Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Bizde bebek istiyoryu artik. Ama olmaz die korkularim var :/ Eşim yorgun geliyor isten birliktelik düzenimiz pek yok dr a gidip öyle mi başlamalıyız çalışmalara

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

buara bizdede öle canım.. yeni mekan açtık biz. ayakkabı üzerine e malum birde bayram haftasındayız. gece geç saatlere kadar dükkandayız. hiç çalışamıyoruz hiççççç
bu 3 gün benim yumurtlama günümdü ama birliktelik olmadığı için açıkcası hiç de umudum kalmadı önümüzdeki aya inşallah

Son düzenleme:
kızlar ben aranıza yeni katıldım 2 imyasal gebeliğim var 1 yıldır istiyoruz bebişimizi ama Rabbim kısmet etmedi inşallah isteyen herkese nasip olur annelik ben bu ay klomen kullandım ve dün çatlama iğnesi yaptırdım aranızda bunları kullanan var mı????

SELAAAM CANIMMM hoşgeldiin öncelikle geçmiş olsun bende klomen ve iğne kullandım ama malesef kalamadım o ay bi bucuk yıl oldu bidahaki ay gidicem tekrar doktora inşalllah sen kalırsın

Evet rahim filmi zormuş cidden. Ama anestezi ile yapan var diye duymuştum. bakalım neler isticek bu doktor benden.. düşünüyor musun rahim filmi?

Canımm inan bilmiyorum artık onada razıyım ama bakaım doktor ne derse bu sefer o

Amin inşallah tez vakitte. Bu siteyi üye olmadan takip ederdim çocuğu olmayanlarla ilgili yeni de üye oldum çok ta memnun oldum:) acılar paylaştıkça azalırmış derler ya o hesap işte

aynen öle canım en azından yalnız olmadığını anlıyorsuun

canım bi kadın doğum doktorundan randevu al biz bebek düşünüyoruz yumurtalıklarıma baktırmak istiyorum bi problem var mı falan de ?ve folikasit kullanmaya başla

aynen canım bi uğrasın olursa adet gününe kadar zaman çabuk geçiyo ama olmazsa eyvah eyvah hele son hafta

CANIM öncelikle merhaba hoşgeldiin
kilo etken olabilir çünkü yumurtalıkları tembelleştiriyor.
bence daha fazla bekleme doktora git çünkü bende altı aylıkken klomen ve iğne kullandım olmadı doğal yollaolsun derken 8 ay daha geçti ve malesef hala bişi yok ara verdiğime çok pişmanım tek doktorla kalma bende pko olduğun ilk doktorum blemedi

canım bi kadın doğum doktorundan randevu al biz bebek düşünüyoruz yumurtalıklarıma baktırmak istiyorum bi problem var mı falan de ?ve folikasit kullanmaya başla

Canim kadin dogumdan randevu alicam alttan muane ister mi cok cekiniyorum

Hoşbulduk canım.. walla bi kaç ay daha durup gidicem olmadı :26: korkuyorum aslında.. Allah beterinden sakınsın ama millet ne güzel doğal yollarla kalıo bizim çektiklerimize bak

kilo etken canım heleki benim üzerimde. o hamile kaldığım dönem zaten 19 kilo vermiştim o ara kalmıştım. sonra kaybedince psikolojikman yedim yedim şiştim ve fazlası ile geri aldım yani aynı kiloya düşebilmeyi becerebilirsem sorun kalmıcak inş. die umut ediorum. ben çok yoruldum artık. ama bu ay boş geçicez malum bayram geliyo. benim kociş geç saatlere kadar mağzada yorgun argın ewe gelio hatta bende yardıma gidiyorum ve ewe döndüğümüzde peltim çıkmış oluyo. ne benden ne de ondan ses çıkıo walla bu ay malesef boşa gitti benim

Canim kadin dogumdan randevu alicam alttan muane ister mi cok cekiniyorum

Mecburen alttan bakiyor ki canim yumurtaliklar ole gozukuyo net olarak insan cekiniyo elbet ama yapacak bisey yok o doktor sonucta onun icin cok normal bayan doktora gidersen daha az cekinirsin

Canim kilo vermeyi dene o zaman tekrar bak me guzel o ara kalabilmissin gene kalirsin insallah hem vemen icinde sana motive olur daha hirslanirsin

Merhaba hanımlar ben 11 aylık evliyim baştan beri hic korunmadim ama hala gebe kalamadim doktora gidiyorum hicbir problem yok. Sadce adetlerim duzensiZ 35-40 gunde ve sancili oluyorum fakat bu ay tam gunumde ve hic ağrı çekmeden hasta oldum sizce diğer aya hamilelik olabilir mi

rahim filmi falanda çekindin mi ? canım klomen aşılama falan oldu mu ?

rahim filmi çekmedim klomen çatlatma iğnesi serophene grophene vajinal tabletler daha neler neler olmuyorr boş verdim bende allah ne zaman verir se artık

Merhaba bende 3 yıllık evliyim rahim filmi ve sperm testi hersey yapıldı ikimizde temiziz:) adetin 3.günü 5 gün boyunca serophene kullandım dün 12.günümde gittim 4 tane yumurtam var bugün sabah 10.30 da ovitelli çatlatma iğnesi vurundum.bu aksam ve (26-28-30 temmuzda) birgün arayla ilişki verdi.yarın akşam 36 saat olcak bu akşam ve yarın akşam da denesemmiyoksa bir gün arayla devammı etsem çook kafam karıştı yaa :2: Bilmiyorum.yardımcı olurmusunuz lütfeeen

rahim filmi çekmedim klomen çatlatma iğnesi serophene grophene vajinal tabletler daha neler neler olmuyorr boş verdim bende allah ne zaman verir se artık

Belki tuplerin tikalidir canim ozaman ne ilac kullansan fayda etmez haptan sonra asilama tedavisi var ... Allah kimseye aratmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…