Gebe kalamayanlar buraya.....

selam kızlar ilk defa yazıyorum bende hamile kalamıyorum onu geçtim ben adet bile olamıyorum 4 5 aydır yumurtalıklarım yavaş çalışıyormuş ben gibi olan varmı aranızda kalıcı bi çözüm buldunuzmu

kız kafam karıştı benim sen neden öyle yapıyorsun ki, adet bittikten 10. gün sonra başlayacaksın gün aşırı ilişkiye :110:hadi erken yumurtladın desen adet bittikten bir hafta sonra falan başla en erken.. kaç gün de bir regl oluyorsun?

Benim adetim düzensiz canım kaç günde olduğu belli olmuyor pcos var ama 10 gün yapıp tamamen bırakıyorum sonrasında akışına bırakıyorum bir dahaki adete kadar bazen 3 günde bir bazen iki gün üst üste oluyor yani tamamen boş birakmiyorum

Benim adetim düzensiz canım kaç günde olduğu belli olmuyor pcos var ama 10 gün yapıp tamamen bırakıyorum sonrasında akışına bırakıyorum bir dahaki adete kadar bazen 3 günde bir bazen iki gün üst üste oluyor yani tamamen boş birakmiyorum

Yanlış yazmışım 10 gün yapıp tamamen birakmiyorum :))

yanlış yapıyorsun canım öyle olmaz yumurtlaman reglden hemen sonra başlamaz bir on gün sonra başlar ki seninki daha geç olabilir. iyi oku öğren boşa çaba sarfetme :)

canım benim kuzenimin eşi de kilosundan dolayı hamile kalamıyodu sıkı bi diyet yaptı hamile kaldı e tabi dr a da gitti

şimdi regl ne zaman bitti? yumurtlama dönemi başladığında oluyor o akıntı iki üç gün sürüyor, beyaz katı akıntı ile son buluyor.
Regl 31 ağustosta bitti 1 gün sürdü 1 Ağustosta da leke geldi sadece kan verdim ama 0.13 çıktı bu ay bişey anlamadım kum döküyormuşum ama enfeksiyon yok bu nasıl iş bilemedim Valla

O kadar bıktım ki canım inan yordu beni artık bu çocuk meselesi :KK43:
Yaa ne desem bilemedim cnm böyle takiple yıpranma sonuçta beynimiz yönetiyor hormonları. Akışına bırak ve hafta da en iki ilişki ile devam et. Zor değil basit düzenli regl olunca ama biz de düzen yok bu nedenle ovulasyon testi yardımcı olur dediğim gibi en erken yumurtlama reglnin onuncu günü olur ki çok düşük ihtimal.regl gecikiyorsa geç oluyordur yumurtlama. Bu ay soğan kürü yapıyorum tabi gastritim var bu nedenle günde bir kez tok karnına yapıyorum az da olsa faydası olsun diye. Testere dişli aslan pençesi de içiyorum kısmet artık.

Yaa ne desem bilemedim cnm böyle takiple yıpranma sonuçta beynimiz yönetiyor hormonları. Akışına bırak ve hafta da en iki ilişki ile devam et. Zor değil basit düzenli regl olunca ama biz de düzen yok bu nedenle ovulasyon testi yardımcı olur dediğim gibi en erken yumurtlama reglnin onuncu günü olur ki çok düşük ihtimal.regl gecikiyorsa geç oluyordur yumurtlama. Bu ay soğan kürü yapıyorum tabi gastritim var bu nedenle günde bir kez tok karnına yapıyorum az da olsa faydası olsun diye. Testere dişli aslan pençesi de içiyorum kısmet artık.

Rabbim emeklerini boşa çıkartmasın canım inşallah şifa olur ictiklerin vesile olur dediklerini yapicam sağol :) sen ne zamandır istiyorsun çocuk

Bir de ovulasyon testlerini hiç denemedim çok pahalı mı bir de kesin gösteriyor mu yumurtlama gunlerini

Her gittigimde adet sokturucu verip gonderiyolar bi ara dogum kontrol kullandim ama su an kullanmiyorum dogal yolla duzenli adet gormenin yollarini ariyorum
Anlafm bende her ay söktürücü kullanıyorum..sogan suyunu dene istersen adeti düzene sokuyor tabi ben faydasini göremedim pcodan dolayi

X