Gebe kalamayanlar buraya.....

Hepside içine giriyor kistler çok belli ve çok canm..bi buçuk yıldır var bende pco nasl bu kadar ilerledi anlamadm bende..insülün içinde glifor kullaniyorum..kilom çok iyi öyle kıllanmam falanda yok..ama kistler o kadar net gözüküyor ki

Gliforu bende kullanıyorum infolic ilacnida cok arastrdm doktorumdan bende isticem cok faydalyms pcolu olanlara
Oyleymis ben de 1 aydir kullaniyorum gunde 4 sase iciyorum oyle soyledi doktorum3 ay kullanacagim daha 2 ayim var aslinda bu ay da ise yarayip yaramadigini ogrenmek isterdim ama 20 lik dislerim cikti hesapta yokken o yuzden birliketlik olamadi esimle daha dgrusu 1 kere oldu o da tutmaz zaten ama ben kullanmayi hic kesmedimdisten sonra sa kesmicem cekildikten sonra da doktoruma sordum zarari yok sen devam et dedi 3 ay boyunca o yuzden bu aydamemin degilim dahadogrusuhic beklentim yok ama arastirdigim kadaryla inofolic bir mucizeymisbizim gibiler icin ozellikle ben 4. Kutuma gectim su an sen de vakit kaybetme derim ben

Ihmal etme canm iliski yasamasnz bile düzenli olarak iç başlıcam bende en kısa zamanda..peki siz ne kadar süredir uğraşıyorsunuz çocuk için canm

Ihmal etme canm iliski yasamasnz bile düzenli olarak iç başlıcam bende en kısa zamanda..peki siz ne kadar süredir uğraşıyorsunuz çocuk için canm
Yok canim verdi vereli cok titizimtum ilaclarima gliforu mesela biliyorsun ne kadar sert bir ilac her sabah ortadan ikiye boluyorum koca bicakla☺sadecd asprini kullanamicam onu da dis doktorum simdilik yasakladi e tabi kan durmayabilir diye ama bir anda hepsi ust uste geldi su disler cikmasydi cunku o kadar kullandim tamam 1 ayda hemen etki etmez belki ama deneyemedik bile hic ummadigim yerden cikti su dis ama ben kulaniyorum tabi yine de bir senelik evliyim canim ben 8 ay once ibr kurtajim oldu maalesef 7 haftalikkrn gitti bebis 8 aydir olmuyor su an

Canım iliski her zaman olur önemli olan sağlık bu kadar stres yapma bence sabret herşey yoluna gircek elbet allah yardmcn olsun dis de çok zor ya kabir azabı gibi

Kızlar ovulasyon yaptım bekliyim mi bi gün daha yoksa başlıyımmı ilk kez ovulasyon deniyorum bu arada adetin 9 ve 10. Günü yaptım bugün 10. Günüm

Eklentiler

• IMG_6232.JPG
    18,8 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar ovulasyon yaptım bekliyim mi bi gün daha yoksa başlıyımmı ilk kez ovulasyon deniyorum bu arada adetin 9 ve 10. Günü yaptım bugün 10. Günüm
ovulasyon testi yapın tabi ama gün aşırı ilişkiyi de ihmal etmeyin. ya şu gün yap bugün yap beni strese sokuyor soğuyorum böyle olunca, doktor da ilişki kalitesini bozduğunu söylüyor zaten. bu çocuk isteği bize her yolu denetiyor hak veriyorum size ama istemeyince olmuyor istiyorsan durmanın anlamı yok pufff.. gün aşırı ilişki şart ayrıca yumurtlama için erken bence bir kaç gününüz daha var.

Valla canım al benden de o kadar ben artık adet bittikten sonra başlayıp 10 gün falan gün aşırı yapıyorum sonra yapmıyorum çünkü bıkıyorum artık eşime göre hava hoş da

Valla canım al benden de o kadar ben artık adet bittikten sonra başlayıp 10 gün falan gün aşırı yapıyorum sonra yapmıyorum çünkü bıkıyorum artık eşime göre hava hoş da
kız kafam karıştı benim sen neden öyle yapıyorsun ki, adet bittikten 10. gün sonra başlayacaksın gün aşırı ilişkiye hadi erken yumurtladın desen adet bittikten bir hafta sonra falan başla en erken.. kaç gün de bir regl oluyorsun?

Bence bir gün daha test yap test çizgisi tam net olunca başla
Birley sorcam peki benim akıntım var şeffaf ve uzayan bi akıntı bu ne demek tam olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…