Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Ilgincmis canım ins hamiş kalırsın..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slmm esimlesacma bir sebepten tartistik konusmuyoruz iiliskigirmiyoruz en son igne vuruldugu aksam ve ertesi gece 36 saati gecmisti ozamn iliski oldu 28 ve 30 kaldi iliski gunu inadimdan konusmuyorum ama icim icimi yiyor bebek icin hala bir umut varmi acaba olmusmudur cok stresliyim delircem yardim neolur :::KK43:((

tamam canım doğru istanbul sandım ben yeniyim burada çünkü önceki msjlarını görmedim.teşkkür artık kısmetimizi burda arycaz

nasıl geleceksinki ebem 3 ay tedavi veriyor

ablam sen neredesin

ben istanbuldayım canım

Benım cok şükür çıkmadı.

Canim kadin dogumdan randevu alicam alttan muane ister mi cok cekiniyorum :KK43:

Hoşbulduk canım.. walla bi kaç ay daha durup gidicem olmadı :26: korkuyorum aslında.. Allah beterinden sakınsın ama millet ne güzel doğal yollarla kalıo bizim çektiklerimize bak :KK14:

kilo etken canım heleki benim üzerimde. o hamile kaldığım dönem zaten 19 kilo vermiştim o ara kalmıştım. sonra kaybedince psikolojikman yedim yedim şiştim ve fazlası ile geri aldım:KK37: yani aynı kiloya düşebilmeyi becerebilirsem sorun kalmıcak inş. die umut ediorum. ben çok yoruldum artık. ama bu ay boş geçicez malum bayram geliyo. benim kociş geç saatlere kadar mağzada :KK37: yorgun argın ewe gelio hatta bende yardıma gidiyorum ve ewe döndüğümüzde peltim çıkmış oluyo. ne benden ne de ondan ses çıkıo walla :KK37: bu ay malesef boşa gitti benim
:KK37:

Merhaba hanımlar ben 11 aylık evliyim baştan beri hic korunmadim ama hala gebe kalamadim doktora gidiyorum hicbir problem yok. Sadce adetlerim duzensiZ 35-40 gunde ve sancili oluyorum fakat bu ay tam gunumde ve hic ağrı çekmeden hasta oldum sizce diğer aya hamilelik olabilir mi

kızlar ben aranıza yeni katıldım 2 imyasal gebeliğim var 1 yıldır istiyoruz bebişimizi ama Rabbim kısmet etmedi inşallah isteyen herkese nasip olur annelik ben bu ay klomen kullandım ve dün çatlama iğnesi yaptırdım aranızda bunları kullanan var mı????

Amin canım inşallah darısı tüümmmm isteyenlere inşallah

Kızlar merhaba 23 yaşındayım. 1 yıl 3 ay dır evliyim.
Nisan 2013 te evlendim. Eylül 2013 e kadar Jasmin isimli korunma hapını kullandım.(sebebide adet dönemlerimi inanılmaz sancılı geçiriyordum doktorum vermişti.) sonra Eylül 2013 te hamile kalmaya karar verdim tabi öyle olmuyormuş ha deyince :KK43:( eylül 2013 ten beri her ay Kırmızı kartı görüyorum :KK43:
her ay dediğiniz gibi hüsran.. eşimde bu durumdan çok etkileniyor. bu ay çok ümitliydim 3 gün günüm geçti sandım eşimde hiç inanmayarak kesin adet olursun dedi ve ertesi gün oldum :KK43:( eylül ayından beri incir yediğim ay oldu. 1 ay yumurtlama takibi testlerinden kullandım ama hep hüsran. eşime sperm ölçümü dahi yaptırdık bende de iltihaplanma vs. yok ama hamile kalamıyorum :KK43:((((((

SELAM KIZLAR NABERRR BAKALIM DURUMLAR NASIL ? :KK3::KK3::KK3::KK3:

slm bugun igne vurulali 14. gunum yarin adet gunum cok heycanliyim bekliyorum:KK66: kendimi dinlemekten herseyi hamile kaldigima yormaktan delircem herhalde :)))

inşallah diycem ama kahverengi akintilar gelmeye basladi kırmızılılarda gorunur yarina yine olmadi şuan cok kotuyum aglamamak icin zor tutuyorum kendimi :KK43:((

Ay canım benim. Anlıyorum seni. Ama üzülme lütfen. Ins hayırlı bir zamanda hamiş kalacağız. Bende ilk adet olunca çok kötü oluyorum, sonra to parlıyorum hemen. Hayirlisiyla ins. Üzülme canım.

Ay canım benim. Anlıyorum seni. Ama üzülme lütfen. Ins hayırlı bir zamanda hamiş kalacağız. Bende ilk adet olunca çok kötü oluyorum, sonra to parlıyorum hemen. Hayirlisiyla ins. Üzülme canım.

yapcak bişey daha zamanı var diyip kaderimize razı olcaz... ama dünden biraz kahverengi geldi sonra cok az pembemsi renkte pıhtı geldi şuandada hala az az kahv. geliyorkırmızıyı henüz görmedim yarın bat günüm normalmi sence ? halime bak hala bişeyler çıkarmaya çalışıyorum nayıııırrrr olamaaaaz yaaa :)))

Merhaba kızlar :KK3:
dün adet günümdü gelmedi henüz. ama umutlanmak istemiorum çünkü benim sitrese bağlı olarak değişebilio. gecikebilio yani. eminim gelecek, eminim hamile değilim. çünkü yumurtlama haftası çalışamadık :KK19: ondan ümidim hiç yok. zaten her ay ağrım olurdu bua ay adet ağrımda yok nedense. :26: açıkcası ben bu ayda ümitsizim :KK37:

bende sizlerdenim :KK25: 1.5 senedir olmuyor, bu aydan da umudum yok çünkü çok az sayıda birlikte olabildik eşimleee..
her an olacam diye bekliyorum. Adet günümü de kestiremiyorum. 30-35 günde bir olurken bi anda 20 güne düşmüştüm. Doktora gittim prolaktin çok olmasa da yüksekti, benim ısrarlarım üzerine ilaç verdi kullandım.. 27 güne çıkmıştı en son ay. Bu ay da adet olduktan sonra rahim filmi çektiricektim. Hala olmadım adet.. ve bu ay ilk kez kasık batmalarım oldu şiddetli bi şekilde 1 hafta boyunca, şimdi onlarda yok. Anlamıyorum neler oluyor.. Bugün 37. gün... Salı günü idrar testi yaptım negatif çıktı.. Umutlanmak istemiyorum :KK25:

Son düzenleme:
yapcak bişey daha zamanı var diyip kaderimize razı olcaz... ama dünden biraz kahverengi geldi sonra cok az pembemsi renkte pıhtı geldi şuandada hala az az kahv. geliyorkırmızıyı henüz görmedim yarın bat günüm normalmi sence ? halime bak hala bişeyler çıkarmaya çalışıyorum nayıııırrrr olamaaaaz yaaa :)))

Inan bende öyleyim tam kırmızı gelmeden ümidi kesmiyorum. Ins canım öyledir. .

Inan bende öyleyim tam kırmızı gelmeden ümidi kesmiyorum. Ins canım öyledir. .

slmmm maalesef benim kirmizilar gorundu :KK43:( pzt tekrar doktor yollari tastan yani :KK66: yine ilac verir herhalde ayni seneryolar kendime bu ay tertemiz yeniden bir sayfa daha actim anliyacagin :)) sen naptin

Arkadaslar benim adetin Ongun var bir haftadan fazla kasık sancısı cekiyorum hiç akıntıya yk gebeliğin lütfen cevap verin

canım benide topiğine alır mısın inaşşah hepimize uğurlu gelir bat 17 agustos ovülasyon testi kullanıyorum

X