Gebe kalamayanlar buraya.....

Dikkatli ol cnm iyi bir doktor çok önemli gercekten, inş en kısa zamanda kavuşursunuz bebişe.

merhaba bende gebe kalamayan biri olarak aranızdayım 5 yıldır ikinci evladımı istiyorum bir kez geçtiğimiz şubatta gebe kaldım oda dış gebelik ile sonlandırıldı ağustos ayında aşılama denedim olmadı hayırlısı allahtan demek zamanı gelmemiş

Niloya123 kızlar ben hamileyim :) Allah size de nasip etsin inş bir an evvel..[/QUOTE]
Hayırlı Olsun canım :) Allah kkucağına almayı nasip etsin inşallah Klomen le hamile kaldınız ? Klomenle ise kaçıncı ayınızda tuttu. Ekstra birşeyler yeyip içtiniz mi ? Bende klomen kullandım bu ay bugn çatlatma iğnemin 18 günü test yaptım sabah negatifti bat 28 ağustos sizce pozitife döner mi ?

Niloya123 kızlar ben hamileyim :) Allah size de nasip etsin inş bir an evvel..
Hayırlı Olsun canım :) Allah kkucağına almayı nasip etsin inşallah Klomen le hamile kaldınız ? Klomenle ise kaçıncı ayınızda tuttu. Ekstra birşeyler yeyip içtiniz mi ? Bende klomen kullandım bu ay bugn çatlatma iğnemin 18 günü test yaptım sabah negatifti bat 28 ağustos sizce pozitife döner mi ?

cnm herşeyden önce iyi bir doktor buldum, bu ay yumurta takibi yaptı doktorum ilaç almadım. ama soğan kürü aslan penççesi ve hayıt hapı kullandım.. çok şükür 1 ağustossta pko var sen de klomen başlayalım diyen doktoru dinlemedim ve kendiliğinden oldu. bir de nar suyu içtim yumurtam gelişince. Şifa senden Allah'ım dedim içtim, iki gün önce evlilik yıl dönümümüzdü bir yılda kavuştuk meleğimize inş Rabbim korur, bayram hediyemiz bizim.

Benimde 5 gün önce evlilik yıl dönümümdü :) 1 yulımız doldu bizimde 5 aydır olmuyor bizimde soğan kürüde yaptım olmadı heray adet olurum polikistiksin demedi doktorum kilomda normal 24 yaşındayım 50 kiloyum. Adet olmayı bekliyorum 2. Klımende incir kürü yapmayı düşünüyorum.

Kesinlikle haklısın canım önce Allah tan istemeliyiz.

Merhaba kızlar ben yeniyim aranızda bir buçuk yıllık evliyim ve adet duzensizligim hormonlarda düzensizlik var ve bi bebeğim olmasını çok istiyorum.ama sorun şu ki fsh 22 doktor aşılama tüp bebek dedi.başka bi doktora adetin 14. Günü yani çatlama günü muayeneye Gittim yumurtar çok iyi fsh yüksekliği imkansız dedi kime inanacam bilemedim .yumurta buyutucu ilaçlar ve menegon catlatma iğnesi aldim olmadı sonraki ay eşim yurt dışına gitti bekliyom öyle adetlerde hep gecikiyor doktora gitmekten de sıkıldım

Niloya123 kızlar ben hamileyim :) Allah size de nasip etsin inş bir an evvel..

Senin adına çok ama çok sevindim. Rabbim sağlıklı bir gebelik ve evlat nasip etsin inşallah. Her şey hep yolunda gitsin. :) Darısı bizlere...

Ben de bugün yumurta çatlatma iğnemi yaptırdım. Klomen kullandım bu ay ilk defa. Diğer aylara nazaran daha ümitliyim bakalım.

Saol cnm benim ins bu ayda senden güzel haberler alırız.

FSH aşırı yüksek düzeyde değil ama biraz yüksek cnm testere dişli aslan pençesi icebilirsin.

A
Aslan percemi ile hayit hapini nerden aldin tatlim?

A

aaay bebegimmmmmmmmmm nasil sevindimmmm anlatamam yaaaa......... Yeminle kendime sevindigim kadar sevindim. Ya sen ne kadar zamandir bekliodun. Ay bide umitli degildin
Cnm benim hala inanamıyorum çok şükür artıyor değerlerimiz. Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah su iki gün de neler yaşadım neler hissetim Allah herkese tatirsin. Tam 12.ayımızda geldi bebiş biz hiç korunmadik cnm. Hayıt ekstraktini ersağdan aldım günde bir olmak üzere iki ay kullandım ki geçen hafta bitti. Aslan pençesini aktardan aldım cnm, bir de hayıt ve civan percemi ve bir kaç ot karışık bir çay aldım yine aktardan regl düzensizliği için satılıyordu onu da burada okudum ama o poşet çay bitki çayı üzerinde gibi içtim günde iki falan. Bu ay uğraştım baya cnm soğan kürü de yaptım biliyorsun. Şifa senden rabbim dedim yaptım içtim şükürler olsun.

Ay cok iyi oldu bak iyi ki kullanmissin. Bana sogan kuru yaramadi ya kist yapmisti adetimi duzensizlestirdi sogan kuru aksine... Sen bide tedaviye baslicaktin. Ben iyi bi doktorla yola koyulmayi da cok etkili goruuorum. Bu ayda hamile kalmazsam ben de gorustugum iyi bi doktor var ona gidicem. 10 ay oldu tam hala sonuc yok bende de... Gebelerin duasi kabul olur bana et olurmu ya. Sende insaalah saglikla alirsin bebisini kucagina

Cnm benim dua etmem mı ediyorum inş sen de alırsın güzelce kucağına bebişini. Bu doktor sadece yumurtamı gördü su gün çatlar dedi ve hep kan testleri ile doğruladı. Doktor beni hiç ugrastirmadi bu bebiş diyor ah dedim bizi ne uğraştırdı sabah rüyamda gördüm uyandım hemen eczaneye gittim kapalıydı dolandım durdum açılsın diye üç tane test aldım evde hemen yaptım o ikinci çizgi silik belirdi hemen ama elim ayağım boşaldı gözümden aktı sonra baktım koyulasiyor nasıl bir duygu bir yılın karşılığı ve inan hepsini unuttum. Eşim susam diye seviyor varya nasıl akıyor gözümden hepinizi çok iyi anlıyorum şimdi daha iyi hemde. Allah herkese nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…