Gebe kalamayanlar buraya.....

kızlar 2 sene olmadı bebeğimiz soğan kürü denediğim ay hamile kaldım şükür. aşılama yapılacak ay hamıle oldugumu öğrendım. sizde deneyin :)

kızlar 2 sene olmadı bebeğimiz soğan kürü denediğim ay hamile kaldım şükür. aşılama yapılacak ay hamıle oldugumu öğrendım. sizde deneyin :)

Canım fsh e2 prolaktin değerlerin nasıldı olmayış sebebine ne dedi drlar bende yarın başlıyorum soğan kürü ne adetim biteli yarın 2 gün olacak nasıl uyguladın yazabilir misin

Canım fsh e2 prolaktin değerlerin nasıldı olmayış sebebine ne dedi drlar bende yarın başlıyorum soğan kürü ne adetim biteli yarın 2 gün olacak nasıl uyguladın yazabilir misin

Canim inam hatırlamıyorum degerlerimi bende sorun yoktu zaten esim varikoselden ameliyat oldu morfoloji sıfırdi asilama dediler bende son olarak soğan kuru deneyim dedim vesile oldu şükür. Yumurtanin catlamasina yardimci olurmus sogan rahmi temizlermis.
Adetin 7.gunu baslanir 21. Gun birakilir toplam 15 gun uygulanir. Yemeklik dışı kahverengi içi beyaz sogan kullanılır. Iki su bardağı hazir su kaynatilir soganin kabuklari soyulur dörde bölünür suya atilir kapagi kapali bes dk kaynatilir süzülür ılık içilir. Sabah aksam aç içilir taze hazirlanir

Kızlarr beni de alın aranıza ben 4 yıllık evlıyım 3 yasında bi kızım var ıkıncısını istıyoruz altı aydır ama olmadı hiçbir sorun yok olmuyor şaştım artık herkes bisey söylüyor ne yapıcımı bilmiyorum inanın kafaya takmamakla olmuyor ki kayınvalıde görümce var bide tabi lafları sözleri bıtmıyor oyle işte Rabbim hayırlısını versin hepımıze

Hiçbir sorun yoksa soğan kürü mucize bende yeni başladım hormonlara bakıldı mı

Benim bat 30 kasım

Canim ben adetten ciktiktan hemen sonra 15 gun boyunca sabah oglen aksam ac karinla 1 bardak ictim mesela her ictigim bardaktan sonra bir tanede kuru incir yiyordum. Progesteron ve folik asiti de kullandim cok sukur 3 gunum kaldi olmadim

Bir tane sari kabuklu sogani bltemiz bi sekilde yika kabugunu soyma kaynat iliktan biraz daha sicak bi sekilde ic her yaptiginda taze sogan kaynat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…