Gebe kalamayanlar buraya.....

Bend

Çok haklısın cnm seni o kadar iyi anlıyorum ki aklımdan hiç çıkmıyor hep bi tarafım karamsar benim 3 kez yumurta takibim yapıldı serephone diye ilaç kullandim ama olmadı bu ay gitmicem doktora öyle dedi 1 ay dinlensin vücut diye bir daha ki ay rahim filmi istedi offf bilmiyorum çok korkuyorum o filmden

tugce0641 Canım hiç korkma dış gebelik ten sonra kaç aydır korunmuyorsun benim bu ikinci ayım 6ay korunduk. 2 aydır başladık 6ay verdi kendiliğinden olmazsa rahim filmi çekicez dedi 5dakika sürüyor diyorlar allahın izniyle hemen biter film bazıları çok abartıyor kalbini ferah tut allah nasip etsinde yavrularımızı hayırlı sağlıklı bi şekilde rahim filmi ne ki onada dayanırız

Hala olmadım. Benim de 5 yasında bi oğlum var 1.5 yıldır düşünüyoruz ama denk gelmedi bi turlu. Pazartesi hastaneye randevu aldım. Varsa çıkar yoksa da beden geçikti bu kadar. Allah hepimizin gönlüne göre versin herkese nasip etsin

Canım bu ay 3 denememiz oldu dış gebelik sonrası Allah bir daha yaşatmasın eşim o kadar rahat ki olur kasma diyor ama ben hiç rahat değilim şu filmi bi cekiliyim bakalım 2.ler çok nazlı oluyormuş ya

Amin canım inş güzel haberler alırsın darısı hepimize olsun

Canım bu ay 3 denememiz oldu dış gebelik sonrası Allah bir daha yaşatmasın eşim o kadar rahat ki olur kasma diyor ama ben hiç rahat değilim şu filmi bi cekiliyim bakalım 2.ler çok nazlı oluyormuş ya

İmtihanımız bence hayırlı olan zaman değil daha demekki artık çok takmamaya çalışcam dış gebelik servisinde tanıştığım hala da görüştüğüm bir arkadaşım 4.ayında umudunu kestiği anda hamile kaldı allah büyük hangi şehirdesin canım

İnşallah hamilelik haberini alırsın canım hayırlısıyla sağlıkla gelsin nazlı melekler

Ayyy inş bizde öyle olur hamis kalırız ben kocaelindeyim canım sen hangi şehirdesin

Ankaradayım bende canım inşallah bana umut oldu o arkadaşım inşallah bizde kafaya takmadığımız anda sürpriz yaparlar bize

Bende aslen ankaraliyim evlenince kocaeline yerleştim inş arkadaşın bana da umut oldu hem 1 kez öyle oldu diye niye olsun Allahım izniyle kavuşuruz meleklerimize

Bende aslen ankaraliyim evlenince kocaeline yerleştim inş arkadaşın bana da umut oldu hem 1 kez öyle oldu diye niye olsun Allahım izniyle kavuşuruz meleklerimize

İnşallah canım benim ne güzel dedin bak bugün milat olsun mu dış gebeliği unutmaya varmısın 28.09.2016 yazalım buda burda dursun. allah nasip eder inşallah isteyen herkese bizede hayırlı sağlıklı bir evlat

Merhaba bayanlar 1 yıllık Evliyim geçtiğimiz ay ilk denememizi yaptık kısmet olmadı şimdi ikinci ay için deniyoruz doktora gittim herhangi bir sıkıntı yok dedi ve glukofen ve falbiol ilaçlarını verdi kullanıp hamile kalan varmı acaba ?

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Benim 10. Güntestim 169, 12. Gün 300, 14. Gün yani bugün 390 çıktı. Doktor iki gün sonra tekrar yap, bir şey diyemeyiz dedi ama bu kesin düşük demek değil mi? Ben iki gün beklemeden yarın yaptırayım diyorum, nasıl olsa azalmaya başlıyacaktır bir şekilde. Bu durumda olup gebeliği devam eden olur mu?

Canım allah kolaylık versin. Çok zor bir durum ama sen de çok güçlü bir annesin. Ben de ikinci kez anne olmak istiyorum ama olmuyor 1,5 senedir. Öncelikle memorial gibi iyi bir tedavi hastanesine gitmeni öneririm. Ben de yeni Tüp bebek yaptırdım sma bugün düştü malesef. Çok uzatmadan tüp bebek denemek mantıklı bence. Ama tabi ki önce iyi bir araştırmaları gerekir. İlk oğlum hemen olmasına rağmen, ikincisinin kendi kendine olması mümkün deüğüilmiş benim ama gittiğim doktor beni oyalamış yalnızca. Bunu memorial da öğrendim ben de mesela.

Sizinle aynı ewreleri bende yaşadım 2 aşılama yaptrdm birde ama hala olumlu sonuç alamadım inşallah siz alirsnz bende de hiçbir problem yok tüplerim dışında

Kizlar bende gebe kalamiyrm 5 aydir basimdan 1 kurtaj gecti ama kanamam uzun surmustu ve kahve rengi lekelenmelerim olmustu ondan dolayi acaba tuplerimmi tikandi dye dusunuyrm cok korkuyrm yasim daha 24 evlenicem nasi olucak blmyrm aci cekmeye artk halim kalmadi

merhaba,

birileri bana yardımcı olabilir mi? benim regl günüm 4 gün gecikti ve dün aşırı mide bulantısı kusma ile tüm gece ayaktaydım. bende normalde beklemem gerekiyor diye düşünürken kusma olunca bir sevinçle acaba mı dedim. Bugün kan testi yaptırdım Beta Hcg <0,100 referans 0-5,3 çıktı. tabii doktor negatif dedi ama geç döllenme olduysa kan testini haftaya tekrarlamamız gerekir dedi.
benim regl bu yaşıma kadar hiç gecikmedi 7 aydır da bebek düşünüyoruz acaba aranız da kan testi negatif olup doktorun dediği gibi sonra değerleri yükselip gebe olan var mı?

yardımınızı rica ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…