Gebe kalamayanlar buraya.....

Kizlar yarin farkli bir doktora gidicem kendi doktorumdan baska. Bakalim o ne diycek. Bu arada preseed jel kullanan var mi? Fiyati ne kadar acaba ise yariyomu

Kızlar çarşamba günü açık renkte peçeteye biraz kan gelmişti hatta idrarla da geldi..dün doktora gittim

Kan ve idrar verdim bugün sonuçları aldım idrar yolu enfeksiyonu çıkmadı
Herşeyin temiz değerlerin güzel dedi
Prolaktin : 20 çıktı..
Kanama niye oldu dedim yumurtan çatlamıştır ondan dedi ee dedim kanama geldiğinde 17.günümde 17.günde yumurta çatlarmı?? Çatlar dedi
Sizce böyle bişey var mı kızlar??[/QUOTE]

Tatildeydim cevap veremedim canim hadi bakalim insaalah tutar benim de 18.gunum ne oldu ne bitti hic bilmiyorum

Tatildeydim cevap veremedim canim hadi bakalim insaalah tutar benim de 18.gunum ne oldu ne bitti hic bilmiyorum
Oh iyi tatiller cnm sonuçlarımi aldım progesteron 5.47 çıktı bir hafta önce doktor da 4.5-5 çıkarsa tahmin ettiğim gün çatlamış demektir demişti gerisi kısmet artık bekliyorum.

[/QUOTE]
Reglin 31-32 günde birse catlar canım.

Oh iyi tatiller cnm sonuçlarımi aldım progesteron 5.47 çıktı bir hafta önce doktor da 4.5-5 çıkarsa tahmin ettiğim gün çatlamış demektir demişti gerisi kısmet artık bekliyorum.
Insaalah senin bu ay tutar. Benim adet olacakms gibi agrilarım var. Cok erken yumurtladm galiba... Zaten yumurta sivisi da 7.gun basladi. 9da bitmisti.... Valla cok yiprandim ben bu surecte ya

Insaalah senin bu ay tutar. Benim adet olacakms gibi agrilarım var. Cok erken yumurtladm galiba... Zaten yumurta sivisi da 7.gun basladi. 9da bitmisti.... Valla cok yiprandim ben bu surecte ya
Haklısın yavrum hepimiz aynı süreçteyiz çok zor beklemek çabalamak. Daha yumurtlama nedir bilemeden hamile kalıyor insanlar biz doktor olduk ama kısmet işte Allah bize de nasip eder inşallah da başka arkadaşlara faydası olur bildiklerimizin.

Merhaba! Kızlar aranıza yeni katıldım 1 yıllık evliyim eşime göre kafamda büyüttügüm bazı sorunlarım var 8aydır bebek istiyoruz hiç bir şekilde amaca ulaşamadık ve işler git gide karıştı bir kaç değişik dr gittim hiç bir sorun yok dedı ama 3 aydır ara kanama yaşıyorum ilk olan diger adetimle birleşti bu ayda gene adetimden 8gün snra 3 gün suren kanamam oldu 3 gün gelmedi bugün gene geldi adetim bekarken düzenliydi hiç Ara kanama yaşamamıştım bebek istedigimizden beri 1 2 gün oynamalar oluyor bu ara kanama normal mi bide aşılama hangi Aşamada düşünülmeli eşimde sperm yetersizliğide var

Ay sorma bu surecte resmen insan doktor oluveriyo... Ama ben gene gizli kose bucak aglamaya basladim tam umrumda degildi klomen kullanmaya basladim yne telasliyim adet gunune kadar napcam bilmiyorum

Ay sorma bu surecte resmen insan doktor oluveriyo... Ama ben gene gizli kose bucak aglamaya basladim tam umrumda degildi klomen kullanmaya basladim yne telasliyim adet gunune kadar napcam bilmiyorum
Yapma cnm ağlama lütfen vakti saati şaşmaz ki. Klomen de etkili olabilir ruh halinde ama sen sakın kal önemli olan senin bedenin ne tepki veriyor. Bugün evlilik yıl dönümümüz on gün geçti yumurtam catladiktan sonra idrarda çıkmaz kan mı versem diyorum erken ama belki eşime güzel hediye olur ama bilemiyorum erken daha ne yapsam ki. Göğüs uçlarımdaki ağrıdan başka da belirti yok zaten.

yumurtlamdan 10 gün gecince kanda cıkarmıs.
benim bugun tam 10uncu günüm bende kan vericem yüksek deger cıkmasa bile bi deger cıkması rahatlatır bence
adete var sonucta yükselir o deger

Nice mutlu senelere tatlimmmm Zaten ilk belirti goguste baslar. 10 gun olduysa kan ver bence canimmm idrarda cikmaz ama kanda belirir. Kacinci gunundesin suan

merhabalar bayanlar,
benim süt hormonum ve lh değerim fazla bunun için hazır hayıt suyu ve testere dişli aslan pençesi kullanıyorum. Bu ay 6 gün reglim geçikti ama süt hormonu yüzünden olduğunu düşünüyorum. hayıt suyu ve aslan pençesi kullandıktan sonra bir daha tahlil yaptırmadım. Sizce işe yarar mı lh ve süt hormonum düşer mi ? bide bu ay 6 gün reglim geçikti onun için de korku var içimde ??

Tesekkurler cnm. Reglinin 26. Gün bugün cnm.
Ya ben 19.gunum ve bugun adet oldum. Hatirlarsan adetin 3.gunu ultrasonda doktor 24 mm civari bi kist var dedi ben kendi doktoruma attim o kist degil bariz yumurta demisti. Iste 3 gun sonra o yumurta catlamis. 14 gun geriye gidince o yumurta catlamis oluyor. Ve adetliydim iliski bile olmamisti ya..... Sadce cok yumurta akintim oldugunu soylemistim hatirlarsan adetin bittigi gun. Ay cok saskinim ya bu nasil husran

Tamamen klomenden kaynaklı o zaman cnm üzme kendini lütfen çünkü ideal boyutu 22 mm değil mı.

Tamamen klomenden kaynaklı o zaman cnm üzme kendini lütfen çünkü ideal boyutu 22 mm değil mı.
25mm ye kadar gebelik oluyo tatlim 24 mmlik yumurtayi gorup hala daha klomen verdi doktor Allahtan kist olmadi ki yumurtlama oldu. O doktoru acil degistiricem sunu anladim dogum doktorundan infertilite uzmani olmaz. Bi prof var onu aradim da sorup destek aldim derhal ona gidicem 1 2 ay daha klomeni kendim deneyip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…