Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

Allah seni hic kimsenin yaninda boynubukuk koymasin. kotu soylemek istemem amma onlara inat rebbim sana ovlat verecek buna 100/100 inan. bana mujdesini verirsin tez bir zamanda. sen Allaha dua etmeye devam et. gozlemediyin anda hamile olacaksin INSALLAH
inşallah hayırlarla canım bir komşum bana bebek beşiği vermişti ben daha yapmayacağım sen kullanırsın demişti yatak odasında bir kenara koydum kurulu değil parça halinde üzerine de bir çarşaf koydum neredeyse bir senedir öyle duruyor onu gördükçe ağlayasım geliyor aa hamile kalırsam siler temizler güzelce kurarız diye hayal kurmuştum ama henüz olmadı hayırlısı canım Rabbim sizleri sevindirdi darısı bize inş amin

inşallah hayırlarla canım bir komşum bana bebek beşiği vermişti ben daha yapmayacağım sen kullanırsın demişti yatak odasında bir kenara koydum kurulu değil parça halinde üzerine de bir çarşaf koydum neredeyse bir senedir öyle duruyor onu gördükçe ağlayasım geliyor aa hamile kalırsam siler temizler güzelce kurarız diye hayal kurmuştum ama henüz olmadı hayırlısı canım Rabbim sizleri sevindirdi darısı bize inş amin
Canim aglama eksine. dusunku bebeyini burda nasil uyutacan filan. hos hayeller kur

Canim aglama eksine. dusunku bebeyini burda nasil uyutacan filan. hos hayeller kur
hep kuruyorum canım hayal içine döşek yaptırırım beşiğin diyorum beşik hazır başka eksiklerini alırım artık diyorum işte bakalım

insallah, her sey guzel olacak. ondan da guzel bebek beşiği alarsin
hayırlısı canım ya beşiği komşumda da almazdım da mali sorunlarımız var 2 kredi ödyoruz kullanırım dedim eğer hamile kalırsam dedim ama kalamadım da hayırlısı canım ya

hamiş anne adayları sizlerden dua bekliyorum :KK43: 41 i tamamlayamadım henüz

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:kimse yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk muuuuuuuuuuuuuuuuuu?

konu sahibinden helallik istiyorum evvela.birbirinden güzel esma-ül hüsnaları hergün birini okuyacak şekilde bzmle zikretmek isterseniz sizleri de rabbimizi daha çok zikretmek için aramıza bekleriz.Allah dualarımızı kabul etsn.semaya açtığımız ellerimizi boş bizleri boynu bükük bırakmasın..inanıyorum ki ne kadar çok yakarış o kadar çok kabul bulunan dua

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/hanimlar-gonuller-bir-olsun.778582/page-248

konu sahibinden helallik istiyorum evvela.birbirinden güzel esma-ül hüsnaları hergün birini okuyacak şekilde bzmle zikretmek isterseniz sizleri de rabbimizi daha çok zikretmek için aramıza bekleriz.Allah dualarımızı kabul etsn.semaya açtığımız ellerimizi boş bizleri boynu bükük bırakmasın..inanıyorum ki ne kadar çok yakarış o kadar çok kabul bulunan dua

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/hanimlar-gonuller-bir-olsun.778582/page-248
helal olsun canım paylaşımlarda bulunabilirsiniz

haftaya salı günü ayın 15inde rahim röntgeni çektiriyorum dua edin lütfen

rahim filmi çekindim tüplerim açık çıktı çok sevindim şimdi daha umutluyum

ben de gebe kalmak istiyorum inşallah. bu mesajı görüp benim için de dua eden bir kişi bile çıksa ne mutlu :KK22: tabi daha da güzeli gebe arkadaşlarımızın duası :anneadayı:
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin Hoppa

ben de gebe kalmak istiyorum inşallah. bu mesajı görüp benim için de dua eden bir kişi bile çıksa ne mutlu :KK22: tabi daha da güzeli gebe arkadaşlarımızın duası :anneadayı:
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin Hoppa
RABBIM sevındırsın hepimızı hayırlarla canım amın

henüz o mutlu edecek haberi alamadım bakalım bu ay hamilelik duygusunu hyırlarla yaşayabilecek miyim?

X