Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Bebegi bu kadar cok istedigimi bilmiyordum gercekten:KK66: hatta esim daha nisanliyken bahaederdi hemen olsun diye ben en az 6 ay korunmaktan yanaydim da sonra hemen olmaz belki diye korunmamak konsmda ikna oldum ama smdi de bekleyemiyorum:KK66: allahim isteyen hiic kmseyi bekletmez insallah canim, saglikli bebislerimiz olsun hepimzn :KK66: bu yopik ugurlu gelsn hepmze:KK66:
AMİİİNNN CANIM
bende en az bir sene istemiyordum ama evlenince insan istiyo etrafındaki herkez bebişli olunca:emir_bebek::emir_bebek:

Bu baslik ayni beni anlatiyor 15 aydir husran :KK61::KK61::KK61:bende kendi yakinlarimi susturuyorum :KK67:ama diger tarafa bisey soyleyemiyorum malesef gozlerim doluyor :KK43:
canım aynen öle benimde 16 ay oluyor benimde herkeze laf anlatmakdan insan bunalıyo üzülülyo bakıyorsun herkez hamile bebiş var :mad:

Hoşgeldin canım eklerim tabi ama suan site güncellendiği için ekleyemiyorum duzeldiğinde ekliycemm:KK56:
sen ne kadarlık evlisin ve ne zamandr bebiş istiyorsun ?

Canım 2 sene olacak 2 ay sonra. Bizde 7 aydır deniyoruz. Dr. gittik bir sorun yok dedi ama eşimin sperm sayısı burada yazan arkadaşlara göre fazla, ama dr o bir sorun değil dedi. Bakalım bu ay ovulasyon testi kullanıyorum bitkisel bir karışım buldum intten ona başladım bir de.

Canim ya uzulme ki. Bizler sabirsizlaniyiruz ama her seyin bi vakti var. benim amcamlarn cocugu olmamis 10 yil. Snra kendiliginden hamile kalivermis esi ve pespeae uc cocuk olmus:KK66: hepsi de birbrnden saglikli ve yakisikli:KK66:bazen sabirla bekleyebilmek gerek. Ah bize bi laf gecsee

bende herseyin bir vakti var diyorum ama... insanoglu iste...bugun edetimin 3. gunu artik eylule insallahhhhhhh hayirlisi...

canım aynen öle benimde 16 ay oluyor benimde herkeze laf anlatmakdan insan bunalıyo üzülülyo bakıyorsun herkez hamile bebiş var :mad:

bir duyuyorum evlenmisler, bir duyuyorum hamile...Bazen hamile olanlari duyduklarimda beni mutlu bile etmiyor (kotu birimiyim diye dusunuyorum kendi kendime) kiskanmak degilde icim burkuluyor:KK22: ne bileyim oyle iste:KK35:

bir duyuyorum evlenmisler, bir duyuyorum hamile...Bazen hamile olanlari duyduklarimda beni mutlu bile etmiyor (kotu birimiyim diye dusunuyorum kendi kendime) kiskanmak degilde icim burkuluyor:KK22: ne bileyim oyle iste:KK35:
Tek böyle hisseden ben olmadığım için sevindim desem yalan olmaz :KK43:( inşallah hepimiz için hayırlısı olur

Tek böyle hisseden ben olmadığım için sevindim desem yalan olmaz :KK43:( inşallah hepimiz için hayırlısı olur

bende varım bende :KK43: bir seneyi geçti evleneli ilk bi kaç ay ben istemedim bi aynı evde yaşayalım dedim 3-4 ay korunduk ama şimdide olmuyorrr aksine bnm olmazken bizden sonra evlenenlerin ilk aydan oluveriyor :KK43: yarın bebek mevlütleri var nasıl dayanıcam Allahım sabır versin bana :KK43: klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bi tanecik yumurtam oluştu bu ay gene umutsuzum ama hayırlısı ...

İnşallah olur Rabbim güç versin hepimize bende öyle bizdr 6aydır düşünüyoruz ama olmadı B'nden sonra evlenen kuzenlerimn arkadaşlarımın hepsinin bebekleri oldu hatta doğum bile yaptılar ;(( gördükçe onlar adına seviniyorum kendi adıma çok üzülüyorum :KK43: en kısa zamanda bizimdir olur inşallah

İnşallah olur Rabbim güç versin hepimize bende öyle bizdr 6aydır düşünüyoruz ama olmadı B'nden sonra evlenen kuzenlerimn arkadaşlarımın hepsinin bebekleri oldu hatta doğum bile yaptılar ;(( gördükçe onlar adına seviniyorum kendi adıma çok üzülüyorum :KK43: en kısa zamanda bizimdir olur inşallah

aynı bende öyleyim cnm bnmde eşimin tarafından bizden sonra evlenenlerin bebekleri oldu bile hatta yarn birinin bebek mevlüdü var:KK43: görünce onlara seviniyorum kendime neyim eksik diyorum yakışmazmı bana annelik diyorum acaba yaamazmıyım diyemi olmuyor diyorum ama biliyorum yapıcam :KK43: hayallaer kuruyorum bende artık yemeğe gittiğimizde bebek sandalyelerini kullanmak onunla parka gitmek evimizde bir neşe bir ses olsun istiyorum çok zor yaa ;(

Kesinlikle öyle hemde çok zor ;(( ama stresten uzam durmamız lazım.Bunları düşünmemek lazım aslında ama elde değil olmuyo ancak inşallah birdahaki ay bizim için çok mutlu olur :)

bende varım bende :KK43: bir seneyi geçti evleneli ilk bi kaç ay ben istemedim bi aynı evde yaşayalım dedim 3-4 ay korunduk ama şimdide olmuyorrr aksine bnm olmazken bizden sonra evlenenlerin ilk aydan oluveriyor :KK43: yarın bebek mevlütleri var nasıl dayanıcam Allahım sabır versin bana :KK43: klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bi tanecik yumurtam oluştu bu ay gene umutsuzum ama hayırlısı ...
Bende aynı sizin gibiyim benimle evlenip hamile olanları görünce ne bileyim,, öyle işte.

Anliyorum cnm bende cok kotu oluyorum esime ddim gitmek istemiyorum mevluude sikilcm biliyorum uzulcm dedim. Hic olmayada bilir hep bole yasanmaz diyor ole deme ddim bendr kizdimcok yoruldum yaa

Inşallah en kısa zamanda Rabbim sizede (hepimize) nasip eder inşallah.Mevlüde gitseydiniz yinede sonuçta hee tarafta bebek,çocuk var zor dayanmak ama ;(( en kısa zamanda sizde mutlu haber alırsınız inşallah

ANLIYORUM SENİ CANIM çünkü bende öleyim bu duruma geleceğim aklımın ucuna gelmezdi :KK64:

X