Gebeliğe Hazırlık Gebe Kalanlar Neler Uyguladınız Bizimle Paylaşın

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sagol canim darisi tum isteyenlere olsun

Kemik suyu tavsiye ediyorum 5 yildir olmuyodu o ay oldu sarimsakli icilcek ama duzenli hergun esiniz icsin sizde icebilirsinz tavuk degil ama
Hergün çok olmaz mı ki siz her gün mü içtiniz ? Ben eşimi ikna edemem gibi geliyorda hergün olmaz abartma diyeceğine eminim

Reactions: H M
Maca bitkisinin koklerinden yapiliyormus aktarlarda falan vardir ben internetten almistim hem erkek hem kadina faydali diye..

Insallah canim sifa olsun biz esimle kullandik sabahlari )
Her gün sabah mı kullandınız sadece akşamda kullandınız mı ? Birde adet bitince hemen mi başladınız ve kaç gün ? Tatlı kaşığımı aldınız direkt yoksa sudamı çözündürdünüz çok soru sordum kusura bakmayın ama detaylı bilgi verirseniz aşırı sevinirim

Bir kaseye bir tatli kasigi benim bir tatli kasigi esim icin koydum ustune su ekledim kahvaltiya baslamadan once ictik adetle basladim yirminci gun falandi hamileysem zarari olmasin diye Ben icmeyi biraktim esim devm ediyordu cizgiyi gorunce oda birakti bugun tadi pek guzel degil ama cok kotude degil...

Tesekkurler canim Allah sizinde yuzunuzu guldursun :)).. Bata iki gunum var canim.. dun aslinda ovulasyon testiyle ogrendim ama gebelik negatifti bugun ikiside pozitif)
Canım ben de şimdi ovulasyon testi yaptım 5 gün var bir bakar mısın

Eklentiler

• A0BB2C69-2946-4A61-A778-1CE809A05443.jpeg
    22,8 KB · Görüntüleme: 759
Çok faydalı bir topik olmuş. Umarım güzel bilgiler gelir faydalanırız.

Bende ovulasyon testi kullanıyorum ama benim aklımda hep hamile olanların o süreçte neler yaptığı merak konusu. Mesela ovulasyon zamanları ilişki yaşayıp, sonrasında adete kadar ilişkiye ara mi veriyorlar. Yoksa ilişkiye devam mi?

Çünkü bat bekleme zamanlarında hep 2 ilişki 3 ilişki olduğunu yazıyorlar. ilişki devam mi etmeli, bırakmalı mi?

Seninki çok koyu mu çıktı bana da atar mısın resmî var sa
Tabi atarim ovulasyondan koyu olan test cizgisi kontrolden cook koyu cikiyor gebelikte resimde cook silik duruyor ama normalde daha belirgin

Eklentiler

• IMG_20171212_124959.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 750
Canim biz biraktik ovulasyondan sonra ama onunla alakasi oldugunu sanmiyorum size kalmis...

Olsun alışırım ilk gün soğan suyu da çook kötü gelmişti içemicem heralde dedim ama bayağı devam ettim bazen özledim bile. Suyu ılıkmı koyuyosun peki sıcak mı ? Anladığım kadarıyla aç karnına günde bir kere içiliyor

Nacizhane fikrim; bata kadar devam etmesi çünkü ovulasyon testi vs. belli olmaz bu işler işi şansa bırakmamak lazım. Gerçi ben adet bitiminden diğer adete kadar gün aşırı da denedim ama kısmet işte.

Reactions: H M
Gebelik şiüpgesi il yapmıştım. En koyu gün üstünden 9 gün geçti
Himm ozaman daha da yaklasinca yapin gene cok koyu olmasi lazm.. bu silik zaten her iki sekilde ovulasyondada hamilelikte lh hassasli testlerde negatif demek. Guvende olmaz cok

Nacizhane fikrim; bata kadar devam etmesi çünkü ovulasyon testi vs. belli olmaz bu işler işi şansa bırakmamak lazım. Gerçi ben adet bitiminden diğer adete kadar gün aşırı da denedim ama kısmet işte.
Bende geçen ay ara verdim ovulasyondan sonra olmadi :)))

Bu ay bende bal tarçın çörek otu yiyorum ve süt ve maydanoz buharı yaptım bugünde keçiboynuzu pekmezine başladım hem eşim hem kendim adetin 11.günü iki tane 13 mm yumurta vardı Perşembe günü gel dedi bakalım duruma inşallah yaptığımız şeylerden fayda görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…