Gebe kalamayanlar buraya.....

Bende geldim kızlar 11 aylık evliyim bbizDe bebis istiyoruz hayirlica hic korunmadik adet duzensizligim var bi cok doktora gittim ilaclar kullandim düzelmesi 3 ay olmadığı oldu ama bebis olmadı esimde göreve gitti bu kac aydır yok nasipse bu ay gelcek inşallah ve ben saklamada nasıl yol izleniyor bilmiyorum hemen yaptirmalimiyiz onuda bilmiyorum esimde henüz erken kendini yıpratma diyor ama ben istiyorum ne yapsam bilemedim insallah rabbim her isteyene evlat nasip eder

Kizlar merhaba benimde 1 kimyasal gebeligim var simdiyse adetim 4 gun gecti idrarda baktim cok cok silik cizgi cikti heveslendim ama adet sancisi gibi sanci basladi ve kahverengi akintim var adetim olesine duzenlidir ki resmen saatleri bile sasmaz o derece simdi kan verdim aksama sonuc cikacak bazilarida yerlesme kanamasidir o diyor kafam cok karisik

Ben de de leke ve ağrı olmuştu ilk gebeliğimde hasta olacam sanmıştım. O yüzden yorma kendini ve bir an önce tahlili öğrenmeye bak inşallah kimyasal gebelik değildir

Ben de de leke ve ağrı olmuştu ilk gebeliğimde hasta olacam sanmıştım. O yüzden yorma kendini ve bir an önce tahlili öğrenmeye bak inşallah kimyasal gebelik değildir
Ayyyy ne guzel soledin oleee tesekkur ederim.....kendimi cok kaptirdim Allah hayirlisini versin tabikiii amaaa annemleri kvalidemleri ole heveslendirdimki nasil yokmus dicem bilmiyorum ins

yasendeki leke hafifmiydi bendeki lekeyi gecti parcamsi hafif kirmiziyla birlikte kahverengi gelio catlicam merakkktan kasik agrisi ile birlikte

yasendeki leke hafifmiydi bendeki lekeyi gecti parcamsi hafif kirmiziyla birlikte kahverengi gelio catlicam merakkktan kasik agrisi ile birlikte
Bu olayın üzerine 2 seneden fazla geçti. Fakat tamamen hasta olacağımı düşünmüştüm. Sonra devamı gelmeyince birkaç gün sonra test yaptığımda çıkmıştı. Gebeliğinde adet olan insanlar bile var. Sonuçta testte çıkmış. Ama dikkatli ol derim ve stres yapma. Test sonucu çıkmadı mı? Hastanenin sitesinden yada e nabızdan öğren merakın dinsin

Yok cikmamis yaaa ozel bir tip labaratuarinda yaptirdim saat 1 de verdim kani anlamadim evet yaaa idrarda cikti amaa insallah oledir ilk bebegim ve acaip heyecanliyim insallah uzulmem cok tesekkur ederim

Yok cikmamis yaaa ozel bir tip labaratuarinda yaptirdim saat 1 de verdim kani anlamadim evet yaaa idrarda cikti amaa insallah oledir ilk bebegim ve acaip heyecanliyim insallah uzulmem cok tesekkur ederim
Bu nasıl iş? İlçede yaşıyorum gidiyorum acile, yarım saate bilemedin 1 saate alıyorum sonucu

Herkese iyi akşamlar arkadaslar. Ben 27, esim 30 yasinda. 3,5 yildir evliyiz. 1,5 yildir bebek istiyoruz ama 13 ayda 2 kayip yasadik. İlkinde 5-6 haftalikken kanamam oldu kurtajla alindi. ikincide 11+3 haftalikken kontrolde kalp atisi olmadigindan alindi. 2.si patolojiye gonderilmis temiz cikmis. Şimdi ayrintili bir taramaya giristik. 15 maddelik test istedi doktorumuz. Çogu cikti sonuclarin. sadece d vitamini ekligi ve lupus1-lupus2 sıkıntılı gorunuyo. Bunlar da pihtilasmayla ilgili galiba. Bu konuda bilgisi olanlar yardim etsin lutfen. Bu lupus1-lupus2 nedir tam olarak. Sonuc negatif olmasi gerekiyomus. Bende sayilar yaziyo. Diger sonuclar icin beklemedeyiz...

Esim son hamilelikten önce sperm testi yaptirmisti. Dr iyi demiş bir de siz degerlendirir misiniz;

Perhiz: 5 gün
Renk,Koku : Normal
Volüm : 5.1 ml
Likefaksiyon: 30 dk
Sperm Sayisi/ml : 80milyon
Total Sperm : 408milyon
Morfoloji : %9 (Kruger Strict)
Total Motilite : %75
Progresif Mot. : %50
Non Progresif : %25
Aglutinasyon : Yok
Yuvarlak Hücre : 1-2 adet

Dogal yollardan sansimiz nedir sizce?Psikolojimiz alt üst oldu iyice. Allah yardimcisi olsun herkesin.

Merhaba arkadaşlar dün doktora gittim çoçuk için bana azitro ilaci verdi ve bnde overkist olduğunu söyledi il defa doktora gidiyorum bu ilacı kullanan varsa yada bilgi edinen varsa bana yardımcı olabilir misiniz

Merhaba arkadaşlar 2 senelik evliyim dün doktora gittim bana azitro ilacını verdiyse bana overkist olduğunu söyledi bu ilacı daha önce kullanan varmı bana yardımcı olurmusunuz

Kizlar benimkide kimyasal gebelikmis ve kaybettim
Rabbim sabrını versin. Düşüğün kıçı içindedir derler, inşallah öyle olur. Soğan kürü yapın yada hayıt otu kullanın ve tabi folik asit alarak çalışmalara devam. İnşallah hayırlısıyla tez zamanda nasip olur... :)

Arkadaşlar Merhaba bişey sormak istiyorum femara kullanan varmı aranızda varsa ne gibi sonuçlar aldınız
Devletteki ve ozeldeki tup bebekte kullandim 5 gun yumurta buyutme ve kalitesi icin.devaminda igne kullanildi tupbebekler negatif sonuclandi.herkeste boylevolacak diye birsey yok yalniz moral bozma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…