Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Yarın gecikmenin 4.günü olacak 28günde bir adet olan bir için bu gecikme hiç normal değil 😂 belki de stres yaptım

Yarın gecikmenin 4.günü olacak 28günde bir adet olan bir için bu gecikme hiç normal değil 😂 belki de stres yaptım
Bence kan testi yaptırın soru işareti kalmasın. İdrar testine ben çok güvenemiyorum beta hcg 100ü geçtikten sonra bile silik çıkıyordu benim. Kan testi yaptırırsanız artış olmadıysa ve regliniz psikolojik gecikiyorsa rahatlar olursunuz belki. Umarım her şey gönlünüzce olur🙏

Bence kan testi yaptırın soru işareti kalmasın. İdrar testine ben çok güvenemiyorum beta hcg 100ü geçtikten sonra bile silik çıkıyordu benim. Kan testi yaptırırsanız artış olmadıysa ve regliniz psikolojik gecikiyorsa rahatlar olursunuz belki. Umarım her şey gönlünüzce olur🙏
Evet haklısınız bazen testler yanıltıyor 3.10 değerini bile baya baya gösterdi test bakın ekliyorum. Pazartesiye kadar olmazsam eğer kan testini tekrar yaptırmayı düşünüyorum hem 1 hafta gecikmiş olucam pazartesi günü, garanti çıkar varsa zaten. Adet olursam da gerek kalmamış olur.

Eklentiler

• 2E88B35B-DA79-48CC-8E59-6F40C3B8FFF9.jpeg
    2E88B35B-DA79-48CC-8E59-6F40C3B8FFF9.jpeg
    279,1 KB · Görüntüleme: 45
Evet haklısınız bazen testler yanıltıyor 3.10 değerini bile baya baya gösterdi test bakın ekliyorum. Pazartesiye kadar olmazsam eğer kan testini tekrar yaptırmayı düşünüyorum hem 1 hafta gecikmiş olucam pazartesi günü, garanti çıkar varsa zaten. Adet olursam da gerek kalmamış olur.
Testte görünüyor evet🙏 inşallah artmıştır. Belki kullandığınız test daha duyarlıdır. Umarım istediğiniz gibi olur.

Bu bekleme işi çok zor kızlar ya ben 10 gün kala başlıyorum testlere falan 😂 bu ay aynısını yapmıcam inşallah dayanabilirsem, gördüm ki testler insanı yanıltıyor bazen de ümitlendiriyor adetimiz gecikince kan versek yeter bence
Ya insan dayanamiyorki ben test yapmam diğer sefer kan verdim hayal kırıklığı olmuştu belirtilerimin üstüne düşmüyorum akışına bıraktım bu ay fazla kurcalamiyorum adet günü olmasam yapicam test

Bu bekleme işi çok zor kızlar ya ben 10 gün kala başlıyorum testlere falan 😂 bu ay aynısını yapmıcam inşallah dayanabilirsem, gördüm ki testler insanı yanıltıyor bazen de ümitlendiriyor adetimiz gecikince kan versek yeter be

Bu bekleme işi çok zor kızlar ya ben 10 gün kala başlıyorum testlere falan 😂 bu ay aynısını yapmıcam inşallah dayanabilirsem, gördüm ki testler insanı yanıltıyor bazen de ümitlendiriyor adetimiz gecikince kan versek yeter bence
Vallahi bak bugüne kadar dayandım bakalım adet gününe kadar dayanabilecek miyim 😂

Benim hiç şaşmaz ya. Dayanabilirsem gecikmenin 2 veya 3. Günü yaparım test
Benim de senede 1-2 kez birkaç gün önce veya sonra olur ama 3-4 gün gecikmez sadece geçen sene 1 kez 4 gün gecikmişti doktordan randevu bile alıyordum az kalsın 😅 olmuyor yani gecikmem. Düşünsene hem korunmuyoruz hem gecikme yaşıyorum insanın içine kurt düşmesin de ne yapsın:) ama tahliller negatif olunca hüsran😂

Kızlar korunmasız ilişkiden sonra bi kaç ay adet düzensizliği olurmuş erken veya geç gelirmiş bebek yerini hazırlıyor derlermiş bu duruma duyan var mı daha önce ?

X