Gebe kalamayanlar buraya.....

O duyguyu yasamasaydimmmm varya yasamasaydim bu kadar ugrasmazdim. Suan bahsettiklerini 2 kere yasadim. Sevinc gozyasini ilk kez ikisinde yasadim.. Tarifi yokkkkkk olamaz da. Senin kacinci gun kac mmdi yumurtan

O duyguyu yasamasaydimmmm varya yasamasaydim bu kadar ugrasmazdim. Suan bahsettiklerini 2 kere yasadim. Sevinc gozyasini ilk kez ikisinde yasadim.. Tarifi yokkkkkk olamaz da. Senin kacinci gun kac mmdi yumurtan
Ben ilk kez tadiyorum bunu cok şükür. 13.Gün 17mm di cnm 15,16.gün çatlar dedi. 17. gün tekrar baktı çatlamıştı zaten.

Çikolata kisti vücuttan atılmıyor canım ben kendimden de biliyorum 7 7 6 cm lik 3 kist aldırdım 3 yıl önce şimdi de 1 cm lik yeniden çıktı malesef ki menapoza kadar bizimle bu hastalık

Doktorun ca 125 testi yaptıysa ve bu değer 35 üzeri çıktıysa kesin endometriozis dır çikolata kisti yani

Ben de gebe kalamıyorum 1 kimyasalım var
Şu an tup bebek yaptırdım bir haftaya sonucunu alacağım
Inşallah güzel haberlerde buluşmak üzere
Sana tek tavsiyem bu hastalık bağışıklık sistemiyle ilişkili beslenmene çok dikkat et östrojen hormonu olan yiyeceklerden uzak dur ve spor yap bol şans..

Sen bilinçli bir kadınsın zaten Allah'ın izniyle inş sağ salim kucagina alacagin evladin olacak cnm benim. Ben hiç olmayacak sanıyordum hala şaşkınım yaa.
Evet evet artik bende oyleyim hic olmayacak saniyorum. Her ay adet oluyorum her ay husran. Yumurtladigima emin oldugumda da adetlerim duzenliykende adet oldum inan bu yuzden ben umitsizim. Ama insaalah dedigin gibi olur insaalah anne olurum artik hemencik

Hep diyorum ki bir insanın nefes alacağı saat değişir mi cnm değişmez o yüzden hiç tasalanma er yada geç gelecektir bebişin sen geç kalmasın diye dua et.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.iki tane düşüğüm oldu.8 Aydır korunmuyoruz ama gebelik oluşmuyor.bütün hormon testleri yaptım hepsi normal çıktı.genetik testi yaptım normal çıktı .bende kan pıhtılaşması var oyüzden her iki bebeğimi kaybettim Her iki gebeliğim korunmayı bıraktığın an oluyordu bu defa olmuyor .lütfen bana yardım edin

Ben de benzer durumdayım. Bir düşük oldu. Kromozomlarında sorun varmış bebeğin ve bende de kan pıhtılaşması çıktı. Biz de düşükten beri 8-9 aydır korunmuyoruz ve hiç gebelik oluşmadı. Sürekli doktora gitmekten de bıktım. Eşim sperm testi de yaptırdı. Normal çıktı sonuçları. Evliliğimiz 2 yılı geçti. 2 yıldan fazladır bebek hasreti çekiyoruz. Bu ay ilk defa klomen kullandım ve 25 Ağustos'ta da yumurta çatlatma iğnesi oldum. Sen denedin mi hiç klomen ve yumurta çatlatma iğnesi?

Evet canım denedim maalesef tutmadı.inşallah sende tutar.

bende ayni durumdayim beni anlatmissin resmen ekimde tedaviye baslicam bendede sorun yok esimdede hasimato troidi var ama vitamin eksikligimde var
Canım bende de vitamin eksikliği çıktı ama sorun o değil olmamasının sebebi vitamin değil.allah en kısa zamanda herşey yoluna girer.allah olmayan herkese verir inşallah

Bu ay döngümde ilk defa klomen kullandım doktor denetiminde tabii ki. Yumurta çatlatma iğnesinin 14. günü ve adet oldum. O kadar üzgünüm ki... Her ay ayrı bir hüsran oluyor. Artık dayanamıyorum ve ne yapacağımı da bilmiyorum. 2 yıldan fazladır sağlıklı hayırlı bir evladımız olsun istiyorum. Şu koca dünyada ben de anneliği tatmak eşime babalığı tattırmak istiyorum. İyice umutsuzlağa düştüm artık. Dökecek göz yaşım kalmadı sürekli akıtmaktan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…