Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

hamişlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yarın kan tahlilimin sonucunu öğreneceğim dua edin lütfen

dua eden yok mu hamiş anneler bana da dua edin lütfen Ayetelkürsi ve fatiha bekliyorum

ALLAH RAZI OLSUN canım
SENDENDE KUZUM.
BENİM ELTİLERİMİN BİRİ BEN EVLENDİKTEN 1 AY SONRA DOĞURDU.
BEN 1,5 SENEDE 2 TANE DÜŞÜRDÜM
SONRA DİĞER ELTİMDE ŞİMDİ 5 AYLIK HAMİLE. BİDE BÜYÜK 7 YAŞINDA COCUĞU VAR
NE KADAR ÜZÜLÜYODUM ANLATAMAM.
EŞİMDE YEĞENLERİ İÇİN ÖLÜYO..
HER HAFTA SONU HEDİYE ALIYO ONLARA.
BENDE BÖLE GARİP HİSSEDİYOM YA.
ALLAHIM TEZ ZAMANDA SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT VERSİN
BANADA SAĞLIKLA KUCAĞIMA ALMAYI NASİP ETSİN.

Çoook zor canım cook zor isyan etmemek elde değil ama sukrediyorum sabır acı ama meyvesi tatlı

1 ayetel- 1 fatiha okudum ablam. Rabbim gönlüne göre versin inşallah ..

seni çok iyi anlıyorum canım benim de bir eltim var tek kızları var 12 yaşında daha da yapmazlar olmuyor sanırım da konuşmuyoruz bu konuları..
eşimin amcasının kızı şimdi hamile amcasının oğlunun bir kızı oldu bir yaşına girdi doğum günü yapmışlar onu anlatıyorlar işte eltim şimdi bana memleketteler gezmede..
eşimin amcasının gelini işte kızı olan bana çok bekleme bir an önce yap çaresine bak bak yaş geçiyor falan dedim senin istemenle de olmuyor istiyorum ama henüz olmadı ne yapayım ders çalışacağım bu sene hem ben dedim bu sene olmasa da ne yapayım dedim halbuki kendi de 3. senesinde doğurdu yani olan da eski şeyleri unutuyor kendi de ameliyat falan oldu da hamile kaldı doğurunca tamam bitti işte şimdi bana laf söylemedeler..
eltim atanamadıpm ve çocuk da olmayınca seviniyor gün onun günü güya
Rabbim olmayanların yanında bana da nasip eder inş amin

Çoook zor canım cook zor isyan etmemek elde değil ama sukrediyorum sabır acı ama meyvesi tatlı
oy canım sıkma canını ben de bazen çok üzülüyorum kendime gelemedim 20 gündür de adet olamadım doktora gideceğim anam ona da şaşırttım kime gitsem hangi hastaneye gitsem diye sen tahim röntgeni falan çektirdin mi ne kadar zamandır tam olmuyor dualara devam canım bir bakarsın teker teker seviniriz ALLAH BÜYÜK

Allah seni hic kimsenin yaninda boynubukuk koymasin. kotu soylemek istemem amma onlara inat rebbim sana ovlat verecek buna 100/100 inan. bana mujdesini verirsin tez bir zamanda. sen Allaha dua etmeye devam et. gozlemediyin anda hamile olacaksin INSALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…