin ki. Umarım bir an önce adet olurum da tekrar bu ayı değerlendirmek için zaman kaybetmemiş olurum

Doktor iki gün sonra tekrar bakalım diyordu gitmicem kan vermeye gerek yok bence yükselmez belli zaten idrarda bile yok

Aynen canım umudunu kaybetme sağlıksız gebelik yaşamaktan iyidir adet olmak Allah cabaladigimizi görüyor müminini dara sokmaz elbet birgün forumlara anne oluyoruz diyip donucez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…