Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Canim doktorun dedigi gibi bi gun arayla iliski daha iyi cunku spermlerinde guclenmesi gerekiyor esi nkeci boynuzu yese yada pekmezini icse daha iyi olur zaten spermler icerde uc gun canli kaliyormus Rabbim insallah yuzunu guldurur

Belki tuplerin tikalidir canim ozaman ne ilac kullansan fayda etmez haptan sonra asilama tedavisi var ... Allah kimseye aratmasin

kız param yok ki o kadar dünya kadar para gidiyor sgk var ama yine de gidiyor mahallede yaşlı teyze var ona gittim dedi tüplerin açık bişeyciğin yok ki o teyze sayesinde yüzlerce kişi hamile kaldı çok iyi dr a gitme yanıma gel inşallah olacak dedi ama bakalım

nasıl anladı ki tüplerinin açık olduğunu acaba, alttan mı muayene etti :44::44:

ALLAAAH ALLAH BİZİM BURDADA VAR ÖLE Bİ TEYZE BİŞEY YAPIYORMUŞ AMA ÖLE TÜPLERE FALAN BAKMIYO nasıl baktıki ?

CANIMMM bi problem çıktı mı filmde ? sonra nasıl tedavi uyguladılar :26::26:

Benim aslında yarım kaldı tedavim yani rahim filmi muayene ve hormon tetkikleri yapıldı. Prolaktın bıraz yuksektı ılac verdi . Ama dr a tekrar gıtmedım kontrole. Vıtamın vermişti cocuk istiyoruz diye.. Öyle yani canım

ALLAAAH ALLAH BİZİM BURDADA VAR ÖLE Bİ TEYZE BİŞEY YAPIYORMUŞ AMA ÖLE TÜPLERE FALAN BAKMIYO nasıl baktıki ?

alttan bakıyo ilaç veriyo çok ilgileniyo sağolsun yumurta büyütüyo kistleri yok ediyo dedi biri doğum yapmış rahmi hepsi dışarı çıkmış bebekle beraber dr demiş rahim kesilecek bidaha çocuğun olmayacak kadın kalkmış banim ebeye gelmiş ebe rahmi tekrar yerine koymuş ilaç ta koymuş iyileşmiş 2. çocuğu doğdu bile sapasağlam çok iyi bi ebe ama herkesede bakmıyor

artık bir umut diye her konuya foruma saldırıyorum resmen.....ne olur bu ebe kadın nerde hangi şehir gidip gerekirse yalvarıcam....

Canim doktorun dedigi gibi bi gun arayla iliski daha iyi cunku spermlerinde guclenmesi gerekiyor esi nkeci boynuzu yese yada pekmezini icse daha iyi olur zaten spermler icerde uc gun canli kaliyormus Rabbim insallah yuzunu guldurur
slmm esimlesacma bir sebepten tartistik konusmuyoruz iiliskigirmiyoruz en son igne vuruldugu aksam ve ertesi gece 36 saati gecmisti ozamn iliski oldu 28 ve 30 kaldi iliski gunu inadimdan konusmuyorum ama icim icimi yiyor bebek icin hala bir umut varmi acaba olmusmudur cok stresliyim delircem yardim neolur ::((

Kızçeler hepinizin bayramı mübarek olsunnnn sevdiklerinizle nice nice sağlıklı mutlu huzurlu bayramlara inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…