Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

selam canm bnde 2 senelık evlıyım eşimleilk 1.5 sene korunmadk hamıle kalamıyodum sonra hamıle kalmsm gunum gecmıstı test yaptm ole anladm 2.5 aylkken bebegımı kaybettm kurtaj yapldı ve dahasonradan parca var mı dıye muayene oldum parcakalmamıstı ve bana 3 ay snra tkrar hamıle kalırsn dedi ve ben s an 4.5 aylk hamıleyım .canm bak kurtaj olmamssn ama konrol amaclı bı hastaneye gıttn mı dudukten sonra

evet canım gıttım kontrol yapıldı yumurtalıklarım yavas calısıyormus folık asıt verdı 3 ay boyunca kullan dedı bende su an beklemedeyım ıste dusukten sonra ne zaman adet oldun canım ben 27 temmuzda dusuk yaptım

bn 31 ocakta duduk yaptm subatta degıl martın 5 inde adet oldum yanı bu kısıden kısıye degısıyomus ama. bıde sunu dıcem canm buyuk ıhtmalle bu ayın ya sonundaa ya da eylulun basnda adet nolursun adet oldugun zaman kac gun suruyo blmyrm ama dıyelm 5 gun surdu adetın bıttıgı gunden sayarak 14 15 16 gunlrınde esınle ılışskıye gırmeye calıs yumurtalıklarn tam duzenlı calıstıkları zamana denk gelıo esinle sık sık degıl 2 yada 3 gece de bı ıişkiye gır canm cunku duduktensonra bunyen ve hormonlarndaha degişik oluyo ama sunu da bil hamile kalma olasılıgın fazla insallah da kalırsın ama doktor muayenenı kontrolleını aksatnma canm bn bıldıklerımle sana yardımcı olmaya calısırım cunku bnde bunları yasadım

2 gunde 1 ılıskıye gırıyorum aıle hekımımde aynı sekılde dedı yumurlama donemını fazla oldugu gun ılıskıye gırdıgın ıcın hamıle kalmıs olabılırsın dedı ıns canım ya tek temennım saglıklı bı sekılde hamıle kalmam cok tesekkur edıyorum yardımcı oldugun ıcın. folık asıt verdı doktorum sımdı onu kullanıyorum bakalım ıns ıkızmde hayrlı haberlerle gerı donus yaparız bırbırımze

insallah canm herseyin hayırlısı ..

canım çok üzüldüm nasıl ve neden oldu ALLAH SABIR VERSİNNN
Teşekkür ederim canım gelişimi durdu malesef sonra kanamam başladı we kürtaj kendiliğinden düşmedi kürtaj olmak zorunda kaldım tabi şimdi bide mecburi bekleme sürem war Allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu çok zormuş

Kizlar mrb ben de. 3 ay oncevajinismusu yendim bu yuzden hic korunmdk fakat iliskiide kayganlastirici olark zeytinyagi kullaniyorum zeytinyagi gebe kalmayi engeller mi sizce ,bebegim olsun istiyorum

evet canm cok zor grckten bnde bılıyorum allah kolaylık versın bundan sonra hersey cokk guzel olsunn insallah

Aynen canim cahillik iste ama inan benimde canim yandigi icin bende senin gibi dusunuyorum allah nadil biliyosa oyle yapsin cocuk istiyormusun diyen herkesi allaha havale ettimmm

Ben henuz yeni evli sayilirm (22 haziran) ama smdiye kadar bebisin tutmamasi bile sabirsizlandiriyo beni. Allahim insallah isteyen hiickimseyi bekletmez. Agustosta adet oldum ve bi sonraki bat 3 eylul. Beklemelerdeyim
Hepimize bol sans
canım inşallah bu böle surmez kalırsın biz kadar beklemezsin umurıım

Bu topik tam benlikmiş. Yaklaşık 7 aydır aynı hüsranı yaşıyorum. Beni de ekleyebilirsin canım. Bat 7 Eylül benimde.
Hoşgeldin canım eklerim tabi ama suan site güncellendiği için ekleyemiyorum duzeldiğinde ekliycemm
sen ne kadarlık evlisin ve ne zamandr bebiş istiyorsun ?

çok çoook üzüldüm Allah sabır versin tez zamanda tekrar yüzün gülsün inşallah canımmm

Kizlar mrb ben de. 3 ay oncevajinismusu yendim bu yuzden hic korunmdk fakat iliskiide kayganlastirici olark zeytinyagi kullaniyorum zeytinyagi gebe kalmayi engeller mi sizce ,bebegim olsun istiyorum
canım yağlar vs. engeller spermin hızını düsürdüğü için kremler var hem gebeliği hızlandıran onlardan tercih et nette satılıyor

canım kalırsın inşallh neden olmasın birkere olmuş klomen kullunsan ?

Bu baslik ayni beni anlatiyor 15 aydir husran bende kendi yakinlarimi susturuyorum ama diger tarafa bisey soyleyemiyorum malesef gozlerim doluyor

canım inşallah bu böle surmez kalırsın biz kadar beklemezsin umurıım
Bebegi bu kadar cok istedigimi bilmiyordum gercekten hatta esim daha nisanliyken bahaederdi hemen olsun diye ben en az 6 ay korunmaktan yanaydim da sonra hemen olmaz belki diye korunmamak konsmda ikna oldum ama smdi de bekleyemiyorum allahim isteyen hiic kmseyi bekletmez insallah canim, saglikli bebislerimiz olsun hepimzn bu yopik ugurlu gelsn hepmze

Bu baslik ayni beni anlatiyor 15 aydir husran bende kendi yakinlarimi susturuyorum ama diger tarafa bisey soyleyemiyorum malesef gozlerim doluyor
Canim ya uzulme ki. Bizler sabirsizlaniyiruz ama her seyin bi vakti var. benim amcamlarn cocugu olmamis 10 yil. Snra kendiliginden hamile kalivermis esi ve pespeae uc cocuk olmus hepsi de birbrnden saglikli ve yakisiklibazen sabirla bekleyebilmek gerek. Ah bize bi laf gecsee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…