Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Inşallah en kısa zamanda Rabbim sizede (hepimize) nasip eder inşallah.Mevlüde gitseydiniz yinede sonuçta hee tarafta bebek,çocuk var zor dayanmak ama ;(( en kısa zamanda sizde mutlu haber alırsınız inşallah

Öyle tabi her tarafta var ama ben eşimin çevresindkilerin tepkilerini duymk istemediğim için gitmcm dedim.insnlar anlamiyor her isteyenin cat diye olacak saniyor. Senin ne zmn diye soruyorlar seytan diyor siz ne zaman istersenz de yemek sipariş eder gibi Allahm sbir vrsin

canım benide topiğine alır mısın inaşşah hepimize uğurlu gelir bat 17 agustos ovülasyon testi kullanıyorum

Bu topik tam benlikmiş. Yaklaşık 7 aydır aynı hüsranı yaşıyorum. Beni de ekleyebilirsin canım. Bat 7 Eylül benimde.

KIZÇELER EKLEDİM SİZİ SNDZ CÜM DURUMLAR NE KIRMIZILAR GELDİMİ YOKSA o_O

Öyle tabi her tarafta var ama ben eşimin çevresindkilerin tepkilerini duymk istemediğim için gitmcm dedim.insnlar anlamiyor her isteyenin cat diye olacak saniyor. Senin ne zmn diye soruyorlar seytan diyor siz ne zaman istersenz de yemek sipariş eder gibi Allahm sbir vrsin
BİZİMBİ AKRABAYA mevlütde demişler kızın 10 yıldır olmuyo bebişi ilk zamanlarda sanırım bak bak millet çatır doğuruyor sende tık yok bi yapamadınız alan onca insanın içinde kız en sonunda demiş gel öğret aksama nasıl yapıldığını diye :KK11:

bende varım bende :KK43: bir seneyi geçti evleneli ilk bi kaç ay ben istemedim bi aynı evde yaşayalım dedim 3-4 ay korunduk ama şimdide olmuyorrr aksine bnm olmazken bizden sonra evlenenlerin ilk aydan oluveriyor :KK43: yarın bebek mevlütleri var nasıl dayanıcam Allahım sabır versin bana :KK43: klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bi tanecik yumurtam oluştu bu ay gene umutsuzum ama hayırlısı ...
aynıııı durumumuz canım klomen ve iğne ile tek yumurtam olmuştu olmadı bu ayda femara kullandımm bakalım ne olacak çarsamba yumurtalıklarıma bakıcak doktor

Pkonun kokune kibrit suyu haa..! Ama neler neler oluyor canim, allah istedi mi tupler kapaliyken bile hamile kaliyor insanlar:KK66: o yuzden sabir sabirrr, ki bu da cook zor:KK51:
aynennn tez zamanda yüzümüzü güldürsün RABBİM BURADA HAMİŞŞ OLARAK KONUŞALIMMM :KK51:

• Beğen
Reactions: BBD
**************^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^***********************

UĞUUUR LİSTEMİİİZ ;
bd sayar ........................................................... HAMİŞŞŞŞŞ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
AYSHE.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17::cool:
polyanna23 .......................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
kromozom99 .....................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Kardelen...............................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Kar beyazı............................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
cencen.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Duygu...................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
taraziye..................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
edaozgu.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:

Duygumak .............................................................BAT 3EYLÜL:KK55::KK17:

Sndz.........................................................................BAT 17 AĞUSTOS :KK55::KK17:

****** Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr" (Ey Rabbim işimi kolaylaştır ve hayırlı bir sonuca erdir) ***********

AMİİİİİİİİİİİİİİİNNNN[/QUOTE]
KIZÇELER NERELERDESİNİZZZ BAKALIMMM YOKLAMADA KİMLER BURADA GÜZEL HABERLER YOK MU ?:KK31:

selam canım ya alışamadım foruma hala..bide telden girmiyor nedense.. valla beklemedeyiz canım hala.. sende ne var ne yok?

BİZİMBİ AKRABAYA mevlütde demişler kızın 10 yıldır olmuyo bebişi ilk zamanlarda sanırım bak bak millet çatır doğuruyor sende tık yok bi yapamadınız alan onca insanın içinde kız en sonunda demiş gel öğret aksama nasıl yapıldığını diye :KK11:

Yok ben diyemiyorum bole seyler ama bigun bnde patlicm ztn kndimi yipratmktan yoruldum ben istemezmym olsun ama istr bu ay klomen kullandm tek ymrtm oldu ctlatma ignesi yaptirdim 30 u adet gunm bakalim ztn ilacsiz adt olmuyorum olmicam gene ama bu sfr ins bebisde olur

**************^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^***********************

UĞUUUR LİSTEMİİİZ ;
bd sayar ........................................................... HAMİŞŞŞŞŞ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
AYSHE.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17::cool:
polyanna23 .......................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
kromozom99 .....................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Kardelen...............................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Kar beyazı............................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
cencen.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Duygu...................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
taraziye..................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
edaozgu.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:

Duygumak .............................................................BAT 3EYLÜL:KK55::KK17:

Sndz.........................................................................BAT 17 AĞUSTOS :KK55::KK17:

****** Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr" (Ey Rabbim işimi kolaylaştır ve hayırlı bir sonuca erdir) ***********

AMİİİİİİİİİİİİİİİNNNN
KIZÇELER NERELERDESİNİZZZ BAKALIMMM YOKLAMADA KİMLER BURADA GÜZEL HABERLER YOK MU ?:KK31:[/QUOTE]
Canim beni de ekler msn listeye:KK66: bat 3 eylul

X