Gebe kalamayanlar buraya.....

7 aydır olmuyor bebişimiz işte herhalde şansı arttırsın diye verdi.
Aynen seviyoruz çalışmayı :)
pko, haşimato var bide zararsız miyom sözde.8 aydır şeker ve troid hapı içiyorum. birde supradyn klomen bende işe yaramadı.bi tıkda yok.eşim pek önemsemiyordu. takip etmiyordu yumurtlama günü diye.

pko, haşimato var bide zararsız miyom sözde.8 aydır şeker ve troid hapı içiyorum. birde supradyn klomen bende işe yaramadı.bi tıkda yok.eşim pek önemsemiyordu. takip etmiyordu yumurtlama günü diye.

Kuzum bende ve eşimde hiç birşey yok sadece yumurtlamam düzensiz. Testleri yaptırdık.
İnşallah sende bendde herkes de muradına erer:KK43:

Çok sordum ama rahim filmi ne için istemişti hangi asamada
3 ay klomen ve ovitrelle kullandım olmayınca rahim filmi istedi. Tüplerime bakmaktı amaç. Bi sürü sıkıntı çıktı. İstediğini sor hayatm. Sorcaz eksikliklerimizi gidercez elbet

Selam hanimlar bisey sormak istiyorum gecen ay tegl 25.gunu geldi buay 30.gunu leke 31.gun leke 32.gun sokuldum ertesi gun normal regl sonraki 3.gunde azaldi ped defismedi bugun de tek pedleyim normalde regl duzenlidir 13 nisan daki bat gunu 2 gun gecikmeli geldi ben onumuzdeki regliyi hangi gun hesaplamam gerekiyor 28 gunu baz alirsam

Merhabalar basligi gorsum yaziyim dedim yanlis yazmiyorumdur insAllah. Bende 24 yasinda 19 aylik evliyim. 19 aydir bebek istiyoruz olmuyor. Bende pco var esimde bir sorun cikmadi. Iki kez klomen catlatma ignesi oldum sonus negatif. Kilomda var ama veremiyorum. 5 veriyom 3 aliyom. Son gittigim doktor bana sol tarafin pco sagdada hic yumurtan yok olmaz cocugun dedi ve ben artik dayanamiyorum cok mutsuzum olsrm kurtuldam diyorum o durumdayim artik. Cevremde herkes hamile gecen bbir arkadasima gittim oda hamile. Son hatalari bebeginin kiyafetlerini utulemis katlamis salonda duruyor. O kadar kotu oldum ki. Dedim Allahim neden benim yok. O ladar mi zor benim icin anne olmak. Internetten pozitif gebelik testi fotograflarina bakar aglar oldum. Psikolojim bozuk alinganlastim. Hicbirseyi mantikli dusunemiyorum. Geceleri uyuyamiyorum. Gu duzleri yataktan cikmak istemiyorum. Kendimden nefret ediyorum artik. Cunku bu dunyanin en kotu insani benim o yuzden cocugum olmuyor gibi. Zihnim bile oyunlar oynuyor ruyayi gercek gercegi ruya gibi saniyorum. Hergun ruyada test yapip pozitif cikan biriyim ben. Hergun ruyamda bebegini doguran emziren seven ama gercekte bebeksiz bir kadin.Vede hicbir sosyal destegim yok ne annem ne babam ne baskasi. Cok mutsuzum dicem ama o bile o kadar hafif ki yasdigim psikolojiye gore. Benim gibi olan var mi merak ettim. Belkide artik cikmak istiyorum bu karanliktan.. ama aydinlik nerede benim icin bir aydinlik var mi onu bile goremeyecek kadar korlestim.

3 ay klomen ve ovitrelle kullandım olmayınca rahim filmi istedi. Tüplerime bakmaktı amaç. Bi sürü sıkıntı çıktı. İstediğini sor hayatm. Sorcaz eksikliklerimizi gidercez elbet

Rabbim nasip etsin en kisa zamanda hepimize:KK200:
Merhabalar basligi gorsum yaziyim dedim yanlis yazmiyorumdur insAllah. Bende 24 yasinda 19 aylik evliyim. 19 aydir bebek istiyoruz olmuyor. Bende pco var esimde bir sorun cikmadi. Iki kez klomen catlatma ignesi oldum sonus negatif. Kilomda var ama veremiyorum. 5 veriyom 3 aliyom. Son gittigim doktor bana sol tarafin pco sagdada hic yumurtan yok olmaz cocugun dedi ve ben artik dayanamiyorum cok mutsuzum olsrm kurtuldam diyorum o durumdayim artik. Cevremde herkes hamile gecen bbir arkadasima gittim oda hamile. Son hatalari bebeginin kiyafetlerini utulemis katlamis salonda duruyor. O kadar kotu oldum ki. Dedim Allahim neden benim yok. O ladar mi zor benim icin anne olmak. Internetten pozitif gebelik testi fotograflarina bakar aglar oldum. Psikolojim bozuk alinganlastim. Hicbirseyi mantikli dusunemiyorum. Geceleri uyuyamiyorum. Gu duzleri yataktan cikmak istemiyorum. Kendimden nefret ediyorum artik. Cunku bu dunyanin en kotu insani benim o yuzden cocugum olmuyor gibi. Zihnim bile oyunlar oynuyor ruyayi gercek gercegi ruya gibi saniyorum. Hergun ruyada test yapip pozitif cikan biriyim ben. Hergun ruyamda bebegini doguran emziren seven ama gercekte bebeksiz bir kadin.Vede hicbir sosyal destegim yok ne annem ne babam ne baskasi. Cok mutsuzum dicem ama o bile o kadar hafif ki yasdigim psikolojiye gore. Benim gibi olan var mi merak ettim. Belkide artik cikmak istiyorum bu karanliktan.. ama aydinlik nerede benim icin bir aydinlik var mi onu bile goremeyecek kadar korlestim.
Canım duygularını okadar anlıyorum ki bende öyle sulu göz oldum doğal olarak herkes bunu anlayamıyor:KK12:
Bazen aklıma geldiği gibi oyala nmaya başlıyorum yoksa gerçekten düşündükçe psikolojik olarak yoruluyor um. Rabbim ümit kesilmez kesilmez kesilmez.. devam calismaya bir zaman i var biliyorum..
Bebeğim de bekliyor beni..

Çok stresliyim sürekli ağlıyorum :KK43: eşim bugün doktora gitti hiç sorun çıkmadı.sonuçları çok güzel çıktı.demekki sorun bende :KK43: eşimde bişey cıkmamasına sevindim ama kendimi çok kötü hissediyorum.şuan regli dönemindeyim.bitince hemen doktora gideceğim :KK43:
Regl in ikinci ya da üçüncü günü gidiliyor doktora

Rabbim nasip etsin en kisa zamanda hepimize:KK200:

Canım duygularını okadar anlıyorum ki bende öyle sulu göz oldum doğal olarak herkes bunu anlayamıyor:KK12:
Bazen aklıma geldiği gibi oyala nmaya başlıyorum yoksa gerçekten düşündükçe psikolojik olarak yoruluyor um. Rabbim ümit kesilmez kesilmez kesilmez.. devam calismaya bir zaman i var biliyorum..
Bebeğim de bekliyor beni..
Ben pek umitlenemiyorum artik. Cok mu sabirsizim bilmiyorum. Siz ne zamandir istiyorsunuz.

senin gibi hissediyorum bende. Doktor iyisiniz dediği halde her ay olmaması kahrediyor beni. Her gün aynı eziyet . Suçum ne diyorum bende sonra demek ki hak ediyorum diyorum sonra düşünüyorum kime ne ettim ki diyorum . Bir gün eşim sevdiğim adam bana bir çocuk bile veremedin derse naparım onu bilmiyorum. üzülme dersem sana kendimi kandırmış olurum çünkü hissettiklerini birebir yaşıyorum. Rabbim acısın bize başka da diyecek bir şey yok.

senin gibi hissediyorum bende. Doktor iyisiniz dediği halde her ay olmaması kahrediyor beni. Her gün aynı eziyet . Suçum ne diyorum bende sonra demek ki hak ediyorum diyorum sonra düşünüyorum kime ne ettim ki diyorum . Bir gün eşim sevdiğim adam bana bir çocuk bile veremedin derse naparım onu bilmiyorum. üzülme dersem sana kendimi kandırmış olurum çünkü hissettiklerini birebir yaşıyorum. Rabbim acısın bize başka da diyecek bir şey yok.

Öle düşünmeyin daha erkenmiş 8 ay olur inş ibrahim saraçoğlunun kürlerini denesen bende 5 yıllık ewliyim bir kızım war kızımın çok istemesi üzerine kardeş yapalım dedik ama şok fsh 10.1 ve bebek sahibi olamıyorum soğan kürüne başladım ne dielim buda bziim sınavımız bakalım inş bizede nasip eder allahım

Aynen oyle canim. Anlamayanlar kendini rahat birak diyor olur diyor ama olmuyor iste 19 aydir cok siktigimda oldu cok rahat oldugumda. Ama hamile kalamiyorum. Insanlar cok anlayissiz. Gecen bir yere bebek gormeye gittik. Kadin diyorki misafir gelince bebegim cok huysuzlaniyor. Bebegi olmayanlar fesatlaniyor galiba diyor. Yaa o ladar kotu hissettim ki. Kucucuk bir bebege neden fesatlanayim ben. Anca bebek gorunce dua edip Allahim bizede nasip et diye geciriyorum icimden. Bu fesatlanmak midir. Yani bebegi olmayanlar vebali falan mi fesatlanip nazar edeck bebege. Bilmiyorum ya belkide anlayissiz insanlar yuzunden bu ladar mutsuzuz. Senin bak bir sikintin yokmus doktor demis. Insallah tez xamanda bebegine kavusursun. Isteyen herkese versin Allahim cunki cok ama cok zor yoklugu. Istedigi ilk aydan hamile kalan sonra ard arda hamile kalip of yine hamile kaldim diyebilen insanlar icin bizim yasadiklarimiz cok anlamsiz. Anca bizler anliyoruz birvirimizi.

Ben kendim için soğan kürü ve hayıt tohumuna başladım 10 gün oluyo bende çikolata kisti ve prolaktin yüksekliği vardı. Eşimin sperm sayısı 80 milyon ama ileri hareketli %35 onun için de keçiboynuzu özü aldım eczaneden. Polen aldım aktardan ace plus vitamin hapı aldım bıldırcın yumurtası bal süt veriyorum bir de kısmetse ikimiz de hacamat yaptıracağız haftaya.. ben çok ara verdim yıllardır hiçbişi yaptırmadım doktora gitmek dışında.. şimdi bunlara kalkıştım Rabbimin ol emrini bekliyorum inşallah benim de benim gibi yüreği evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkesin de hayırlı sağlıklı çoook tatlı bebişimiz hatta bebişlerimiz olur.. herşey Allah'tan ben ondan istiyorum sadece Rabb'den
HAYIT tohumu prolaktini yükseltiyor, yanlış yapıyorsunuz

X