Gebe kalamayanlar buraya.....

Yaaaa benim de 9.gunum ama catladi catlicak hissediorum sol tarafimcok baskili. Klomen ise yario galiba. Belki ayni anda yumurtlar hamis oluruz :KK66:
Tatlım bugün kontrol vardı, doktor yumurta çatlamış rahim duvarin 10 mm herşey çok iyi görünüyor, progesteron sonucuna göre su gün çatlamış diyebilirim çalışmalara devam dedi :halay: nar suyu ise yaramış galiba. Doktor şaşırdı 6 mm di perşembe nar suyu içtim dedim zararı olmaz ama yararına da inanmıyorum dedi desin banane. Bu ay herşey iyi gidiyor İnş güzel olur sonuç.

1 sene 8 ay korunmadık olmadı.bu ay tedaviye başladım canım.
Ya merak ediyorum ben 1bucuk yillik evliyim ve ilk gunden beri korunmuyoeum bi dis gebeligim oldu bi dusugum oldu devlette muayne oluyorum hic boyle bi muamele gormedim. Fakat doktorda bana senin gebe kalmanda hicbir engel yok iki tane genelik gecirdin dedi. En son beni genetik bolumune gonderdi tahlil verdim 2 ay sonra cikicak sonuc. Simdi ise kendim evde ovülasyon testi yaptim cift cizgi cikti dunde belime yakı vurmustuk bakalim bu gunlerde bizde sansimizi deniycez. Rabbim isteyen kullarinin kucagini bos birakmasjn bizleri evlat sevgisinden mahrum birakmasin

Ya merak ediyorum ben 1bucuk yillik evliyim ve ilk gunden beri korunmuyoeum bi dis gebeligim oldu bi dusugum oldu devlette muayne oluyorum hic boyle bi muamele gormedim. Fakat doktorda bana senin gebe kalmanda hicbir engel yok iki tane genelik gecirdin dedi. En son beni genetik bolumune gonderdi tahlil verdim 2 ay sonra cikicak sonuc. Simdi ise kendim evde ovülasyon testi yaptim cift cizgi cikti dunde belime yakı vurmustuk bakalim bu gunlerde bizde sansimizi deniycez. Rabbim isteyen kullarinin kucagini bos birakmasjn bizleri evlat sevgisinden mahrum birakmasin
Canım bir arkadaşım iki düşük yaptı genetik bölümüne göndermiş araştırılmış kan pıhtılaşması çıkmış. Şimdi oda klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi görüyor. Aşama aşama bu tedaviler. Yalnız sonucun iki ay sonra çıkması garip. Neden o kadar geç

Amin inşallah hayırlısı olsun sağlıcakla gelsin bebeğim perşembe günü aşılamam yapılcak heycanlı bekleyiş başladı

Merhabalar arkadaslar. 2,5 yildir bebegimiz olmuyor sebepsiz infertilite tanisi kondu. Rahim filmi histeroskopi temiz. 3 kere asilama yapildi hicbiri tutmadi. En son Bursa ya geldik doktor cikolata kisti var minik bununla direk tup bebek dedi. Bakalim bu ay sogan kürü yapiyorum belki kisti attirir diye. Cok dusuk bir ihtimal hamile kalmam ama dusuk yapar mi sogan kuru bilen var mi

Merhabalar arkadaslar. 2,5 yildir bebegimiz olmuyor sebepsiz infertilite tanisi kondu. Rahim filmi histeroskopi temiz. 3 kere asilama yapildi hicbiri tutmadi. En son Bursa ya geldik doktor cikolata kisti var minik bununla direk tup bebek dedi. Bakalim bu ay sogan kürü yapiyorum belki kisti attirir diye. Cok dusuk bir ihtimal hamile kalmam ama dusuk yapar mi sogan kuru bilen var mi
Olur Allah'ın izniyle cnm çok insan olumlu sonuç aldı. Ben soğan kürü ile reglimi düzene soktum inş kimsenin kucağı boş kalmaz. Allah aratmasin. Sogan kürunu regli bittince ikinci gun başlicak on beş gün sonra bırakacaksin o dönem henüz embriyo rahme inmiş olmuyor zaten rahim kaslarını güçlendirir ve miyom küçükse çözer inş.

Olur Allah'ın izniyle cnm çok insan olumlu sonuç aldı. Ben soğan kürü ile reglimi düzene soktum inş kimsenin kucağı boş kalmaz. Allah aratmasin. Sogan kürunu regli bittince ikinci gun başlicak on beş gün sonra bırakacaksin o dönem henüz embriyo rahme inmiş olmuyor zaten rahim kaslarını güçlendirir ve miyom küçükse çözer inş.
Amin canim amin. Rabbim isteyen herkese evlat nasip eder insallah. Cikolata kistim kucuk oldugu icin ameliyatla alinamaz dedi doktor rezervlere zarar verir ameliyat dedi. Son care deniyorum bakalim adetim bitince basladim. Bir dahaki adette tup yapilacak zaten o zamana kadar temizlenir rahmim insallah

Kızlar merhaba dün dr gittim sabah akşam kullandığım klomenle yumurtam 28 mm olmuş o nedenle çatlatma vermedi. Kendiliğinden çatlamasını bekleyelim dedi.
Yumurtam 7 taneden az olunca dr amh tahlili istemişti ona göre tüp bebek önerecekti fakat testim normal çıktı kısmetse bayramdan sonra Hsg rahim filmi çekileceğim filmden sonra hamile kalan çokmuş inşallah bende kalırım.

Tüm arkadaşlarımın bebek hasretinin bir an evvel sonuca varması dileğiyle

Mrb bende sogan kuru yaptim pko icin gercekten etkisini gordum insallah sana da iyi gelir.. Bende hamile kalamiyorum tup bebek tedavisi goruyoruz bu ayda ostrojenim yuksek cikti o yuzden ertelendi aranizda bu durumu yasayan var mi nasil dusurebilirim doktor ilac vermedi bi ay daha beklemek istedi ;((((

Mrb bende sogan kuru yaptim pko icin gercekten etkisini gordum insallah sana da iyi gelir.. Bende hamile kalamiyorum tup bebek tedavisi goruyoruz bu ayda ostrojenim yuksek cikti o yuzden ertelendi aranizda bu durumu yasayan var mi nasil dusurebilirim doktor ilac vermedi bi ay daha beklemek istedi ;((((
Forumda okuyorum canim sogan.kurunde cok akinti oluyor basta diyorlar. Bende pek olmadi , cikolata kistim olmasina ragmen. Senin olmus muydu

Kizlar selamlar
Ya sogan kuru uygulayanlar gebelik ve pko icin uygulama seklini yazabilir mi? Benim bildigim adetin 7. Gunu baslaniyo ve 15 gun uygulaniyor ama annem bi 15 gun sonra bidaha uyguliycan die soyluyor emin olamadim.

Kizlar selamlar
Ya sogan kuru uygulayanlar gebelik ve pko icin uygulama seklini yazabilir mi? Benim bildigim adetin 7. Gunu baslaniyo ve 15 gun uygulaniyor ama annem bi 15 gun sonra bidaha uyguliycan die soyluyor emin olamadim.
Sitesinde yazan soyle canim: adet bitince baslanir 15gun uygulanip 5 gun ara verilir. Tekrar 15 gun daha icilir kür biter yaziyor canim, ibrahim saracoglunun sitesindende okuyabilirsin canim. Pko,cikolata kisti ve miyomlara iyi gelir diyor

Sitesinde yazan soyle canim: adet bitince baslanir 15gun uygulanip 5 gun ara verilir. Tekrar 15 gun daha icilir kür biter yaziyor canim, ibrahim saracoglunun sitesindende okuyabilirsin canim. Pko,cikolata kisti ve miyomlara iyi gelir diyor
Kürü uygularken bazilari hamile kalmis bazilarida ise yaramadi diyor. Yani kisiden kisiye gore değişiyor heralde durum. Fakat ise yaradigini söyleyenler cogunlukta insllh bizede fayda verir ben 6gundur içiyorum

geçmiş olsun cnm, hormon dengeleyici olarak testere dişli aslan pençesi al çok işe yarıyor :)

Forumda okuyorum canim sogan.kurunde cok akinti oluyor basta diyorlar. Bende pek olmadi , cikolata kistim olmasina ragmen. Senin olmus muydu
valla benim aşırı akıntım oldu bembeyaz korktum bile, enfeksiyon yoktur sizde ondan az olmuştur ya da yanlış mı yaptınız?

Tamam canim tesekkur ederim bide ordan bakayim. İnsallah fayda eder

valla benim aşırı akıntım oldu bembeyaz korktum bile, enfeksiyon yoktur sizde ondan az olmuştur ya da yanlış mı yaptınız?
Sitesinde yazani birebir uyguladim canim o nedenle yanlis degildir heralde. Enfejsiyon yok sanirim fakat minikte olsa kistim var onu atar insllh kür

X