Gebe kalamayanlar buraya.....

Hayirlisi olsun canim Rabbim emeklerimizi bos cikarmasin insAllah

İnşallah canım görünen bir sorun yok 4 yıldır evliyim yaklaşık 1,5 yıldır istiyoruz Allah ım isteyen herkese versin başkalarının çocuklarını sevmek onlara imrenmek cok zor
Bende ugrasiyorum iki yil olacak nerdeyse once esimde sorun cikti onu halettik derken simdi hipotroit sorunu cikti bende bu kadin dogumcular bilgisiz bu konuda hormonlarima geo norml denildi Rabbim ugraslarimizi bos cikarmasin insAllah

Bende ugrasiyorum iki yil olacak nerdeyse once esimde sorun cikti onu halettik derken simdi hipotroit sorunu cikti bende bu kadin dogumcular bilgisiz bu konuda hormonlarima geo norml denildi Rabbim ugraslarimizi bos cikarmasin insAllah
Canım sen daha önce aşılama yaptırdın mı? Ya da rahim filmi fln çektirdin mi? Hipotroid nasıl yeni mi çıktı yoksa daha önceden vardı farkında mı değildiniz?

Allah vercek oldu mu kısır bile olana veriyor...bu hamile kalıp doğum yapan insanlar sorunsuz
mu ...bence herşeyi bi kenara bırakıp sadece hayatımıza devam edeceğiz.baska turlusunde insan kafayı yer.

Canım sen daha önce aşılama yaptırdın mı? Ya da rahim filmi fln çektirdin mi? Hipotroid nasıl yeni mi çıktı yoksa daha önceden vardı farkında mı değildiniz?
İki ay once hsg cektrdim bi sorun yok. Asilama yaptrcaktim canim ama bi arkadas tsh en fazla 2.5 olmali dedi benim de 3le 4 arasi degisiyordu endokrine gittim ve hasimato oldugumu ogrendim oyle oluncada vitamin eksikliği cok bende doktor duzelmeden asilama yaptrma dedi iste bole seyler

Çok şaşırdım şu an bunu sana doktor değil de arkadasın mı söyledi? Ama en azından aşılama yaptırmadan farkına varmışsın

Rahim filmi cekldnzmi..

Cok haklisinz yasayan bilir sizi.. bende 2 senelk ewliyim 1 senedir yasamadgm kalmadi tedawiler hsg cekldm tuplerm kapali ckti laparskopi oldm 2 asilama yaptrdm 5 aydrda bklyrm hala bisi yok amelytta ise yaramadi hayrlsyla tup bebk yapicz bakalimm...pskolojk olrk umidim bile kalmadi onca seyin ustune..

Çok şaşırdım şu an bunu sana doktor değil de arkadasın mı söyledi? Ama en azından aşılama yaptırmadan farkına varmışsın
Evet canim bide uc farkli kadin dogumcuya gittim simdiye kadar biri tup bebek uzmaniydi hic uyarnadilar beni birde tup bebek ve asilamaya yapilirken tsh cok onemliymis 2.5 ve alti olmali benim deger 2.5 olmuyorki bide asilama yapcakti bana yani facede bole bi gruptan tanistim arkadasim soyledi endokrine gitmemi

Bende de 3.35 tsh en son ocakta bakılmıs emin misin değerlerin bu olması gerektiğine? Bende yaklaşık 3 doktor değiştirdim bir sorun olsaydı onlarda söylerdi sanırım

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bazi konularsa yorumlarinizi takip etmek istiyorum.Ben iki kez gebe kaldim ama ikiside düştü.İstanbul avrupa yakasinda oturuyorum.sizin gidip memnunkaldiginiz hastaneler varmi doktorum iki düşük yaptin cerrahpasa yada capa ya git dedi sizce nerde hangi doktora gitmeliyim fikri olan varmi acaba

Giçmiş olsn cnm allah sabır versin..sağlıklı evlatlar nasip etsn bn bursadyım cnm bilmiyorm hangisi daha iyidir

Kızlar çok acil inşallah biri görür. Tüp bebek tedavisibündeyinüm. Bu akşam cetrotide vurulmam gerekiyordu ama elimde kalmamış. Bu gece vurulmazsam tüm tedavi iptal mi?

Cankm erken yumurtlamayı önleyen bir iğne o. Yani tedavi iptal olur mu bilemem ama bir nöbetçi eczaneden mi araştırsan?

Herkese hayırlı geceler ben 3 senedir evliyim çoğum olmuyo eşimde har şey normal bende de hormon bozukluğu var adetim düzensiz en son 7 haziranda gelmişti bir daha gelmedi
Geçen sene doktora gttiğim zaman doğum kontrol hapı vermişti ama ben kullanmamiştım acaba ne yapsam nerden başlasam bana bi onarı verirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…