Gebeliğe Hazırlık Gebe Kalanlar Neler Uyguladınız Bizimle Paylaşın

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazı doktorlar ters rahim konusunda sertler. Yok öyle bişi deyip geçiştiriyorlar. Hamile kalmaya engel değil diyorlar. Toplamda 9 Kadın Doğum uzmanı gördüm. Çoğu aman engel değil dedi. Bazıları boşver takılma ona dedi. Ama sonuç olarak yüz üstü yatarak hamile kaldım. Bir de sadece yüz üstü yatmak değil de, pozisyon da önemli. İnternette yazınca çıkıyor. Bence denemekte fayda var. Ben olumlu sonuç aldım.

20 gun kanamam oldu adetmi blmiyom 3 4 gun oldu ama yani ara sira geldi bdshs gelmedi 27 gundede evde test yptim dun yani ikinci cizgi silij cikti merkla bekliyorm

Bu arada ters rahim dediğimiz şey aslında ters değil. Kasların fazla gergin olmasından kaynaklanan bir durum. Fiziksel açıdan bir sıkıntısı Yok. Ama sırt üstü yatınca spermler hemen akıyordu. Yüz üstü yattığımda ayağa Kalkana kadar akma olmadı hiç. Normalde tam tersi oluyormuş.

20 gun kanamam oldu adetmi blmiyom 3 4 gun oldu ama yani ara sira geldi bdshs gelmedi 27 gundede evde test yptim dun yani ikinci cizgi silij cikti merkla bekliyorm
Kaç haftalık kürtaj oldunuz. Bnm ilk kürtajım 12 haftalıktı. 40 gün kanamam oldu. 20 gün sonra 2-3 gün boşluk sonra bi 20 gün daha kanamam oldu. Ama o dönem de ilişki yasağı vardı zaten. Hamile olma ihtimalim yoktu. Siz bi kan testi yaptırın sağlık ocağında. En net o sonuç verir.

Benmki 6 yada 7 haftalikti kurtaj oldugumda kurtajdn 20 gun sonra 3 4 gun sadece kanamam oldu baskada olmadi bklm cuma gunu evde bidaha test yspcm koyulasrsaa kan testi ysptrcm hyrlisi bklm

Aynen doğru söylüyorsun aslında çünkü bende de akıyor hemen bunu da çok araştırmıştım bazı yerlerde akması normal yazıyor ama bana normal gelmiyor boşa gitmiş gibi hissediyorum. Birde o şekilde deneyeyim o halde.

Ak
Masi normal ya bende ole diyodmda normalms benmkide dirk akiyo ama iceriye girnde vr tabi

Hergün çok olmaz mı ki siz her gün mü içtiniz ? Ben eşimi ikna edemem gibi geliyorda hergün olmaz abartma diyeceğine eminim
Evet benimki sevio icti 2 gunde bir olur haftada 3 kere de olur bol bol cerezde yesin karısik cerez 1 ay degilde 2 ayda olur sizin belki

Evet benimki sevio icti 2 gunde bir olur haftada 3 kere de olur bol bol cerezde yesin karısik cerez 1 ay degilde 2 ayda olur sizin belki
İnşallah. Keşke ne zaman olacağını bilebilsek daha huzurlu olurdum

2.5 yıldır evliyim çatlatma iğnesi özel doktorda 6 ay tedavi eşime kürler macalar havuç kürü keçi boynuzu kürü evicap ilaç bir yıl kullandı eşim tahlil sonucu iyiydi sadece ileri hızlı sper yüzde 5 iken yüzde 35 e çıktı ama yinede hamile kalamadım hocalar bilmem kimler hep gittim ama en son hamile kalmadan bir kadına gittim bana ala balık yaptı kasıklarıma bağladı ala balığın kafasını önüme koydu bir gece kaldı ardından otlardan oluşan bir karışım yaptı az bana az eşime verdi belime yakı bağladı hamile kalmadım o ay ondan sonra yine o kadına gittim belime yine yakı bağladı eşim o ay taze yaş ceviz nerdeyse her gün yedi ev aldık taşınmak zorundaydık derken adetim 5 gün gecikti eşime test getir dedim oda yoktur boşuna ümitlenme dedi ama içimden bişey vardı diyordu adetimde düzensizdi 3 yada 5 gün gecikir yada zamanında gelirdi derken bi baktım çift çizgi hemen hastane koştuk bhc baktırdım 1370 ve ikimizde sevinçli şokk geçirmiş gibi üzülelim mi ağlayalım mı anlamadık ve şükürler olsun şuan 11 haftalık gebeyim allahım isteyen her kese nasip etsin gebe kalsam paylaşıcam demiştim.

İnsan gerçekten büyük fedakarlıklar yapıyor yapmayacağı şeyleri yapıyor. Böyle şeyler görünce annemin kıymetini daha iyi anlıyorum. Sonunda mutlu haber almışsın canım tebrik ederim sağlıkla tutunur inşallah

Karışımın nelerden yapıldığını bilmiyorsun yüksek ihtimal, yakıyı bende duymuştum ama alabalık ilk kez duydum.

Arkadaşlar bu ay soğan kürü yapmıştım ama bugün regl olmamla beraber bana fayda etmediğini gördüm. Bu çörekotu bal tarçın kürünü yapanlar faydasını gördü mü bu ayda onu deneyeceğin

Canım yeni öğrendim hamileligimi. Bu ay adetten temizlendikten 3 gün sonra öğle saatlerine yakın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa besmele yazıp onu üzerimde taşıdım ve hayıt hapı kullandım.Ovulasyon testi yaptim pik günleri degerlendirdik ilişkiden 2 saat önce eşime sert bi türk kahvesi icirdim ilişkiden sonra da ayaklarımı kaldırıp yattım. Umarım bi faydam olur

Canım benim çok sevindim bebeğinde tahmini benim doğum günümde doğacak tarihi görünce çok hoşuma gitti hayırlısı olsun inşallah. Besmeleyi küçük hale getirip üzerinde mi taşıdın çengelli iğneyle tutturup ? Birde kahveyi ilk kez duydum nasıl bir faydası varmış ?

Çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için darısı senin başına inşallah ❤
Öncelikle besmeleyi yazdım muska şeklinde katadım temiz bi beze sardım kolye gibi boynuma astım ve sadece duş alırken çıkartıp duştan çıktıktan sonra tekrar taktım.
Kahveye gelince bu çok önemli çünkü sert kahve uyuyan spermleri uyarıyor

Arkadaşlar bu tarçın, çörekotu, bal macununu deneyen ve faydasını gören var mı ?

Herkese merhabalar,
3 aylık evliyim ama henüz daha 5 6 seferdir korunmadan ilişki yaşamıştık Rabbim nasip etti şuan tahmini 4 haftam bitmiş..
Bazı bloglarda kafanızı taktıkça olmaz rahat olun yazıyor ama ben tam aksine o kadar çok istiyordum ki her dakika araştırma yapıyordum bebekle yatıp kalkıyordum resmen.. evliliğe alışamadım ve eşimle problemlerimiz vardı Allaha yalvarıyordum belki bebek sayesinde herşey düzelir diye ama eşim istemiyordu sadece 1 hafta korunmadık ondada tutmuş çok şükür
Hiç bir şey kullanmadım hatta vajinismusu yeni atlatan bi gelinim ilişkiden sonra 10 dakika yatakta uzanıyordum sadece.. Birde hiç unutmam kandilde Meryem suresini okumuştum meğer o zaman 1 haftalık hamileymiştim bile Tavsiyem siz isteyin ve yılmayın Rabbim inşallah verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…