Gebe kalamayanlar buraya.....

Ben 2 aydır adet olmuyorum ablacım
stresten heralde

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bazi konularsa yorumlarinizi takip etmek istiyorum.Ben iki kez gebe kaldim ama ikiside düştü.İstanbul avrupa yakasinda oturuyorum.sizin gidip memnunkaldiginiz hastaneler varmi doktorum iki düşük yaptin cerrahpasa yada capa ya git dedi sizce nerde hangi doktora gitmeliyim fikri olan varmi acaba
merhaba geçmiş olsun , kan pıhtılaşma testi yaptırdınız mı? pıhtılaşma düşüğe sebep olabiliyor

Merhaba,
36 yasındayım ve 5 yasıda bir oğlum var.Ogluma istediğim ayda cok kolay bir sekilde hamile kaldım.Hamileligim ve doğumum cok kolay geçti.Ailece en mutlu günlerimizi yasıyorduk fakat bu mutlu günler maalesef sadece 3 hafta surdu.Birgun oğlum gece cok uyuyunca suphelendik ve doğum yaptığım hastane olan Medipol e gittik ve gidiş o gidiş...o günden sonra hayatım altüst oldu.Ogluma once teşhis konamadı,günlerce yoüun bakımın önünde doktor Enver Atay'a yalvardım,oğlunuzun durumu kötü diyip basıp gidiyordu.2 hafta sonra herpes ensafaliti teşhisi kondu.Ucuk virüsü diye bildiğimiz herpes oğlumun beynine yerleşmişti ve geç teşhis ve hastanenin ihmalkarlığı yüzünden oglumun beyninin %80 i hasar aldı.Oglum şimdi agır engelli olarak hayatına devam ediyor.Yürüyemiyor,oturamıyor,konuşamıyor hatta çok çok az görüyor.Cesaretimi toplayıp bundan 1,5 sene önce 2. çocuğa karar verdik,artık anneler gününü ağlayarak geçirmek istemiyordum,anneler günümü kutlayan,gözümün içine bakıp bana "anne" diyen bir evlat istiyordum.Fakat ne yazık ki sınavım bitmemiş ki istenilen bebek bir türlü gelmedi.1 senedir doktora gidiyorum,yumurta takibi yaptırıyorum,3 cm lik çikolata kistim dışında net bir sebep bulunamıyor.Ogluma hamile kaldığımda da çikolata kistim vardı ancak o zaman 1,5 cm kadardı ve o zamanki doktorum beni bu konuda hiç uyarmamıştı.Bazı doktorlar kisti ameliyatla alalım diyorlar,bazıları ise direk tüp bebek öneriyorlar.Bu arada 2 ay önce bir aşılama yaptık ve tutmadı.Buraya yazmamin sebebi öncelikle içimi döküp sizlerden dua istemek ve sonra da tecrübelerimizi paylaşmak.
Allah her isteyene sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin..

Merhaba,
36 yasındayım ve 5 yasıda bir oğlum var.Ogluma istediğim ayda cok kolay bir sekilde hamile kaldım.Hamileligim ve doğumum cok kolay geçti.Ailece en mutlu günlerimizi yasıyorduk fakat bu mutlu günler maalesef sadece 3 hafta surdu.Birgun oğlum gece cok uyuyunca suphelendik ve doğum yaptığım hastane olan Medipol e gittik ve gidiş o gidiş...o günden sonra hayatım altüst oldu.Ogluma once teşhis konamadı,günlerce yoüun bakımın önünde doktor Enver Atay'a yalvardım,oğlunuzun durumu kötü diyip basıp gidiyordu.2 hafta sonra herpes ensafaliti teşhisi kondu.Ucuk virüsü diye bildiğimiz herpes oğlumun beynine yerleşmişti ve geç teşhis ve hastanenin ihmalkarlığı yüzünden oglumun beyninin %80 i hasar aldı.Oglum şimdi agır engelli olarak hayatına devam ediyor.Yürüyemiyor,oturamıyor,konuşamıyor hatta çok çok az görüyor.Cesaretimi toplayıp bundan 1,5 sene önce 2. çocuğa karar verdik,artık anneler gününü ağlayarak geçirmek istemiyordum,anneler günümü kutlayan,gözümün içine bakıp bana "anne" diyen bir evlat istiyordum.Fakat ne yazık ki sınavım bitmemiş ki istenilen bebek bir türlü gelmedi.1 senedir doktora gidiyorum,yumurta takibi yaptırıyorum,3 cm lik çikolata kistim dışında net bir sebep bulunamıyor.Ogluma hamile kaldığımda da çikolata kistim vardı ancak o zaman 1,5 cm kadardı ve o zamanki doktorum beni bu konuda hiç uyarmamıştı.Bazı doktorlar kisti ameliyatla alalım diyorlar,bazıları ise direk tüp bebek öneriyorlar.Bu arada 2 ay önce bir aşılama yaptık ve tutmadı.Buraya yazmamin sebebi öncelikle içimi döküp sizlerden dua istemek ve sonra da tecrübelerimizi paylaşmak.
Okuyunca cok duygulandim canim :KK43: Rabbim herkese hayirlisini versin :KK43: imtihan dunyasi herkesin sinavi farkli mukafati baska :KK43: insAllah ikinci evladi da nasip eder Rabbim

Merhaba,
Allah sabır versin güç kuvvet versin.herkesin sınavı farklı farklı gerçekten şükretmek lazım her halimize. inşallah en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli bir çocuğunuz olur ve yüzünüz güler.

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz-----------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00-------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@esoes1919------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
@zeynepsibel----------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem :emir_bebek:12 Şubat 2016 Doğum Saati 11:20
@Emine sabrim -------:anneadayı:--------------------------------:nazar: İyi ki doğdun Prens Berat Ömer:emir_bebek: 21 Mart 2016 Boy: 49 Cm. Kilo: 2550 Gr.
@Sirinemm_lina -----:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar: İyi ki doğdun Prenses Elif Eslem
xenforo-smilies-kk46.gif
26 Temmuz 2016 Doğum Saati 15:40
@Kara_bocugum88 :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Prens Eren :KK37:bekliyoruz
@ftsch------------------ :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar:İyi ki doğdun Prenses Gökçe Hatun :emir_bebek:16 Ağustos 2016 Doğum Saati ?
@yaren92 --------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---04 Mart-17.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Prens Doğan Alp :KK37:bekliyoruz
@kiymetlimiz ----------
xenforo-smilies-kk78.gif
---10 Mayıs-36.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@kilim ve tohum -----
xenforo-smilies-kk78.gif
---01 Temmuz-22.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini
xenforo-smilies-kk37.gif
bekliyoruz
@citlembik1994 -------
xenforo-smilies-kk78.gif
----16 Eylül-27.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini
xenforo-smilies-kk37.gif
bekliyoruz
@Sonsuz_umut ------:110:---18 Şubat-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Sermincigimm ----:110:---12 Mart-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@sudeizmir ----------:110:---?-23.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@amelia2 -------------:110:---25 Haziran-6.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@mdk35----------------:110:---09 Ağustos-39.deneme:KK69:Hsg tamamdır hadi hayırlısı :KK9::KK36:
@Karadut41 ----------:110:---11 Ağustos-50.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 -------:110:---24 Ağustos-22.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@edasrc21 ------------:110:---- 30 Eylül--8.deneme :KK69:Çalışmalara devam
ilfa53 ilfa53 -----------------:110:---- 13 Ekim--21.deneme :KK69:Çalışmalara devam
ayprensesii ayprensesii --------------:110:---- 14 Ekim--36.deneme :KK69:Çalışmalara devam
seyyav seyyav ---------:110:-----17 Ekim-18.deneme :KK69:Çalışmalara devam

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta
---:110:---- 12 Kasım--43.deneme :KK69:Kün Fe Yekün
@ebrar09
--------------:110:---- 15 Kasım--29.deneme :KK69:Hsg çektirmeyi bekliyor
@nurun_ala_nur -----:110:---- 25 Kasım--28.deneme :KK69:Prensesini bekliyor
abla gözünden kaçtı galiba 14 ekimde adet oldum simdi 12 kasım adet beklenen adet tabi düzenli vakitte gelirse

Herkese merhaba Yen'i üye sayılırım.
Benim sat 19 eylül ve daha adet olmadım. Sağlık ocağımda kan vs baktırdık pazartesi günü bişey çıkmadı b-hcg <2.
Adet olma belirtilerimde Yok. Geç döllenme olayını merak ediyorum. İhtimali var mıdır olda bile sizce hcgde cıkmaz mıydı. Her ay mutlaka adet olurum yani günü gününe olmasa da aksamaz öbür aya.

Benim de bat 21.11 bu ay 5. deneme olacak. İstanbul'da memorial ataşehire gidiyorum. henüz hiç bir test vs yapılmadı o yüzden içim rahat etmiyor :KK12:

sonuç iyidir inşallah.çok streste gebeliğe engelliyormuş.artık hamile kalmak için uğraşıcaz hepimiz.:emir_bebek:Çok üzgünüm çoook
Benmde kistlerim var. Her zamanda cok akıntım var sizde akıntı engel mi çocuğa :KK43: bir de ilişki sonrası ne yapsam sperm içimde kalır çünkü hemen akıyor dışarı

Herkese merhaba Yen'i üye sayılırım.
Benim sat 19 eylül ve daha adet olmadım. Sağlık ocağımda kan vs baktırdık pazartesi günü bişey çıkmadı b-hcg <2.
Adet olma belirtilerimde Yok. Geç döllenme olayını merak ediyorum. İhtimali var mıdır olda bile sizce hcgde cıkmaz mıydı. Her ay mutlaka adet olurum yani günü gününe olmasa da aksamaz öbür aya.
Canm cok cok küçük ihtimal bu bende bunu cook araştırdım bi hafta gecikmişti ve hiç belirti Yoktu adetle. Yerine bulantı açlık yorgunluk falan vardı ama hepsi psikolojikmiş iki kere yaptırdım çıkmadı sonra bi anda oldum bınları okuyup umutlanma adetini bekle üzülme

Bende neredeyse hergün forma girip yazılanları okuyorum bir umut için,Allaha çok şükür bir oğlum var fakat 2.gebelik olmuyo ne yazik ki 7 sene oldu bir kimyasal gebelik bir düşük ve bide dış gebelik geçirdim ameliyatla sonuçlanan.aslında bu ay ümitliydim 3 gün gecikme oldu fakat yine olmadı dış gebelik sonrası 4. denememiz oldu artık umutlarım tükendi herşeyin hayırlısı hepimiz için olsun inşallah

Bende neredeyse hergün forma girip yazılanları okuyorum bir umut için,Allaha çok şükür bir oğlum var fakat 2.gebelik olmuyo ne yazik ki 7 sene oldu bir kimyasal gebelik bir düşük ve bide dış gebelik geçirdim ameliyatla sonuçlanan.aslında bu ay ümitliydim 3 gün gecikme oldu fakat yine olmadı dış gebelik sonrası 4. denememiz oldu artık umutlarım tükendi herşeyin hayırlısı hepimiz için olsun inşallah

Bende aynı şeyleri benzerlerini yaşadım canım allah inşallah nasip eder ikinci Çocuklarımızı dış gebelikten sonra ikinci denemem ama bu ay da yok yine bat3kasım adet belirtileri başladı :KK61::KK61:

Bende aynı şeyleri benzerlerini yaşadım canım allah inşallah nasip eder ikinci Çocuklarımızı dış gebelikten sonra ikinci denemem ama bu ay da yok yine bat3kasım adet belirtileri başladı :KK61::KK61:
İnş adet olmazsın canım hayırlı haberler alırız benim bu ay malesef yine hüsran bat24 kasımı beklicem artık.demek zamanı gelmedi hala diyerek teselli ediyorum kendimi senin dış gebelik ilaclami sonlandı yoksa ameliyatlamı

İnş adet olmazsın canım hayırlı haberler alırız benim bu ay malesef yine hüsran bat24 kasımı beklicem artık.demek zamanı gelmedi hala diyerek teselliediyorum kendimi senin dış gebelikilaclami sonlandı yoksa ameliyatlamı

Ben adet oldum gece.:KK43: stresten düzenim şaştı artık bu ayda hüsran:KK42:ilaçla sonlandırıldı canım tek doz

İnş adet olmazsın canım hayırlı haberler alırız benim bu ay malesef yine hüsran bat24 kasımı beklicem artık.demek zamanı gelmedi hala diyerek teselliediyorum kendimi senin dış gebelikilaclami sonlandı yoksa ameliyatlamı

Ben adet oldum gece.:KK43: stresten düzenim şaştı artık bu ayda hüsran:KK42:ilaçla sonlandırıldı canım tek doz

Üzülme cnm sağlık olsun inş kasım ayında güzel haberler alırız ilaçla sonlandigi için sanslisin tüp zarar görmedi diye duymuştum stres çok etkılıyor kafaya takmayım diyorum ama imkansız hep aklım ne olacaginda

tugce0641 tugce0641 üzülmeyim kafaya takmim diyorum elimde değil adet olunca gel hormonlara bakalım yumurtlamana bakalım demişti dr pazartesi gidicem bakalım ne dicek. İğne yada tüpün alınması alınmaması farketmiyor sonuçta dış gebelik olan tüpün hasarlı demişti dr sorduğumda hayırlısı olsun daha bizim için hayırlı olan bi zaman değil demekki

X