Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

slmmm maalesef benim kirmizilar gorundu :KK43:( pzt tekrar doktor yollari tastan yani :KK66: yine ilac verir herhalde ayni seneryolar kendime bu ay tertemiz yeniden bir sayfa daha actim anliyacagin :KK66:) sen naptin
SELAM CANIM BAT KAÇ DEĞİŞTİRELİM LİSTEDE BU AY AYNI SAYFAYI BENDE AÇTIM FEMARA VERDİ DOKTOR HADİ HAYIRLISI

Arkadaslar benim adetin Ongun var bir haftadan fazla kasık sancısı cekiyorum hiç akıntıya yk gebeliğin lütfen cevap verin
canım mesajın biraz karışık olmuş ama adet erken ollabilirsin ondan olabilir gebe olabilir miyim mi diye soruyorsun ? yumurtan çatlıyordur belki ?

Yani yumurta catlarsa hamişmiyim yorumları niz için tesekkürler
Yumurtan çatlarsa;o günler hamile kalmaya daha müsaitsin demek. Vücut ısın yükseliyorsa kasıklarında ağrı varsa ve beyaz bir akıntın geliyorsa yumurtan çatlıyor(yumurtalıyorsun demek). Genelde adetinden 14 gün öncesine denk geliyor bu dönem

Bu topik tam benlikmiş. Yaklaşık 7 aydır aynı hüsranı yaşıyorum. Beni de ekleyebilirsin canım. Bat 7 Eylül benimde.

Ben henuz yeni evli sayilirm (22 haziran) ama smdiye kadar bebisin tutmamasi bile sabirsizlandiriyo beni. Allahim insallah isteyen hiickimseyi bekletmez. Agustosta adet oldum ve bi sonraki bat 3 eylul. Beklemelerdeyim:KK66:
Hepimize bol sans

elam arkadaslar ben aranızda yenıyım bız yaklasık 1 veya 1 bucuk sene korunmadan ılıskıye grdık ama hamıle kalmadım doktora falanda gtmedım umıdı kesmıstım yanı ama 27 agustosta dusuk yaptım hamıleymısım 2 aylık ve ben bunu bılmıyordum cunku hıc bı hamılelık belırtısı yoktu (bulantı kusma bas donmesı vs) adet gecıkmesı oldu ama stresten dıye dusundum ve ustune adette olunca degılımdır dedım test falan yaptırmadım. doktora gıttım doktor kurtaj olmana gerek yok dedı parca falan kalmamıs dedı ve yumurtalıgın yavas calısıyo dedı ve folık asıt verdı 3 ay kullan hamıle kalırsın ılk 3 daha devam et dedı. benım sıze sorum su belkı aranzda basından gecen vardır dıye sormak ıstedım ben 1 sene korunmadan hamıle kalmayı bekledım ve 1 sene sonra dusuk yaptım yumurtalıgımın yavas calısması mı etkılıyo hamıle kalmamı ve bı daha hamıle kalabılrmıyım :KK43:

elam arkadaslar ben aranızda yenıyım bız yaklasık 1 veya 1 bucuk sene korunmadan ılıskıye grdık ama hamıle kalmadım doktora falanda gtmedım umıdı kesmıstım yanı ama 27 agustosta dusuk yaptım hamıleymısım 2 aylık ve ben bunu bılmıyordum cunku hıc bı hamılelık belırtısı yoktu (bulantı kusma bas donmesı vs) adet gecıkmesı oldu ama stresten dıye dusundum ve ustune adette olunca degılımdır dedım test falan yaptırmadım. doktora gıttım doktor kurtaj olmana gerek yok dedı parca falan kalmamıs dedı ve yumurtalıgın yavas calısıyo dedı ve folık asıt verdı 3 ay kullan hamıle kalırsın ılk 3 daha devam et dedı. benım sıze sorum su belkı aranzda basından gecen vardır dıye sormak ıstedım ben 1 sene korunmadan hamıle kalmayı bekledım ve 1 sene sonra dusuk yaptım yumurtalıgımın yavas calısması mı etkılıyo hamıle kalmamı ve bı daha hamıle kalabılrmıyım :KK43:
Bu konuda pek tecrubeli degilm canm ama bir kez kalabilsiysen bir daha nedn olmasin ki?

Bu konuda pek tecrubeli degilm canm ama bir kez kalabilsiysen bir daha nedn olmasin ki?
1 SENE SONRA HAMILE KALABILDIM HIC BI YINTEM UYGULAMADAN VE DUSUK OLDU YUMURTALUKLARIMIN YAVAS CALISTIGINI SOYLEDI INS TUM BEBEK SAHIBI OLMAK ISTEYENLER RABBIM HAYIRLI EVLATLAR VERIR

Umudunuzu yitirmeyin gün aşırı birlikte olun, gerekirse adet çok yaklaşsa bile birlikte olun, geç döllenme olabilir çünkü, kafaya takmayın olacak iş oluyor takınca erteliyosunuz sadece , yüksek moral ve umursamayın eminim bu topikteki herkes hamiş kalacakk

Bence kalırsın canım , bir kere kaldıysan mutlaka kalırsın , düşükten sonra şansın daha yüksek tanıdığım düşük yapanlar daha sağlam hamiş kaldılar, sen gün aşırı birlikte ol eşinle

Umudunuzu yitirmeyin gün aşırı birlikte olun, gerekirse adet çok yaklaşsa bile birlikte olun, geç döllenme olabilir çünkü, kafaya takmayın olacak iş oluyor takınca erteliyosunuz sadece , yüksek moral ve umursamayın eminim bu topikteki herkes hamiş kalacakk
ıns dusuk yaptıgım ıcın ne zaman adet olcagımı bılmıyorum bende bakalım hayrlsıı ıns

X