Gebe kalamayanlar buraya.....

Neler yaptınız gebe kalmak için kızlar?
Ben 10gün önce femaraya başladı doktorum yarın da kontrolum var bakalım yumoşlar ne durumda ona göre çatlatma iğnesi vericek

Bende biraz kötü şeyler yaşadım bu ara ama iyiyim canım hiç umutsuz olmıcaz bebeklerimiz bizi bekletiyorlar ama zor elde edilen her şey İnan daha değerli
Hayırdır cnm noldu ıyımısın bende haftaya persembe operasyon olcam sonra bıraz daha korunmayı dusunuyorum sen nabıyosun

Hayırdır cnm noldu ıyımısın bende haftaya persembe operasyon olcam sonra bıraz daha korunmayı dusunuyorum sen nabıyosun
Bende Tatile çıkmadan evde testle hamile olduğumu öğrendim dönünce kanda baktıracaktım. Dönüşte maalesef kaza geçirdik bir araç gelip yandan bize çarptı ve bacağımdan ameliyat oldum. Öyle işte kader mi denir ne denir 1 senedir bekledim tam oldu derken böyle oldu

Ciddimısın ya cok uzuldum bebek dustumu pekı durumun nasıl

Ciddimısın ya cok uzuldum bebek dustumu pekı durumun nasıl
Bebek zaten küçüktü canım 5 haftalıktı gidip keseyi görmemiştik ama kanamam olmuş test yapmışlar ultrasonla bakmışlar ama o zaman zaten gözükmezdi diye düşünüyorum ultrasonda.. 173 çıkmış eşime bu değer düşer zamanla demişler sonra tekrar yapılmıştır mutlaka ama ben ameliyat falan olduğum için eşim görüştü hep kadın Doğum doktoruyla üzülmeyim diye kimsede gelip bahsetmedi birdahaki bu durumlardan

Ah cnm cok uzuldum ya gercekten ınsallah oluvak tekrardan umudunu sen barı yotırme ben yıtırdım artık cunku daha yenıymıs

Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin. Bazen doktorların ihmaline kurban gidebiliyoruz maalesef. benim de kayıplarım olduğunda bir doktor da hadi eşine de bakalım hep seni didikliyoruz dememişti mesela... bunun için 3 kayıp vermem gerekiyordu sanki. seni gerçek anlamda okuyabilecek bir doktor bulmak çok önemli. darısı buraya uğrayan ve bebek bekleyen herkesin başına...

çok üzüldüm test de tedavisi de çok kolay halbuki keşke doktorlar bıkkınlıkla bakmasa bize... Allah sağlıklı gebelikler nasip etsin.

Allah tekrar aynı acıları yaşatmasın inşallah. Bende de düşükte olsa faktör olarak pıhtılaşma çıktı fakat devlet 3 düşük öncesi ailede pıhtılaşma ya da erken yaşta kalp rahatsızlığı olan falan yoksa bu testi yapmıyor maalesef. Benim 2 düşüğüm vardı doktor kabul etmedi paralı yaptırdım .özellikle erken dönemde olan düşüklerin nedeni pıhtılaşma olabiliyor . Bu yüzden sorunlu gebeliklerde yaşanabiliyor. Keşke evlenirken yapılan testlerin içinde yer verilse bu testlere kimse bu yüzden o acıları yaşamasa, sizde merak ettiğim genelde doktorlar pıhtılaşmanın ilk 3 ay da gebeliğe etki ettiğini söylüyorlar. Sizde başka ek bi sorunda bulundu mu. Rahim yetmezliği gibi.

Doktorum kan pıhtılaşması ile bebeklerin kaybının alakası olmadığını söylüyor hala.perinatoloğa da gittim ben 2 gebeliğimde de .

Rahim ağzı her kontrolümde ölçülüyordu bir sorun yoktu.

Benim anlamadığım uzman doktora gittim ,ayrıca perinatoloğa da gittim hatta 3.doktora da gidiyordum ve maalesef sonuç 3 bebeğim de vefat etti.hatta bir tanesi amniosentez yaparken suyumun boşalmasına neden oldu gene affettim.yani kısmet işte Allah’ın dediği oluyor.

Merhaba ben de 3 yildir gebe kalamiyorum. Amh (yumurta rezervi) dusuk oldugu icin olmuyor. 2 ay klomen ve catlatma iğnesi ile denedik olmadi. Aralıkta tup bebek yaptirdik kimyasal gebelik oldu. Bu ağustosta 2. Tup bebek denememizi yaptık negatif sonuç aldım. Artık hiç umudum kalmadı. tekrar tup bebek istemiyorum. Başka doktora mi gitsem onu da bilmiyorum. Çok doktora gittim sonunda hep tup bebek dediler. Nasıl olacak bilmiyorum. Acaba normal yoldan olur mu. Sık sık mantar enfeksiyonu geçiriyorum acaba o mu engel diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…