Gebe kalamayanlar buraya.....

Bende rahim filmi çekilecek bugün doktor adet söktürücü ilaç duphaston verdi ama dünden beri kahve rengi akıntının var belki erken gelir adetim ayy inşallah gelir bin öncede şu rahim filmini cektirwyim sonucu çok merak ediyorm sonra tedaviye basliycaz

tedaviye nerde baslicaksin bende oyleyim adeti bekliorum rahim filmi cektircem

tedaviye nerde baslicaksin bende oyleyim adeti bekliorum rahim filmi cektircem
İzmirde özel bu hastanede sadece rahım filmi cektircem tedavi için yine gittiğim devlet hatanesindekj doktoruma gidicem dün gittim adet söktürücü hap verdi onu kullanıyorum işte adetin 3. Günü gidicem kan tahlili yaptircam sonuçlarına göre hemen rahim filmi ve tedavi

Merhaba arkadaşlar bende 2bucuk yıldır hamıle kalamaıyorum muaynemı oldum rahım fılmı dahıl hıc bı sıkıntı cıkmadı fakat eşımı bı turlu ıkna edemedım doktor ıcın daha erken oldugunu dusunuyor belkıde hıc bızaman gıtmıyecek doktora cok uzuluyırum denemedıgım sey kalmadı bal corek otları preseed jel herseyı denedım ama olmadı eşımdenmı yoksa rabımmı vermek ıstıyor bılmıyorum belkıde hıcbızaman bılemıycem bunu meryem suresını 41gun okuyup bıtırdım bu ay ara ara ya mucıd ya varıs ya halukı ya şafı husnaları cekıyorum rabbım ol deyınce oluncak bılıyorum adetıme bır hafta var ınsallah meryem suresı vesıle olucak

Canım benim sende bir problem yoksa eşinin spermleri sıkıntılı olabilir bunu kabul etmeyecek ne var sanki herkes gidiyor bu devirde keşke ikna olsa.. en azından acabalar kalmaz kafanda. İnşallah duaların kabul ve vesile olur canım inşallah çok zor bir durum yaşamayan bilemez

Evet bencede normal bısey ama bebegın b sını duymaya tahammulu yok o derece uzak yada oyle gostermeye calısıyor belkıde kendınde sıkıntı hıssettıgı ıcın yuzlesmekten korkuyo yoksa hamıle kalsam benden daha cok mutlu olcagını bılıyorum ama yok ne yaparsam yapayım ıkna edemedm kavga gurultı derken artık konuyuda acmıyorum yoksa evlılıgımz zarara ugruycak ondan korkuyorum bence bıseyı kuldan degıl allahtan ıstemek gerekıyo verıcekte alacakta o ne mucızelerı duyduk ıstedıgı kadar sıkıntı olsun rabbım ol dedıkten sonra onunde durucsk hıcbısy yok

Benim eşim ikna oldu ama hastanede çok stres yaptı test için örneği veremedik. Biz de eve geldik ve örneği o şekilde verdi. Ama evimiz hastaneye çok yakındı.Siz de boyle bir sey yapabilirsiniz. Ozel hastanede yaptirdik testi 100 lira vermistik.

Sperm örneğini hastanede mı vermek zorundayız ya evimiz yakın değilse..biz de bu ay vericez de merak ettim hastanede nasıl olcak

Sperm örneğini hastanede mı vermek zorundayız ya evimiz yakın değilse..biz de bu ay vericez de merak ettim hastanede nasıl olcak
Sperm dışarı çıktıktan 30 dk içinde tahlili teslim etmen gerekiyo aksi halde ölüyor hepsi ne yazıkki. Ev yakın değilse wc de yapcak malesef :)

Neguzel en azından eşlerinizi ikna edebiliyosunuz ben ne yapıcagımıda bılmıyorum..
Sabırlı olmalısın başta benim eşimde istemiyordu ama bende problem çıkmayınca mecbur kaldı gitti en azından insanın kafasında soru işareti kalmıyor inşallah ikna olur eşin en kısa zamanda.

Sabırlı olmalısın başta benim eşimde istemiyordu ama bende problem çıkmayınca mecbur kaldı gitti en azından insanın kafasında soru işareti kalmıyor inşallah ikna olur eşin en kısa zamanda.
Bende belkı gıder doktora dıye rahım fılmı dahıl butun muaynemı yaptırdım bısey cıkmadı bende ben muayne olunca gıder dıye dusundum ama ters teptı sımdı sıkıntıyı kendınde gordugu ıcın yuzlesmek ıstemıyor

Kizlar gecmis olsun hepinize size birsey sormak istiyorum
3 aylik evliyim esimle iliskide geri cekilme yontemiyle korunmaya calisiyoruz. Bazen kacma olayi oluyor onda da ben hemen ayaga kalkip beklemeden yikiyorum
Herkes diyor ki minicik bir kacak bile saglikliysan hamile birakir diyor buda benim aklimda soru isareti birakiyor
Bazen biraz ayip olacak ama icime bosaldigi oluyor ama dedigim gibi ben hemen ayaga kalkip yikiyorum
Sizce bende bir sorun mu var da hic bu kacak tutmadi ? yoksa tutmamasi normal mi ? ( beklemek mi lazim )

Canım spermler normalde çok hızlıdır eğer yumurtlama dönemine denk gelirse sen hemen ayağa kalksan bile rahim ağzında binlerce sperm kalır ve uygun şartlar varsa hareket eder.. ama şimdiye kadar hamile kalmaman illa ki sende sorun olduğu anlamına gelmez belki ilişki zamanlarının yumurtlama dönemine denk gelmedi belki de eşinin spermlerinde sıkıntı var yani bu konuda kesin konusamayiz

Aynen öyle allah yardımcınız olsun inşallah gidersiniz ve temiz çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…