Gebe kalamayanlar buraya.....

Canım illa birinde suç bulmak zorunda değiliz bunu aklından çıkar. Nice insanlar var hiç sorun gozukmeyip yıllarca bekleyen.. Herşey zamani gelince olur. O zaman i da birtek Allah cc biliyor .
Haklısın sorun olmadığı zaman dahada şaşırıyor insan ne yapacağını.Allahım hayırlı zamanda hepimizi evlat sahibi yapar insallah.yaşım geçiyor korkum bu yüzden

Haklısın sorun olmadığı zaman dahada şaşırıyor insan ne yapacağını.Allahım hayırlı zamanda hepimizi evlat sahibi yapar insallah.yaşım geçiyor korkum bu yüzden
Amin amin amin
Umut hep vardır moral olarak kendimizi desarj etmemiz lazım pozitif olmalıyız anne adayi olarak bazen kolay bazen zorlayarak ama doktor ihmal etmeden sabırla duayla. . En güzel en akıllı en hayırlı evlatlar nasip edicek Rabbim inş
Yarın rahim filmine gitcem. Bana dua edin.
Rabbim hayırlı güzel sonuçlar cikarsin
Rahim filmi doktor mu istedi canım

En kötüsü nasıl olsa normal yoldan olmuyor deyip gün aşırı ilişkiden vazgeçtim artık.bu ay gün aşırı denicem canım inşallah Allahım mucizeyi verir.

Evet btnm. Yollardaym.

Kızlar ben yumurtlama takibi yapıldı iki ay olmadı , bugünde reglimin ikinci günü doktorum çağırdı ne yapacak bundan sonraki aşama nedir? Bu ay 7. denememiz.

En kötüsü nasıl olsa normal yoldan olmuyor deyip gün aşırı ilişkiden vazgeçtim artık.bu ay gün aşırı denicem canım inşallah Allahım mucizeyi verir.
İnş canım aklına geldikçe gün aşırı da aklında olsun yani akışına bırakmaya çalışalım sırf çocuk düşüncesiyle değilde
Biliyorum elde değil ben bebek görünce gözlerim doluyor çok iyi anlıyorum canım

Evet btnm. Yollardaym.
Ne asamadasin

Merhba herkese benim 14 aydir bebegim olmuyor duzenli olan adetlerim de sasmaya basladi adet olsam onumuzdki ay klomene baslayacagim ama suan geciktim basima bir de pko cikti galiba

Hahhaseviyoruz bebis te istiyoruzz
Bana daha ilaç veren doktor cikmadi

Kaç aydır düşünüyorsunuz canım?
Ya benim iş yoğun bakma böyle dediğime pek yapamıyoruz. Özellikle doktorun verdiği zamanda yıllık izne ayrılıcam iki gün. Sonra sabahlar olmasın yapıcam

Sol tüpümü açtılar. Rahimde perde varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…