Gebe kalamayanlar buraya.....

kizlar ben 2senedir istiyorum olmuyo benim hormon testinde tsh yuksek cikio hersey normal cikio rahim filmi buay dusunuyorum ama tedavi eden bi doktor bulamadim devlete gidiyorum zeynep kamile yonlendiriyolar sinir oldum bi tedavi goremwdim yani gebe kalmak isteyenler hangi doktora gidiyosunuz

Bişey dicem 3-4 gün süren adetim 1 gün sürdü sabah uyanınca ve gün içince mide bulantısı çok oluyo halsizlik göz kararması tansiyon düşüklüğü kum dökmeyle bi ilgisi var mı bunların bilen var mı yardımcı olun :mad:

Bişey dicem 3-4 gün süren adetim 1 gün sürdü sabah uyanınca ve gün içince mide bulantısı çok oluyo halsizlik göz kararması tansiyon düşüklüğü kum dökmeyle bi ilgisi var mı bunların bilen var mı yardımcı olun :mad:
Bana yerleşme kanaması gibi geldi ama bilemedim bukadar kısa surmez normalde hastalık bu test yaptınmı

Hayır ya adet kanı gibiydi ama akşam acile gidicem eşim çalışıyo yalnız gidemiyorum :KK43: adet bitimi sonrası da idrarımda kan gördüm biraz hem testim yok evde

Bana yerleşme kanaması gibi geldi ama bilemedim bukadar kısa surmez normalde hastalık bu test yaptınmı

Vallahi ben o dedigini yapamiyorum 1 yildir evliyim bir ay sonra hamile kaldim kasimda kurtaj oldum kasimdan bu yana 8 aydir gebe kalamiyorum ve kalamadikca da hep dusunecegim sorun ortdam kalkmayinca vazgecemiyorsun ki ki vazgecmek istemiyorsun daha dogrusu nasil olacak ki bu cok bunaldim bende pkoluyum inofolic verdi doktor ama o gebelik nasil oldu da bu olamiyor bir turlu ben anlayamiyorum cok saskinim ve uzgunum
Ben şöyle düşündüm.ben iki uç aylık evliydim pko oldugumu bekarken biliyor ama derinlemesine incelememiştim.evlendiğimde doktor aşılama yada tüp bebek dediğinde şok olmuştum.ama sunu düşün veren Rabbim değilmi ? Biz ne kadar kendimizi afedersin yırtsakta aglasakta zırlasakta bir zamanı var.demekki zamanı gelmemiş.en büyük stres ve bu düşünce.düşünme uğraş bul bi zaman var o zaman gelince olacak.ha olmasada Rabbimin emri...ne bi adım ileri ne bi adım geri.sadece dua etmeliyiz.

Ben şöyle düşündüm.ben iki uç aylık evliydim pko oldugumu bekarken biliyor ama derinlemesine incelememiştim.evlendiğimde doktor aşılama yada tüp bebek dediğinde şok olmuştum.ama sunu düşün veren Rabbim değilmi ? Biz ne kadar kendimizi afedersin yırtsakta aglasakta zırlasakta bir zamanı var.demekki zamanı gelmemiş.en büyük stres ve bu düşünce.düşünme uğraş bul bi zaman var o zaman gelince olacak.ha olmasada Rabbimin emri...ne bi adım ileri ne bi adım geri.sadece dua etmeliyiz.
Aynen dogru soyluysun verecek olanda alcak olanda rabbım o ol dıyınce olucak aslnda bosuna unutsuzluga kapılıp acele edıyoruz sadece dualara sıgındım suan hepımız bunu yapalım okadr mucızeler duyuyrum kı

Merhaba kızlar bende geldim aranıza..bende pco var yaklask 6 aydr fln tedavi gördüm klomen fln hic biri fayda etmedi aşılamayı şart kostu doktorum önümüzdeki ay nasip olursa yaptrcaz..aranzda benim gibi olan varmı :cry:

Merhaba kizlar.
Bende pko luyun 3 ay duphaston sonraki 3 ay klomen ve catlama ignesi denedik. Doktor 3 ay ara verelim dedi bir ay gecti ama ben bise farkli bi doktora gidicem. Cevremdeki arkadaslarim surekli hamilelik haberleri aliyorum. Onlar icin cok seviniyorum ama bi tarafim hep buruk. Benim annemin de 17 sene sonra cocugu olmus ama sorun onda degilmis babamdaymis. Bende de korku olustu annem gibi olursam die. Rabbim isteyen kimseye aratmasin insallah. Bide bu ay hasta olunca sogan kurunu deneyecegim hayirlisi

Canım spermler normalde çok hızlıdır eğer yumurtlama dönemine denk gelirse sen hemen ayağa kalksan bile rahim ağzında binlerce sperm kalır ve uygun şartlar varsa hareket eder.. ama şimdiye kadar hamile kalmaman illa ki sende sorun olduğu anlamına gelmez belki ilişki zamanlarının yumurtlama dönemine denk gelmedi belki de eşinin spermlerinde sıkıntı var yani bu konuda kesin konusamayiz

Cnm doktora gittim uterusta 15 mm miyom varmis yumurtaliklarimda da mm boyutlarinda kistler varmis kan sonucum da cikmadi bunlari dusunerek sanirim hormonlarim ve yumurtam da da bisiler cikar :cry: acaip mutsuzum aksam yemegimiz burnumuzdan geldi esim hala yanlistir bisey vardir diyor konduramiyor ama sonuc ortada :KK43: napacagim bilmiyorum daha uc aylik evliyim :KK43:

Kızlar kan testi yaptırdım değer 0.13 gebelik varmı
Hayırlısı olsun cnm bırkere benımde 0.7 cıktı sonra ertesı gun 0.8 oldu ama yukselmedı ne oldugunuda bılmyrum ama gebelık yok dedı doktor bı hafta sonra tekrar kan tahlılı verıcez adet olmaSsan demıstı adet olmustum . Bazılarınınkı yukselebılıyo umutlendrmek ıstememde. Bellıde olmaz bence sen bı kac gun sonra tekrar bı kan tahlılı ver cunku normal sartlarda testte ya 0.1 yada 1.2 cıkar

Cnm doktora gittim uterusta 15 mm miyom varmis yumurtaliklarimda da mm boyutlarinda kistler varmis kan sonucum da cikmadi bunlari dusunerek sanirim hormonlarim ve yumurtam da da bisiler cikar :cry: acaip mutsuzum aksam yemegimiz burnumuzdan geldi esim hala yanlistir bisey vardir diyor konduramiyor ama sonuc ortada :KK43: napacagim bilmiyorum daha uc aylik evliyim :KK43:

Canım moralini yüksek tutmak lazım bizlerde de hep aynı şeyler var Allah büyük daha beterinden korusun yani bu şekilde moralini bozarsan kistlerin artar Allah korusun

Merhabalar benim de bi sorun olacak bayanlar ya. Bizde eşimle korunmayı bıraktık en son çatlatma iğnesi yapıldım klomende kullanmıştım tabi. Dr verdiği düzende eşimle karı koca olduk. Adetim gecikti çamur gibi lekelenmem olmaya başladı bi kaç gün dr a gittim ama kistim oluştuğunu söyledi. Tarlusal verdi kullanıyorum günde 3 defa alıyorum.lekelenmeden dolayı da eşimle birlikte olmuyorum. Eşimle birlikte olsam bi sıkıntı olur mu hem dinen hem sağlık açısından.

Hayırlısı olsun cnm bırkere benımde 0.7 cıktı sonra ertesı gun 0.8 oldu ama yukselmedı ne oldugunuda bılmyrum ama gebelık yok dedı doktor bı hafta sonra tekrar kan tahlılı verıcez adet olmaSsan demıstı adet olmustum . Bazılarınınkı yukselebılıyo umutlendrmek ıstememde. Bellıde olmaz bence sen bı kac gun sonra tekrar bı kan tahlılı ver cunku normal sartlarda testte ya 0.1 yada 1.2 cıkar
Yani bnde şaşırdım 0.1 çıkıyordu her zaman bu sefer 0.13 çıktı zaten regl oldum 1 gün sürdü küçük bi ihtimal olarak baktı dr zaten

Yani bnde şaşırdım 0.1 çıkıyordu her zaman bu sefer 0.13 çıktı zaten regl oldum 1 gün sürdü küçük bi ihtimal olarak baktı dr zaten
Buyuk ıhtımal malesef negatıf cnm ama yınede ufakta olsa bı umut var cunku cok karsılastım yukselenenıde benımde cok kafamı karıstırmıstı adetımden bır hafta once cıkmıstı hatta ama yukselmedı malesef belkıde bıraz yukseldı ındımmonuda bılmıyorum kımyasal gebelık olayıda olmus olabılır

Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bu arada kizlar Kadikoyde Dr huseyin Kosogluya giden yada duyumlari olanlariniz var mi acaba?

Buyuk ıhtımal malesef negatıf cnm ama yınede ufakta olsa bı umut var cunku cok karsılastım yukselenenıde benımde cok kafamı karıstırmıstı adetımden bır hafta once cıkmıstı hatta ama yukselmedı malesef belkıde bıraz yukseldı ındımmonuda bılmıyorum kımyasal gebelık olayıda olmus olabılır
Hımm hayırlısı ya yapacak bişey yok hayırlı zamanda gelsin de :KK49:

X