Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

slm bugun igne vurulali 14. gunum yarin adet gunum cok heycanliyim bekliyorum kendimi dinlemekten herseyi hamile kaldigima yormaktan delircem herhalde :)))

inşallah diycem ama kahverengi akintilar gelmeye basladi kırmızılılarda gorunur yarina yine olmadi şuan cok kotuyum aglamamak icin zor tutuyorum kendimi ((

Ay canım benim. Anlıyorum seni. Ama üzülme lütfen. Ins hayırlı bir zamanda hamiş kalacağız. Bende ilk adet olunca çok kötü oluyorum, sonra to parlıyorum hemen. Hayirlisiyla ins. Üzülme canım.

Ay canım benim. Anlıyorum seni. Ama üzülme lütfen. Ins hayırlı bir zamanda hamiş kalacağız. Bende ilk adet olunca çok kötü oluyorum, sonra to parlıyorum hemen. Hayirlisiyla ins. Üzülme canım.

yapcak bişey daha zamanı var diyip kaderimize razı olcaz... ama dünden biraz kahverengi geldi sonra cok az pembemsi renkte pıhtı geldi şuandada hala az az kahv. geliyorkırmızıyı henüz görmedim yarın bat günüm normalmi sence ? halime bak hala bişeyler çıkarmaya çalışıyorum nayıııırrrr olamaaaaz yaaa :)))

Merhaba kızlar
dün adet günümdü gelmedi henüz. ama umutlanmak istemiorum çünkü benim sitrese bağlı olarak değişebilio. gecikebilio yani. eminim gelecek, eminim hamile değilim. çünkü yumurtlama haftası çalışamadık ondan ümidim hiç yok. zaten her ay ağrım olurdu bua ay adet ağrımda yok nedense. :26: açıkcası ben bu ayda ümitsizim

bende sizlerdenim 1.5 senedir olmuyor, bu aydan da umudum yok çünkü çok az sayıda birlikte olabildik eşimleee..
her an olacam diye bekliyorum. Adet günümü de kestiremiyorum. 30-35 günde bir olurken bi anda 20 güne düşmüştüm. Doktora gittim prolaktin çok olmasa da yüksekti, benim ısrarlarım üzerine ilaç verdi kullandım.. 27 güne çıkmıştı en son ay. Bu ay da adet olduktan sonra rahim filmi çektiricektim. Hala olmadım adet.. ve bu ay ilk kez kasık batmalarım oldu şiddetli bi şekilde 1 hafta boyunca, şimdi onlarda yok. Anlamıyorum neler oluyor.. Bugün 37. gün... Salı günü idrar testi yaptım negatif çıktı.. Umutlanmak istemiyorum

Son düzenleme:

Inan bende öyleyim tam kırmızı gelmeden ümidi kesmiyorum. Ins canım öyledir. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Inan bende öyleyim tam kırmızı gelmeden ümidi kesmiyorum. Ins canım öyledir. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slmmm maalesef benim kirmizilar gorundu ( pzt tekrar doktor yollari tastan yani yine ilac verir herhalde ayni seneryolar kendime bu ay tertemiz yeniden bir sayfa daha actim anliyacagin :)) sen naptin

Arkadaslar benim adetin Ongun var bir haftadan fazla kasık sancısı cekiyorum hiç akıntıya yk gebeliğin lütfen cevap verin

beni de topiğe kabul eder misn canım insllaah hepimize uğurlu gelir bat 17 agustos

canım benide topiğine alır mısın inaşşah hepimize uğurlu gelir bat 17 agustos ovülasyon testi kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…